ستاره شناسان: چیزی است که تاب کل کهکشان ما

ستاره شناسان برای سال شناخته شده است که لبه های کهکشان راه شیری در پیچ و تاب موج دار شدن و تلو تلو خوردن مانند یک کاسه ژله — اما هیچ کس نمی دانست چرا.

اما با توجه به یک مطالعه جدید با استفاده از داده های جمع آوری شده توسط آژانس فضایی اروپا ستاره-نقشه برداری ماهواره گایا راه شیری دیسک ساخته شده از صدها میلیارد ستاره است که پیچانده شده به عنوان آن را به آرامی برخورد با کوچکتر کهکشان همسایه.

برای رسیدن به این نتیجه گیری یک تیم از فیزیکدانان در موسسه ملی اخترفیزیکدانان در تورین مورد تجزیه و تحلیل راه 12 میلیون ستاره غول پیکر حرکت ما در کهکشان راه شیری مشاهده شده توسط فضاپیمای گایا تلسکوپ فضایی.

پژوهش خود را به عنوان دقیق در یک مقاله منتشر شده در روز دوشنبه در مجله طبیعت نجوم نشان می دهد که راه منحصر به فرد لبه های کهکشان ما هستند که پیچانده شده است که ناشی از “اخیر و یا در حال انجام برخورد با ماهواره کهکشان است.”

“ما اندازه گیری سرعت پیچ و تاب با مقایسه این داده ها با مدل های ما” سرب نویسنده Eloisa Poggio تورین منسوب به فیزیک نجومی رصدخانه در بیانیه ای گفت. “بر اساس به دست آمده سرعت پیچ و تاب خواهد تکمیل یک چرخش به دور مرکز کهکشان راه شیری در 600 تا 700 میلیون سال است.”

که قابل ملاحظه ای آهسته تر از چگونه ستارگان از جمله خورشید را به آن را به تمام راه را در اطراف مرکز کهکشان راه شیری است. تئوری های قبلی اقدام به توضیح تار نشان می دهد که درون دیسک کهکشان در حال چرخش است مانند شیب دار بالا ریسندگی ترک موج. این آهسته, سرعت چرخشی را رد و آنها را با توجه به محققان.

به طوری که کهکشان است که در واقع به آرامی له خود را به ما ؟ اخترشناسان نشان می دهد, آن می تواند در صورت فلکی قوس, یک کهکشان کوتوله است که به دور کهکشان راه شیری وجود دارد به عنوان مقدار زیادی از شواهد آن را در حال حاضر به آرامی جذب شده توسط کهکشان راه شیری است.

ادامه مطلب: کهکشان ما است که به طرز مرموزی تحریف و هیچ کس نمی داند چرا [معاون]

بیشتر در کهکشان: شدید ستارگان فعالیت پاره از هم جدا یک کهکشان نزدیک

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im