ستاره شناسان: برخی از ستاره چیزی شبیه به یک ضربان قلب

استراحت Heartrate توسعه

برای اولین بار ستاره شناسان قادر به برش از طریق همه سر و صدای پس زمینه از جهان و کشف که در یک کلاس خاص از ستاره می دهد ریتمیک زننده نه بر خلاف یک فرد ضربان قلب.

داخلی نوسانات از یک نوع ستاره شناخته شده به عنوان “دلتا Scuti” فراموش ستاره شناسان در دهه های اما اطلاعات جدید از ناسا Transiting Exoplanet Survey Satellite (تس) نشان داد الگوهای متمایز که از داخل 60 در نزدیکی ستاره نسبتا نزدیک به منظومه شمسی ما با توجه به تحقیقات منتشر شده روز شنبه در مجله طبیعت.

تنظیم خوب

دانشمندان از قبل می دانستند که دلتا Scuti ستاره pulsated اما آنها هرگز قبل از اینکه قادر به پیدا کردن هر الگو به ضربه.

“قبلا ما پیدا کردن بیش از حد بسیاری از jumbled تا یادداشت به درک این ضربان دار ستارگان به درستی” دانشگاه سیدنی محقق Tim ملافه گفت: در آزادی مطبوعات. “آن یک ظرف غذا بود مانند گوش دادن به یک گربه راه رفتن بر روی یک پیانو.”

“فوق العاده دقیق داده ها از ناسا تس ماموریت اجازه داده اند ما را به قطع از طریق سر و صدا” ملافه اضافه شده است. “در حال حاضر ما می تواند تشخیص ساختار بیشتر شبیه به خوب گوش دادن به آکورد در حال بازی بر روی پیانو.”

کیهانی Shazam

معلوم می شود که ضربان در حال امواج صوتی نشات گرفته از داخل هر ستاره. هر داخلی موج صوتی باعث می شود یک منطقه از ستاره به گسترش یا قرارداد دادن فرکانس های مختلف.

این asteroseismological کشف محققان گفت: در انتشار اساسا اجازه می دهد تا آنها را همکار در داخل یک ستاره آشکار آنچه در آن ساخته شده و چه تغییراتی اتفاق می افتد در داخل.

ادامه مطلب: ستاره شناسان پیدا کردن ریتم منظم در میان ستارگان ضربان دار [دانشگاه سیدنی]

بیشتر ستاره ها: یک ستاره است که چرخش یک سیاهچاله و مدار آن کاملا آجیل

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>