ستاره شناسان: سیاره ما ممکن است دیگر ماه به جز آن را کوچک

Mini-ماه

زمین ممکن است یک دوم ماه — هرچند کوچک و موقت است.

“زمین جدید است به طور موقت دستگیر شی/ممکن است کوتاه-ماه به نام 2020 CD3” نوشت: Kacper Wierzchos ستاره شناس و خود توصیف “ستاره دنباله دار شکارچی” در آسمان کاتالینا بررسی در سه شنبه جیر جیر. “در شب Feb. 15 من کاتالینا آسمان نظرسنجی هم تیمی عروسکی Pruyne و من در بر داشت یک 20th قدر شی.”

اسیر!

یک تیم از ستاره شناسان در ناسا بودجه کاتالینا آسمان نظرسنجی در نزدیکی Tuscon, آریزونا مشکوک وجود دارد یک سیارک کوچک که خود را در سیاره ما گرانش به عنوان CNET گزارش. کشف شد و تایید کرد که بین المللی فصل های اتحادیه Minor Planet Center (MPC) اعلام کرد که روز پنجشنبه در زمین جدید “موقت دستگیر شی.”

با توجه به Wierzchos ستاره دنباله دار وارد مدار زمین حدود سه سال پیش. این قطر است که بین 1.9 و 3.5 متر (6.2 و 11.5 فوت). با وجود اندازه کوچک “این یک معامله بزرگ به خارج از ~ 1 میلیون سیارک شناخته شده این است که فقط دومین سیارک شناخته شده به مدار زمین” Wierzchos که در پیگیری صدای جیر جیر.

جزئی سیاره

اولین سیارک کشف شود در مدار سیاره ما بود RH120 نیز کشف شده توسط آسمان کاتالینا بررسی در سال 2006. آن را برجسته قطر مشابه ماند در مدار 18 ماه بود و بعد از آن با توجه به “جزئی سیاره designation” در سال 2008.

ستاره شناسان در حال حاضر مسابقه برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد غیر معمول فضای راک.

“بیشتر مشاهدات و مطالعات دینامیکی به شدت تشویق” نوشت: MPC در اعلام آن است.

ادامه مطلب: ستاره شناسان می گویند زمین ممکن است باید کوتاه جدید-moon [CNET]

بیشتر سیارک ها: اروپا, آژانس فضایی می پیوندد ماموریت برای منحرف کردن سیارک قاتل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im