ستاره شناسان: کهکشان ما است Belligerently پرتاب ستاره به فضا

Yeet!

تحقیقات جدید نشان می دهد که این ابرنواختر در مرکز کهکشان ما می تواند به طور مداوم راه اندازی ستاره نسبت به آن بیرونیترین می رسد.

جدید شبیه سازی شده توسط دانشگاه کالیفرنیا ارواین محققان نشان می دهد که چگونه خوشه های ستاره در حال انفجار می تواند به اندازه کافی قدرتمند برای انفجار خود تاسف برادران تمام راه را به boondocks از کهکشان راه شیری, CNET گزارش. این شبیه سازی نشان می دهد که پرتاب پدیده می تواند کمک به شکل کهکشان ما در طول زمان است.

گسترش

این شبیه سازی نشان می دهد که ستاره ها در حال پرت تمام راه را از مرکز کهکشان راه شیری به بیرونی آن هاله عظیم ابر ultrahot گاز که در اطراف کهکشان.

“آتش-2 شبیه سازی به ما اجازه می دهد برای تولید فیلم است که آن را به نظر می رسد به عنوان اینکه شما در حال مشاهده واقعی کهکشان” نویسنده سرب و فیزیک گراد دانشجو Sijie یو گفت: در آزادی مطبوعات. “آنها به ما نشان می دهد که به عنوان مرکز کهکشان در حال چرخش است یک حباب رانده شده توسط supernova بازخورد در حال توسعه با ستاره شکل در لبه آن. به نظر می رسد به عنوان هر چند ستاره هستند که بیرون از این مرکز است.”

تکامل کهکشانی

یو اضافه شده است که داده های واقعی در مورد ستاره’ جنبش در داخل کهکشان را نشان می دهد رگه های ناشی از ستاره است که مطابقت با ظاهری گسترش خود شبیه سازی پیش بینی اعطای وام اضافی مشروعیت به پیدا کردن.

آن کسانی که انفجار از خروج یو و تیم او گفت: در آزادی است که می تواند دوباره شکل گیری کهکشان ما — و که ممکن است انجام این کار برای مدت زمان طولانی.

ادامه مطلب: راه شیری می تواند به انفجار ستاره ها به دور می رسد از کهکشان [CNET]

بیشتر در کهکشان راه شیری: ستاره شناسان: چیزی است که تاب کل کهکشان ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>