ستاره شناسان ممکن است اسیر اولین تصویر از نزدیکی Exoplanet پروکسیما C

کمی فریبنده تر از چشم انداز از دیدن دنیای بیگانه در اطراف ستارگان دیگر—و شاید یک روز حتی از نزدیک مطالعه خود را جو و نقشه برداری سطح خود را. از جمله مشاهدات هستند بسیار دشوار است ، اگر چه بیش از 4000 سیارات فراخورشیدی در حال حاضر شناخته شده اکثریت قریب به اتفاق آنها بیش از حد دور و کم نور برای ما بهترین تلسکوپ برای تشخیص در برابر تابش خیره کننده از ستاره میزبان خود. سیارات فراخورشیدی در نزدیکی منظومه شمسی ما با ارائه آسان تر تصویربرداری فرصت ، و هیچ جهان در حال نزدیکتر به ما از کسانی که به فکر مدار خنک و کم نور قرمز کوتوله پروکسیما قنطورس نزدیک ترین ستاره به خورشید ما در 4.2 سال نوری دور است.

در سال 2016 ستاره شناسان کشف اولین سیاره شناخته شده در این سیستم: زمین تقریبا به اندازه پروکسیما b. اما به دلیل star-بغل کردن و یا 11 روز در مدار اطراف پروکسیما قنطورس, Proxima b یک نامزد پور برای تصویربرداری. پروکسیما c در مقابل ارائه می دهد بسیار بهتر است شانس. اعلام کرد در سال 2019 بر اساس تا حدودی اماره سیاره باقی می ماند تایید نشده است. اگر واقعی آن است که تخمین زده می شود چندین بار عظیم تر از زمین—یک به اصطلاح سوپر زمین یا مینی نپتون—و به مدار پروکسیما قنطورس در حدود 1.5 برابر span بین زمین و خورشید است. اندازه آن و فاصله آن از ستاره جهان را یک هدف وسوسه انگیز به صورت فعلی و در آینده exoplanet-تصویربرداری پروژه ها. در حال حاضر در preprint مقاله پذیرفته شده برای انتشار در مجله Astronomy & اخترفیزیک, برخی از ستاره شناسان می گویند که آنها ممکن است—فقط ممکن است— موفق شده اند برای دیدن پروکسیما c برای اولین بار.

“این سیاره بسیار جالب است زیرا پروکسیما یک ستاره بسیار نزدیک به خورشید می گوید:” Raffaele Gratton رصدخانه از پادوا در ایتالیا است که در این مطالعه منجر نویسنده. “ایده این بود که از این سیاره است [دور] از ستاره ممکن است که آن را می توان در مشاهده مستقیم و تصویربرداری. ما در بر داشت معقول نامزد که به نظر می رسد مانند ما واقعا شناسایی این سیاره است.”

سال گذشته Gratton و تیم خود را برای اولین بار از هشدار به امکان تصویربرداری این سیاره توسط ماریو Damasso از رصدخانه اختر فیزیک تورین در ایتالیا که منجر نویسنده اصلی مقاله در پروکسیما c ممکن است کشف. Damasso و همکاران او ارائه شده بود شواهد برای پروکسیما c وجود بر اساس آن ستاره ثبتشده wobbling که آنها استنباط ناشی از کشش غیب در مدار سیاره است. تایید یک جهان وجود در این راه نیاز به دیدن همان تلو تلو خوردن رخ می دهد دوباره و دوباره در یک فرایند است که اغلب طول می کشد بسیاری از ماه ها یا حتی سال. Damasso تعجب اگر ممکن است یکی دیگر از راه. بنابراین او پرسید: Gratton و تیم خود را به نگاه را از طریق داده ها از حوزه (Spectro-Polarimetric با کنتراست بالا Exoplanet تحقیقات) ابزار در رصدخانه جنوبی اروپا را تلسکوپ بسیار بزرگ (VLT) در شیلی برای دیدن اگر آنها می تواند در واقع دیدن این سیاره است. “به محض این که مقاله ما در پروکسیما c در نظر گرفته شد برای انتشار من تماس [Gratton] برای بحث در مورد امکان هل دادن حوزه به محدودیت های خود را” Damasso می گوید. “این [سیاره] سیستم بالقوه بسیار سرد است که آن را شایسته است سعی کنید تکنیک های دیگر.”

اگر شما چپ کمی در حالی که خیره در حوزه اطلاعات یک تصویر از سیاره مرموز به نظر می رسد برای شنا به مشاهده. با تمرکز بر پروکسیما c را پیش بینی موقعیت و جدایی از آن ستاره در چندین انباشته مادون قرمز تصاویر از حوزه Gratton و همکارانش قادر به انتخاب کردن 19 پتانسیل حضور در این سیاره در سراسر چندین سال از روال مشاهدات. این نامزد تشخیص یکی ایستاده بود که به خصوص فریبنده: این به نظر می رسد در این تصاویر حدود شش برابر روشن تر از خود را “سر و صدا” — است که ناخواسته نور از مصنوعات و یا پس زمینه ستاره. “این نامزد احتمالی است که یک احتمال کم بودن یک هشدار اشتباه می گوید:” امیلی ریکمن از رصدخانه ژنو که یک همکاری نویسنده این مقاله است.

در صورتی که تشخیص واقعی آن به شمار سوالات جذاب. جسم اعتقاد به این سیاره خواهد بود حداقل هفت برابر جرم زمین به اندازه کافی بزرگ به جای آن بصورتی پایدار و محکم فراتر از فوق العاده زمین دسته. “این قطعا خواهد بود برخی از نوع مینی نپتون می گوید:” Sara Seager, یک استاد علوم سیاره ای در موسسه تکنولوژی ماساچوست بود که نه درگیر در مقاله جدید. جسم نیز به نظر می رسد به توان 10 به 100 بار روشن تر از یک سیاره از جرم آن باید باشد. این درخشش نویسندگان این مطالعه دلیل می تواند بوجود می آیند از یک مقدار زیادی از گرد و غبار اطراف این سیاره شاید در یک گسترده حلقه سیستم است که سه تا چهار برابر بزرگتر از زحل. برای برخی از, این وضعیت به نظر می رسد بیش از حد عجیب و غریب درست باشد.

“این امر می تواند یک حلقه در اطراف یک سیستم نسبتا قدیمی ستاره می گوید:” اخترفیزیکدان بروس مکینتاش از دانشگاه استنفورد که نمی شد بخشی از کار است. “این قطعا ممکن است برای چیزهایی شبیه به این وجود داشته باشد. اما برای اولین بار خود را تشخیص چیزی شبیه به این که این حلقه گسترده سیستم شما می خواهم که به اصل یک جهان که در آن اکثر نپتون به اندازه سیارات عظیم حلقه سیستم بسیار بزرگتر از زحل. و که به نظر می رسد بعید است جهان برای زندگی است.”

اگر واقعی این تشخیص—این تصویر می توانست پیامدهای عمیقی برای درک ما را از ما نزدیکترین همسایه های سیاره ای سیستم. این امر به ما قطعی اثبات وجود پروکسیما c و همچنین ارائه زاویه ای که این سیاره در مدار ستاره خود نسبت به خود ما—چیزی که در حال تماشای یک ستاره wobbles به تنهایی نمی تواند ارائه کند. تشخیص نیز همه اما اطمینان حاصل شود که ما به زودی می تواند به مطالعه این سیاره جو با نسل جدید قدرتمند رصدخانه مانند آینده اروپا تلسکوپ بسیار بزرگ (E-ELT) و NASA Wide-Field Infrared Survey Telescope (WFIRST).

شاید از همه مهمتر سنجاق کردن پروکسیما c نیز به احتمال زیاد نشان می دهد مداری زاویه Proxima, b, چرا سیارات خواهد بود انتظار می رود به مدار در همان هواپیما مانند کسانی که در منظومه شمسی ما انجام دهد. این اطلاعات همراه با wobbles پروکسیما b را افزایش می دهد در ستاره خود را به ما بگویید که جهان باید جایی بین 1.5 و 1.8 برابر جرم زمین است که به ما اجازه اصلاح نظریه ها در مورد ویژگی های آن. این جرم را “به شدت به واقعیت [که پروکسیما b] صخره ای می گوید:” الیزابت Tasker یک exoplanet دانشمند در Japan Aerospace Exploration Agency بود که نه درگیر در مطالعه است. در علاوه بر این به دانش ما که پروکسیما b در مدار ستاره خود را در منطقه قابل سکونت که در آن آب مایع و در نتیجه زندگی به عنوان ما آن را می دانیم وجود دارد می توانید اثبات که جهان rocky خواهد منجنیق آن را به بالای هر astrobiologist لیست امیدوار کننده سیارات فراخورشیدی است.

جمله های دیدنی و جذاب, امکانات, اما, فراخوان پولادین چشم شک و تردید. در واقع مقاله جدید نویسندگان اذعان وجود دارد یک فرصت مناسب و معقول خود تصویر است که در واقع یک سیاره در همه بلکه فقط سر و صدا تصادفی در داده ها. آنها همچنین توجه داشته باشید که حرکت ظاهری خود قلمداد سیاره درگیری با تخمین های اولیه از پروکسیما c موقعیت بر اساس مشاهدات آن ستاره ساخته شده توسط آژانس فضایی اروپا فضاپیمای گایا. بنابراین ستاره شناسان دیگر در حال درمان بالقوه پیدا کردن با یک مقدار قابل توجهی از احتیاط. “این سخت است برای من به نتیجه گیری کرد که [این] است که تعیین کننده تشخیص می گوید:” Thayne کوری یک exoplanet دانشمند در مرکز تحقیقات Ames ناسا که آن نیز بخشی از کار است.

متاسفانه در جریان جهانی shutdown در پاسخ به COVID-19 همه گیر به این معنی است که نتیجه نمی توان برای زمان حال از آنجا که بسیاری از جهان رصدخانه—از جمله VLT—عملیاتی نشده است. “این می تواند [تایید و یا رد] فردا, اما رصدخانه بسته می گوید:” ستاره شناس Guillem Anglada-Escud که منجر به کشف پروکسیما b در سال 2016 شد و نه درگیر در مطالعه جدید. زمان در حال اجرا است به صورت فوری پیگیری: در ماه جولای پروکسیما قنطورس عبور از پشت خورشید ما تا مارس سال 2021.

بنابراین در حال حاضر چشم انداز پروکسیما c با داشتن دیده شده است و برای اولین بار باقی می ماند فریبنده اما گریزان امکان. حتی اگر آن را ثابت می شود یک سراب—یک فصل false alarm—این پتانسیل تشخیص بعید است به تعدیل شور و شوق برای مطالعات بیشتر است. تیم های دیگر دوباره سعی خواهد کرد با آینده ابزار پیشرفته تر از حوزه عملیاتی در supersized تلسکوپ مانند E-ELT. اما اگر تشخیص واقعی است که Gratton می گوید او “دو سوم” اعتماد به نفس در مورد آن خواهد بود تاریخی اولیه نگاه اجمالی از یک سیاره در مدار نزدیک شروع به خود ما است. “اگر این درست است, آن را بسیار هیجان انگیز می گوید:” Anglada-Escud.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>