ستاره شناسان دریافتند یک جهنم سیاره ای که در آن باران مایع آهن

فلزات سنگین

دانشمندان کشف کرده اند که بسیار وحشیانه exoplanet که در آن فضای بسیار غنی از آهن است که آن را به معنای واقعی کلمه باران از آسمان است.

“یکی می گویند که این سیاره می شود بارانی در شب جز آن باران آهن” رهبر پروژه David Ehrenreich از دانشگاه ژنو گفت: در آزادی مطبوعات.

آهن جزر و مد

با استفاده از رصدخانه جنوبی اروپا (ESO) ستاره شناسان دریافتند عجیب و غریب exoplanet در حال حاضر به نام WASP-76b, 640 سال نوری در صورت فلکی برج حوت. WASP-76b است از جمله عجیب و غریب درجه حرارت و شیمی با توجه به ESO مطبوعاتی که ultrahot روز در واقع تبخیر سیاره آهن — و در آن شب سرد متراکم و سقوط به پایین به عنوان فلزی باران.

WASP-76b است tidally قفل شده است و با توجه به تحقیقات منتشر شده روز شنبه در مجله طبیعت. که بدان معنی است که همان نیمی از این سیاره است که همیشه رو به سوی خورشید و از سوی دیگر در گیر دائم شب. بنابراین هنگامی که آهن تبخیر در داغتر نیمکره آن انجام می شود برای شب های جانبی در بادهای قوی. زمانی که از آن بازدید بخشی از WASP-76b به دام افتاده در غروب ابدی آن را ایجاد یک آهن باد و باران.

ابزار جدید

این تیم کشیده کردن تجزیه و تحلیل دقیق با یک ابزار به نام اسپرسو. در اصل به معنای صرفا شناسایی سیارات فراخورشیدی معلوم اسپرسو خوب است به خصوص در یادگیری در مورد آنها را پس از آنها یافت شده است.

“آنچه ما در حال حاضر یک راه کاملا جدید برای ردیابی آب و هوا از افراطی ترین سیارات فراخورشیدی” گفت: Ehrenreich.

ادامه مطلب: ESO تلسکوپ مشاهده Exoplanet که در آن باران آهن [ESO]

بیشتر سیارات فراخورشیدی: ستاره شناسان این نتیجه عظیم Exoplanet می تواند میزبان زندگی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de