ستاره شناسان پیدا کردن نزدیک ترین سیاه چاله به زمین و آن را عجیب و غریب

ستاره شناسان از رصدخانه جنوبی اروپا (ESO) ادعا می کنند به کشف نزدیک ترین سیاه چاله شناخته شده به زمین است.

سیاه چاله است تنها 1000 سال نوری از زمین تا سیستم آن را در دیده می شود در نیمکره جنوبی آسمان شب با چشم غیر مسلح به گفته محققان.

“ما کاملا شگفت زده هنگامی که ما متوجه است که این اولین بار است که ستاره ای سیستم با یک سیاه چاله است که می توان با چشم غیر مسلح,” Petr Hadrava دانشمند در آکادمی علوم جمهوری چک در پراگ و همکاری نویسنده مقاله منتشر شده در نجوم & اخترفیزیک امروز.

سیاه چاله نسبتا دشوار است به نقطه به دلیل آن است که نسبتا تاریک است. سیاه چاله ها تمایل به عود به عنوان آنها در حال تغذیه در این ماده از ستاره همدم به دور محل سکونت خود را. اما این سوراخ خاص نیست برگزاری نمایشگاه است که رفتار.

این بدان معناست که محققان تنها کشف آن توسط ردیابی اثرات گرانشی یک آن شیء ناشناخته بود تصریح بر دو ستاره با استفاده از 2.2 متری تلسکوپ در ESO را لا سیلا در رصدخانه شیلی.

دانشمندان در ابتدا علاقه مند شد در این سیستم به نام HR 6819 چون تا به حال دو بسیار فاصله نزدیک ستاره.

یکی از دو ستاره از سیستم به نظر می رسد به مدار سیاه چاله هر 40 روز زمین. با مطالعه آن مسیر آنها به این نتیجه رسیدند که سیاه چاله جسم کاملا گسترده است.

“نامرئی جسم با جرم حداقل 4 بار که خورشید تنها می تواند یک سیاه چاله” توماس Rivinius سرب نویسنده و ESO, دانشمند, در بیانیه ای گفت:.

از تعداد انگشت شماری از سیاه چاله کشف شده در کهکشان ما تا کنون تقریبا همه را دور خود محل انتشار چشمک می زند روشن از اشعه X به عنوان تعامل آنها با محیط نزدیک است. خاص این سیاه چاله تنها خود را نشان داد هنگامی که دانشمندان مطالعه اثرات گرانشی آن را تا به حال در نزدیک بدن.

این بدان معناست که ما می تواند پیدا کردن بسیاری از.

“باید صدها میلیون نفر از سیاه چاله ها خارج وجود دارد, اما ما می دانیم که در مورد تنها تعداد بسیار کمی” گفت: Rivinus. “دانستن اینکه چه چیزی به دنبال باید ما را در یک موقعیت بهتر به آنها را پیدا کنید.”

در واقع اخترشناسان در حال حاضر کشف شواهد اولیه از یک سیستم دیگری به نام LB-1 که همچنین از سه بدن مانند HR 6819.

“LB-1 است که کمی دورتر از زمین, اما هنوز هم بسیار نزدیک در فصل شرایط به طوری که بدان معنی است که احتمالا بسیاری از این سیستم ها وجود داشته باشد” ماریان Heida, همکار فوق دکترا در ESO و همکاری نویسنده این مقاله در بیانیه ای گفت:.

ادامه مطلب: ستاره شناسان ممکن است پیدا کرده اند نزدیک ترین سیاه چاله به زمین [Scientific American]

بیشتر در مورد سیاه چاله ها: دانشمندان باور نکردنی انتشار تصویری از سیاه چاله خارج می گردند ماده

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>