ستاره شناسان کشف “تصویر آینه” از منظومه شمسی ما

جهان آینه

دانشمندان کشف کرده اند که یک دور exoplanet که از نزدیک شبیه زمین در مدار ستاره ای که شبیه خورشید ما — تقریبا آنها می گویند به عنوان اگر آنها به دنبال در یک آینه در منظومه شمسی خود ما را.

دانشمندان هنوز نمی تواند بگوید که آیا exoplanet با توجه به نام KOI-456.01 می تواند حمایت از زندگی است. اما با توجه به ماکس پلانک جامعه مطبوعاتی, به نظر می رسد مانند یک نامزد قوی — به طوری که آنها به صراحت آن را یک “تصویر آینه” ما زمین و خورشید است.

نقطه شیرین

زمین مانند exoplanet یکی از جهان در مدار ستاره کپلر-160 است که در حدود 3000 سال نوری از ما سیستم ستاره. بر خلاف بسیاری از ستاره ها که میزبان حدود-زمین-اندازه سیارات فراخورشیدی دانشمندان متوجه شدند که کپلر-160 می دهد نور در طیف مرئی به جای نور مادون قرمز — یک جنبه بسیار مهم آنها بر این باورند که قابل سکونت.

البته بسیاری وجود دارد که ناشناخته باقی می ماند.

“تصویر کامل از habitability اما شامل یک نگاهی به ویژگی های این ستاره بیش از حد” ماکس پلانک محقق رنه هلر گفت: در انتشار.

HTRAE

تماس با یک exoplanet “زمین مانند” اشاره بیشتر به آن اندازه از آن habitability. اما هنوز کپلر-160 سیستم به نظر می رسد کاملا شبیه به خود ما است.

“KOI-456.01 است نسبتا بزرگ در مقایسه با بسیاری از دیگر سیارات در نظر گرفته است که به طور بالقوه قابل سکونت” هلر گفت. “اما آن را ترکیبی از این کمتر از دو برابر اندازه زمین سیاره و آن نوع خورشیدی ستاره میزبان است که آن را بسیار ویژه و آشنا.”

بیشتر بخوانید: یک تصویر آینه از زمین و خورشید [Max Planck Society]

بیشتر سیارات فراخورشیدی: ستاره شناسان کشف “جذاب” بسیار زمین-مانند Exoplanet

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de