ستاره شناسان کشف “جذاب” بسیار زمین-مانند Exoplanet

یک تیم بین المللی از دانشمندان کشف هیجان انگیز در کره زمین به اندازه exoplanet که قادر به حمایت از آب مایع است.

“این جذاب دور دنیا به ما می دهد و حتی بیشتر امیدوارم که یک دوم زمین نهفته در میان ستاره ها انتظار داشت,” توماس Zurbuchen دانشیار مدیر ناسا علوم ماموریت اداره در واشنگتن بود که بخشی از این تحقیقات در بیانیه ای گفت.

این exoplanet به نام کپلر -1649c مدار آن کوچک red dwarf star درون نظام را در منطقه قابل سکونت یک فاصله که در آن سنگی سیارات دریافت به اندازه کافی ستاره تابش اجازه می دهد تا برای آب مایع وجود داشته باشد. آن را تقریبا دقیقا همان اندازه به عنوان بزرگ به عنوان زمین و دریافت 75 درصد از میزان نور دریافت زمین از خورشید است.

به عبارت دیگر آن را یک جهان دور است که مردها نسبت به بسیاری از دیگران به حمایت از زندگی است. در 300 سال نوری از زمین آن را بیشتر شبیه به زمین در اندازه و برآورد متوسط از هزاران نفر از سیارات فراخورشیدی کشف شده توسط کپلر تلسکوپ فضایی با توجه به محققان.

اما مقدار زیادی از سوالات باقی می ماند قبل از ما می تواند قطعی بگویم که این سیاره است که قادر به حمایت از زندگی است. برای یکی از ما نمی دانیم که آنچه در آن جو به نظر می رسد مانند — کلید تعیین کننده سطح این سیاره درجه حرارت.

این تیم ساخته شده است این کشف در حالی که دوباره analzying مشاهدات مسن تر از ناسا در حال حاضر بازنشسته کپلر تلسکوپ فضایی برنامه. کپلر -1649c مدار ستاره خود در یک فاصله کوتاه — یک انقلاب کامل طول می کشد تنها 19.5 زمین روز — در کنار یک اندازه مشابه سنگی سیاره که در مدار نیم فاصله کپلر-1649c.

“از همه برچسب های تقلبی در سیاره ما به بهبود این یکی به خصوص هیجان انگیز — نه فقط به خاطر آن در منطقه قابل سکونت و زمین-اندازه اما به دلیل چگونه آن را ممکن است ارتباط برقرار کردن با این سیاره همسایه” اندرو team cymru, محقق در دانشگاه تگزاس در آستین و سرب نویسنده این مقاله منتشر شده امروز در این مجله اختر فیزیک, حروف, در بیانیه ای گفت:.

دو سنگی سیاره در مدار ستاره میزبان خود در یک دقیق نسبت: کپلر-1649c کامل نه مدار تقریبا در همان زمان درونی سیاره کامل چهار مدار. محققان بر این باورند این می تواند سیستم بسیار پایدار بیش از یک دوره طولانی از زمان.

“اطلاعات بیشتر در ما بیشتر به نشانه های ما را ببینید با اشاره به این مفهوم است که به طور بالقوه قابل سکونت و زمین-اندازه سیارات فراخورشیدی رایج در اطراف این نوع از ستاره ها” گفت: team cymru.

“با کوتوله های قرمز تقریبا در همه جا در اطراف کهکشان ما و این به طور بالقوه قابل سکونت و سنگی سیارات در اطراف آنها شانس یکی از آنها نه بیش از حد متفاوت از زمین ما به نظر می رسد کمی روشن تر,” او اضافه شده است.

ادامه مطلب: زمین جدید به اندازه سیاره یافت می شود در سکونت شیرین-نقطه مدار اطراف یک ستاره از راه دور [Reason]

بیشتر سیارات فراخورشیدی: عجیب و غریب Exoplanet ممکن است یک گاز لوله که گاز خود را از دست داد

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>