ستاره شناسان کشف کوتوله قهوه ای پوشش داده شده در راه

آسمان پوشیده از ابر

ستاره شناسان دریافته اند دور یک کوتوله قهوه ای یک جسم آسمانی که شبیه یک ستاره است که پوشش داده شده در قهوه ای تیره راه راه — و نه بر خلاف ابر نامحدودی مشتری است.

آن را عجیب و غریب پیدا کنید اما این اولین بار است که ستاره شناسان را دیده اند راه راه قهوه ای, کوتوله, علوم هشدار گزارش. اما روش مورد استفاده توسط Caltech ستاره شناسان شناخته شده به عنوان polarimetry می تواند با ارائه یک ابزار جدید برای محققان در تلاش برای بررسی و درک جهان هستی است.

سایه خورشید

Polarimetry کار می کند به طور مشابه به چگونه عینک آفتابی فراموش: فیلتر کردن نور قطبش خاص اجازه می دهد تا ستاره شناسان به کشف کردن چه نوع از محیط زیست است که نور از طریق تصویب. Polarimetry جدید نیست اما پیشرفت های تکنولوژیک اخیر در حال ساخت آن مربوط به یک بار دیگر برای ستاره شناسان.

“Polarimetry بسیار دشوار است اما تکنیک های جدید و تحليل داده ها از روش های آن را دقیق تر و حساس تر از همیشه قبل از” Caltech ستاره شناس Dimitri Mawet گفت: در آزادی مطبوعات “را قادر می سازد پیشگامانه مطالعات بر روی همه چیز از دور سیاه چاله پرجرم درون آن باشد و نوزاد و مرگ ستاره های کوتوله های قهوه ای و سیارات فراخورشیدی تمام راه را به پایین به اجسام در منظومه شمسی خود ما را.”

روز بارانی

این مورد خاص نشانه اولین بار است که ستاره شناسان با استفاده از polarimetry به تجزیه و تحلیل آب و هوا و محیط زیست از یک کوتوله قهوه ای با توجه به تحقیقات منتشر شده روز سه شنبه در مجله منسوب به فیزیک نجومی.

و کسانی که سرد به دنبال راه راه ؟ آنها در واقع جهنمی طوفان ابرها.

“ما فکر می کنیم این طوفان باران می تواند چیزهایی مانند سیلیکات یا آمونیاک” مطالعه همکاری نویسنده Julien گیررد گفت: در انتشار. “این خیلی افتضاح آب و هوا, در واقع.”

ادامه مطلب: ستاره شناسان تشخیص آشفته باند ابرها بر روی یک کوتوله قهوه ای 6.5 سال نوری [علم Alert]

بیشتر در کوتوله های قهوه ای: منجمان نقشه سطح امکانات از کوتوله های قهوه ای

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>