ستاره شناسان تشخیص سیگنال های آینده از قلب کهکشان ما

شعله ور

دانشمندان دریافتند چیزی عجیب و غریب که از مرکز کهکشان راه شیری: یک قبلا کشف نشده سیگنال آنها فکر می کنم در حال آمدن است از سیاهچاله ابر پرجرم در قلب کهکشان ما.

این تیم از محققان دانشگاه Keio فکر می کنم که سیگنال است که ناشی از اتحاد دیسک در اطراف سیاه چاله عود و به بسیار به سرعت-چرخش لکه های رادیویی با توجه به تحقیقات منتشر شده در ماه گذشته در مجله منسوب به فیزیک نجومی نامه — یک نگاه اجمالی در هرج و مرج غیر قابل تصور در هسته کهکشان ما.

زوم کردن در

سوسوی سیگنال نیست کاملا جدید — دانشمندان قبلا کشف شده بزرگتر و کندتر شعله ور شدن یو پی اس. اما به لطف Atacama Large میلیمتر/submillimeter Array (آلما) در حال حاضر دانشمندان می تواند شناسایی دقیقه بیشتر پرتو از همیشه قبل از.

“این انتشار می تواند مرتبط با برخی از پدیده های عجیب و غریب اتفاق می افتد در مجاورت سیاهچاله ابر پرجرم,” دانشگاه Keio استاد Tomoharu اکا گفت: در آزادی مطبوعات.

سرپوش و پوششی

این نوسانات به احتمال زیاد از گیج کننده چرخش گاز در اطراف سطح سیاه چاله— که می تواند کمک به توضیح دهد که چرا آن را بسیار دشوار است به طور مستقیم آن را مشاهده کند.

“به طور کلی سریع تر حرکت است سخت تر از آن این است که یک عکس از شی” اکا گفت.

ادامه مطلب: آلما نقاط چشمک قلب کهکشان راه شیری [موسسه ملی علوم طبیعی]

بیشتر در سیاه چاله پرجرم درون آن باشد: یک سیاهچاله ابر پرجرم Yeeted این ستاره در 3.7 میلیون مایل در ساعت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>