ستاره شناسان تماس در قرنطینه شهروندان برای شکار کهکشان

شهروند علم

دوستان خود را گرفته اند تا سرگرمی جدید مانند پخت و یا needlepoint در حالی که آنها خود جدا. اگر شما به دنبال چیزی است که می تواند غیر قابل انکار یکی از آنها و خود را بی پایان نان pics, چرا که نه پیوستن به شکار جدید کهکشان ؟

Coronavirus همه گیر است که یک نخست فرصت برای مردم به درگیر شدن در پروژه های علوم شهروندی, Space.com گزارش که در آن غیر از دانشمندان می توانند وام خود را در زمان به مرتب کردن بر اساس جمعیت منابع پروژه های تحقیقاتی. یکی از کسانی که, کهکشان, باغ وحش است که به طور فعال در شکل دادن به درک ما از جهان است.

مشغول نگه داشتن

ایده پشت شهروند علم است که محققان مانند Galaxy Zoo محقق اصلی و آکسفورد اخترفیزیکدان کریس Lintott رسیدگی انبوه علم و هر کس دیگری کمک می کند تا با کمتر-وظایف فنی. در این مورد اخترفیزیکدانان ضبط تصاویر جدید از فضا و کهکشان باغ وحش شرکت کنندگان در کمک به طبقه بندی هر کهکشان جدید که پاپ تا.

“به شکل یک کهکشان به شما می گوید در مورد تاریخچه آن: آن را به شما می گوید در مورد زمانی که آن را accreted مواد هنگامی که آن را در برخورد با کهکشان های دیگر, هنگامی که آن را تشکیل ستاره ها و تمام انواع چیزهای دیگر” Lintott گفت: Space.com. “اما ستاره شناسان بسیار خوب در گرفتن تصاویر از کهکشان و کمتر خوب در مرتب سازی از طریق داده است.”

اولین نگاه

نقشه برداری از آسمان شب می تواند به ستاره شناسان به ظاهر غیر قابل عبور توده ای از اطلاعات جدید و بهره گرفتن از ارتش داوطلب می تواند یک بخش حیاتی بدانند چه چیزی واقعا در رفتن است.

“ممکن است شما اولین کسی باشید که تا به حال به بینیم که کهکشان” Lintott گفت: Space.com. “فقط با ورود بر روی وب سایت شما می توانید به معنای واقعی کلمه چیزی است که هیچ کس تا به حال ندیده است.”

ادامه مطلب: Cooped در خانه ؟ شما می تواند به دانشمندان کمک کند نقطه پنگوئن از فضا و یا به دنبال کهکشان های جدید. [Space.com]

بیشتر در شهروند علم: دانشمندان کشف جدید حلزون نام آن را پس از گرتا Thunberg

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>