ستاره شناسان بافل مرموز حلقه شکل اشیاء در اعماق فضا

ارباب حلقه ها

ستاره شناسان پیدا کرده اند چهار دور حلقه شکل اشیاء در فضا آنها می گویند بر خلاف هر چیزی که مشاهده شده قبلا.

حلقه ها که زندگی می کنند علم تشبیه به جزایر شناور شده اند به طور موقت به نام به نام عجیب و غریب “رادیو محافل” یا اورک ها از آنجا که آنها می خواهم نگاه روشن و درخشان دیسک هنگامی که در بازدید های رادیویی با طول موج. دانشمندان نمی تواند بگوید که آنها چه هستند و یا حتی چگونه دور آنها از ما هستند اما آنها شروع به کشف برخی از افکار جدید.

Orc قلعه

اورک ها هستند غیر قابل کشف در مادون قرمز و اشعه ایکس و نور مرئی طیف اما خال خال شد در فرکانس های رادیویی از طریق یک پروژه به نام تکاملی نقشه جهان (EMU) با توجه به preprint تحقیقات مشترک آنلاین در ماه گذشته.

“این واقعا خوب نشانه ای از شکل را در رادیو نجوم در چند سال آینده,” کریستین Spekkens یک کالج نظامی سلطنتی کانادا شناس که کار نمی کند در این مطالعه گفت: زنده علم. “تاریخ به ما نشان می دهد که هنگامی که ما باز کردن یک جدید [خیابان به دنبال at] فضایی برای کشف… ما همیشه پیدا کردن چیزهای جدید و هیجان انگیز.”

برخی از حدس و گمان

قدم بعدی این خواهد بود تا بدانند چه این اورک ها در واقع می — اخترشناسان در پشت این مطالعه در حال حاضر رد کرد ابرنواختر ستاره شکل گیری سیاره ای nebulas, یا عدسی گرانشی اثرات Live Science ،

چون قابل مشاهده کهکشان ها در حال نشستن در این مرکز از دو اورک ها مانند دور روزنه محققان فکر می کنم عجیب و غریب, حلقه می تواند تکان مرتبط به نوعی از کهکشانی رویداد. اما در حال حاضر زندگی می کنند, علم , گزارش هر گونه پتانسیل توضیح است که فقط یک حدس تحصیل.

ادامه مطلب: 4 اشیاء مرموز خال در اعماق فضا هستند بر خلاف هر چیزی که تا کنون دیده [Live Science]

بیشتر در فضا: دانشمندان اندیشیدن گوری ضرب وشتم از صفر گرانش عمل جراحی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de