ستاره شناس: SpaceX ماهواره ازدحام خواهد بود قابل مشاهده با چشم غیر مسلح

نور ستاره

روز شنبه, SpaceX راه اندازی شد و در عین حال یکی دیگر از 60 Starlink ماهواره به مدار پیشبرد طرح شرکت به پرتو خدمات اینترنت را به کل جهان.

در حالی که مدیر عامل شرکت Elon Musk و COO Gwynne Shotwell بارها و بارها اصرار داشت که پتو از ماهواره نمی خواهد مانع نجوم و یا اکتشاف در فضا تلاش های مدل های جدید نشان می دهد یک مقدار بیشتر چشم انداز تیره و تار. در واقع, Popular Science گزارش می دهد که صدها نفر از Starlink ماهواره می تواند قابل مشاهده برای چشم غیر مسلح در حال تغییر چشم انداز از آسمان شب به عنوان آن به نظر می رسد از زمین است.

ستاره روشن

مطالعه مشترک در preprint سرور ArXiv در دوشنبه استدلال می کند که کامل Starlink شبکه خواهد سیل آسمان شب قابل مشاهده با چراغ ازدحام ستاره.

برای اینکه عادلانه SpaceX در حال بررسی گزینه ها برای کاهش تاثیر آن ماهواره ها — تحقیقات اولیه نشان می دهد مثلا که نقاشی زمین رو به طرف آنها سیاه را ازدحام 2.5 برابر کمتر قابل مشاهده است.

کمک خواهد کرد که ستاره شناسان آماتور و stargazers بهتر درک یک آسمان پرستاره. اما PopSci گزارش های حرفه ای که محققان و اکتشافات فضایی سازمان صورت می تواند مشکلات جدی مرور در اطراف یک Starlink صورت فلکی مهم نیست که چه رنگ رنگ.

تنها ستاره من امشب

رفتن به جلو, ستاره شناسان را به برداشتن گام های اضافی و رصدخانه ها باید مجهز به تجهیزات پر هزینه اگر آنها می خواهند برای ادامه انجام تحقیقات بر روی یک آسمان پر از هزاران نفر از Starlink ماهواره PopSci گزارش.

“این یک زنگ خطری برای ستاره شناسان به طور کلی شروع به فکر کردن در مورد mitigations,” دانشگاه هاروارد-اسمیتسونیان مرکز اخترفیزیک و مطالعه نویسنده جاناتان مک داول گفت: PopSci.

ادامه مطلب: Elon Musk اصرار دارد خود را در ماهواره ازدحام نمی خواهد از تداخل با علم است. این مدل مخالف است. [Popular Science]

بیشتر در Starlink: دانشمندان: SpaceX ماهواره ها را تهدید می کند “نجوم خود را”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im