فضانوردان که در راه اندازی قبل از همه گیر شروع به خانه آمده

تنها بازگشت به خانه

یک تیم از سه فضانوردان را به بازگشت به زمین در روز جمعه. زمانی که آنها انجام آنها خواهید بود دوباره بسیار مختلف جامعه از یکی از آنها به سمت چپ.

سه نفر — اولگ Skrypochka روسیه و آمریکایی اندرو مورگان و جسیکا Meir — تمام شده است در ایستگاه فضایی بین المللی پس از حداقل سپتامبر, اخبار بی بی سی گزارش می دهد. چرا که آنها بوده ام در مدار پس قبل از coronavirus همه گیر شروع, آنها خواهید بود از بازگشت از جداسازی فضا و رفتن مستقیم به قرنطینه.

“این کاملا سورئال برای دیدن این اتفاق می افتند روی زمین زیر” Meir در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت.

فیزیکی فاصله

آژانس های فضایی شده اند رفتن به طول های بزرگ برای جلوگیری از فضانوردان از ابتلا به کوروناویروس. مثلا سه نفر را جایگزین قرار داده شد در طولانی قبل از راه اندازی قرنطینه به تضمین می کنند که آنها بیمار قبل از انفجار است.

هنگامی که فضانوردان زمین در بایکونور قزاقستان Cosmodrome پایگاه فضایی در روز جمعه این تیم فرستاده شده به بازیابی آنها را قبلا تست شده برای COVID-19 پس از گذراندن زمان در قرنطینه BBC گزارش.

انزوا در هر نقطه

فضانوردان به حال عجیب و غریب, تجربه تماشای همه گیر آشکار از فضا, اما هنگامی که آنها در حال بازگشت آنها هنوز هم می تواند فقط به عنوان جدا شده — تغییر از معمول پس از ماموریت معمول است که Meir نگران است.

“این دشوار خواهد بود را به آغوش خانواده و دوستان پس از اینکه تا اینجا برای هفت ماه,” او گفت. “من فکر می کنم من را بیشتر احساس جدا شده بر روی زمین از اینجا. ما مشغول هستید با حرفه و وظایف و اصلا احساس انزوا.”

ادامه مطلب: Coronavirus: فضای خدمه به بازگشت به بسیار متفاوت زمین [بی بی سی]

بیشتر در قرنطینه: بازمانده انزوا: یک درس از 5 فضانوردان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>