فضانوردان, ‘Star Trek: پیکارد’ بازیگر و بیشتر ما را به یاد تصویر بزرگتر از coronavirus

فضانوردان از سراسر جهان جمع آوری شده برای چت در کنار دانشمندان و پزشکان و افراد مشهور در یک ویدئو کنفرانس, رویداد به نام #SpaceConnectsUs به ارائه راهنمایی برای زندگی در انزوا و به بحث در مورد تصویر بزرگتر و چگونه ما می تواند ظهور از این دوره دشوار برای بهبود جهان است.

رهبری و تعدیل توسط فیزیکدان و علم ارتباط برقرار Brian Cox, گفتگو بود مالامال از جدی قلبی و حتی شگفت آور لحظات خنده دار از آیکون های از جمله آپولو 9 فضانورد فرسوده Schweickart بازیگر Allison Pill (که اخیرا بازی دکتر Jurati جدید “پیشتازان فضا” سری “پیکارد”) و بازنشسته ناسا فضانورد نیکول Stott.

بسیاری از شرکت کنندگان ارائه شخصی خود راهنمایی برای چگونه به از طریق زندگی در انزوا. کانادا فضانورد تیم Peake سابق ناسا فضانورد تام جونز قرص و Schweickart همه بوق و کرنا مزایای فعال ماندن در طول این زمان (که البته با خیال راحت اجتماعی فاصله).

مرتبط با: Coronavirus اقدامات پیشگیری از عوارض خود را در نجوم
به روز رسانی:
coronavirus همه گیر اثرات در اکتشافات فضایی

قرص علاوه بر این به اشتراک گذاشته است که او و خانواده اش با داشتن روزانه رقص احزاب برای فعال ماندن در حالی که ایمن ماندن. او افزود که برای جلوگیری از هرج و مرج در خانه او احتمالا نمی خواهد اجازه او 3 سال کودک قدیمی بستنی خوردن صبحانه در هر روز است. به این Schweickart به شوخی پاسخ داد: “چه چیزی اشتباه است با بستنی برای صبحانه ؟ منظور من بیا.”

در حالی که گروه مورد بحث همه چیز از زندگی در قطب جنوب به ورزش چه بود و در فضایی در ناسا, شاتل فضایی, برنامه مکالمه واقعا در اطراف محور اهمیت ماندن متصل شده و به دنبال در تصویر بزرگتر.

“وجود دارد برخی از چیزهایی که فراتر از این دیوارها و مرزهای ما ساخت و ما در نهایت همه متصل به هم را به یکدیگر و به محیط زیست ما” گفت: Anousheh Ansari که پرواز به ایستگاه فضایی بین المللی در سال 2006 به عنوان یک فضای توریستی. . او اضافه کرد که ما همه “متصل به این جهان بزرگتر این جهان مرموز که احتمالا بیشتر زندگی و موجودات خارج از اینجا فقط زندگی در این سیاره است.”

Schweickart علاوه بر این با اشاره به این که یادآوری خودمان ذاتی این ارتباط می تواند به ما کمک کند که در این دوره از خود-جداسازی و قرنطینه شده است. “ما نیاز به انجام همان چیزی که” Schweickart گفت: در مورد جهان تلاش های هماهنگ به سرعت گسترش جدید coronavirus “وقتی که می آید به آب و هوا به عنوان مثال … آن حرکت می کند تا به آرامی … ما درک نمی کنند که ما همه در آن است.”

آژانس فضایی اروپا مدیر کل یوهان-دیتریش “Jan” Wörner موافقت کرد و اضافه کرد که فقط به عنوان ما به جستجو برای راه حل برای این بیماری همه گیر ما نیاز به جستجو برای راه حل آب و هوا.

همه در همه, Stott خلاصه تا این گروه به طور کلی پیام و احساسات زیبایی: “به عنوان زنگ زده به طوری adeptly گفته … ما نیاز به ترک این که خدمه سفینه فضایی زمین نه به عنوان مسافر.”

این #SpaceConnectsUs livestream علاوه بر این شامل بازیگر و عصب شناسی Mayim Bialik بازنشسته فضانورد Dumitru-Dorin Prunariu عکاس مراد عثمان بازیگر Paulina چاوز خواننده و ترانه سرا Angélique Kidjo و پزشکی, دکتر, بث هیلی.

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de