فضانوردان ارائه مشاوره در نگه داشتن آرام (و حمل) در میان شیوع کروناویروس

نمونه فضانورد می داند زیادی در مورد حمل در معرض خطر شرایطی حتی در انزوا. یادگیری چگونه به مقابله با این شرایط جدید است برای بسیاری از ما در طول این رمان شیوع کروناویروس. اما برای فضانوردان مشغول به کار در گروه های کوچک تحت فشار است چه آنها آموزش دیده است.

چند فضانوردان ارائه شده کلمات آرام در توییتر این هفته به عنوان کشور در سراسر جهان خواسته شهروندان به ماندن در خانه و مدارس بسته و کسب و کار به سرعت گسترش coronavirus.

نه همه فضانوردان’ توییتهایی ذکر coronavirus به طور خاص اما آنها فراموش بحث در مورد مقابله در مواقع استرس. هر کجا که شما هستند ما می تواند احتمالا به توافق برسند این استرس بار — و ما امیدواریم که که شما در حال انجام باشه.

مربوط به: فضای رایگان برای پروژه های بچه ها در خانه با توجه به شیوع کروناویروس

شده است وجود دارد بسیاری از پچ پچ از فضانوردان در مورد کوروناویروس اما در اینجا چیزی است که تعداد کمی از آنها تا به حال به می گویند.

ناسا فضانورد جسیکا Meir است که فضا برای تقریبا شش ماه به عنوان بخشی از سفر 62 ماموریت توییتی یک عکس از زمین از قرار گرفتن در ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) روز دوشنبه (16 مارس). “از اینجا تا از آن آسان است برای دیدن که ما واقعا همه در این با هم. #EarthStrong,” او گفت:.

NASA astronaut Scott Kelly (در حال حاضر بازنشسته) می داند بیشتر در مورد جداسازی از بسیاری از او به عنوان صرف نزدیک به یک سال روی ISS در 2015-2016 (همراه با یک فضانورد روسی میخائیل Kornienko و چند خدمه بود که کوتاه تر باقی می ماند.)

“ما از این طریق با هم پس از مشاوره از کارشناسان” کلی در توییتر نوشت شنبه (14 مارس) لینک به یک صفحه وب در مورد کوروناویروس از مراکز کنترل بیماری و حفاظت (CDC) — یکی از سازمان های ارائه مشاوره به آمریکایی ها در مورد نحوه مدیریت سلامت خود را در طول شیوع بیماری است.

“یکی از چیزهایی که من آموخته است که در بیست سال در ناسا” کلی اضافه شده در یکی دیگر از جیر همراه با تسکین دهنده تصویر از زمین “است که بسیاری از مشکلات علم موشک نیست اما زمانی که آنها علم موشک شما باید بخواهید یک دانشمند موشک.” او در ارتباط دوباره به CDC صفحه — احتمالا به این معنی که در طول این زمان ما باید اعتماد مشاوره از کارشناسان بهداشت عمومی.

ناسا فضانورد کریستینا کخ یکی دیگر از کهنه انزوا و تجربه آن را برای چند ماه در قطب جنوب و همچنین در طول نزدیک به یک سال ماموریت در ایستگاه فضایی بین المللی. کخ هنوز هم در بازیابی و مورد استفاده قرار گرفتن به زمین پس از فرود در فوریه. 6, 2020, اما او شده است در به اشتراک گذاری به روز رسانی در توییتر پس از آمدن به خانه.

“یک سال پیش راه اندازی به فضا تقویت شده برای من که مهم ترین چیز بر روی زمین است که مردم شما را دوست دارم. امروز همانطور که همه ما اقامت نزدیک به خانه من زده چگونه است که هنوز هم نمی تواند واقعی تر” کخ توییتی در روز دوشنبه (16 مارس) نشان دادن یک عکس از یک پرتاب موشک با صدای جیر جیر.

آژانس فضایی اروپا (ESA)’s Luca Parmitano نیز به تازگی بازگشته از فضا در همان فضاپیما به عنوان کخ. دو بار ISS فضانورد بوده و به tweeting به صورت دوره ای در مورد کوروناویروس و اخیرا در توییتی یک پیام ویدئویی به Sicilians گفت او نیز در قرنطینه به تازگی با توجه به یک کامپیوتر ترجمه از ایتالیایی.

همکار ESA فضانورد Thomas Pesquet توییتی است چند بار در مورد کوروناویروس از جمله یک صدای جیر جیر اخیر در فرانسه hashtagged #quarantinelife. “ماندن در خانه آن را بهترین روش جلوگیری از COVID 19,” او گفت: “در یک پیام ترجمه شده توسط Space.com. “ما باید اقدامات سریع برای جلوگیری از این وضعیت از حال بدتر شدن است.”

یکی دیگر از فضاپیمای, فضانورد, Samantha Cristoforetti, ارسال شده یک لینک به وب سایت سرگرم کننده فعالیت های از آژانس خواست همه را به “لذت ببرید با @esascience در حالی که ماندن در خانه است.” او را بازتوییت کرد یک موضوع از ESA که در آن سازمان های ارائه شده برخی از علوم فضایی فعالیت ها به اشغال مردمی که در خانه گیر کرده و به دنبال چیزی برای انجام.

ناسا فضانورد Anne McClain یکی دیگر از spaceflight جانباز پس از صرف حدود شش ماه روی ISS در 2018-19. “یادآوری است که استرس اتفاق می افتد که انتظارات نیست و در خط با واقعیت است. هنگامی که ما نمی توانیم تغییر واقعیت بهتر است برای تمرکز بر انتظارات ما” گفت: McClain, که همچنین یک ارتش ایالات متحده سرهنگ سابق و حرفه ای بازیکن راگبی.

“انتظار می رود برای انجام کارهای متفاوت” McClain اضافه شده است. “انتظار می رود نیاز به انطباق. انتظار می رود به خارج از منطقه راحتی خود را. انتظار برای قرار دادن دیگران ،

سابق آژانس فضایی کانادا فضانورد دیوید ویلیامز گذشته اورژانس پزشک و جانباز از دو شاتل فضایی ماموریت ارسال یک صدای جیر جیر همراه با شستن دست ها-مشاوره از سازمان ملل متحد و از emoji lemiwashmyhands.org. “مثل این دست شستن از emoji” او هنوز توییتی. “ایده های بزرگ در هر زمان اما حتی مهم تر در حال حاضر.”

یکی دیگر از سابق آژانس فضایی کانادا فضانورد کریس هدفیلد چند تویت ها مربوط به کروناویروس و فضانورد قرنطینه. روز چهارشنبه (18 مارس), هدفیلد مشترک موضوع توسط جرمی جوان یک استاد تاریخ در Dixie دولت در دانشگاه سنت جورج یوتا جزئیات یک گزارش جدید در گسترش COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.

“این موضوع مهم و حیاتی برای همه به خواندن و فکر کردن در مورد. واقعی اثرات این ویروس در زندگی عادی” هدفیلد نوشت. حدود یک ساعت بعد او در توئیتر خود نوشت: “بهترین پادزهر ترس است که صلاحیت — دانستن اینکه چه چیزی برای انجام.”

در یکی دیگر از توییت در روز سه شنبه (17 مارس), هدفیلد به یاد می آورد آخرین نیم سال ماموریت به فضا در سال 2012-2013 زمانی که او تجربه “جدا شده ترین سنت پاتریک از زندگی من” و با استفاده از این مناسبت به خواندن “دنی پسر” که شما می توانید گوش دادن به اینجا.

دنبال الیزابت هاول در توییتر @howellspace. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im