فضانوردان می دانید که چگونه مسئولیت رسیدگی به انزوا: در اینجا نکاتی از اسکات کلی پگی Whitson و بیشتر.

در حال حاضر درصد زیادی از مردم در سراسر جهان در حال زندگی در انزوا به “صاف منحنی” و کاهش گسترش coronavirus SARS-CoV-2. اما می توان آن را واقعا دشوار است برای تنظیم به اجتماعی فاصله و قرنطینه به خصوص برای کسانی از ما که در حال استفاده برای رفت و آمد و مسافرت و بیرون رفتن با دوستان ما.

خوشبختانه فضانوردان باید بی اندازه تجربه با انزوا و چند chimed در با آنها مشاوره است.

مرتبط: به روز رسانی های زنده در مورد کوروناویروس و COVID-19
بیشتر:
فضای رایگان برای پروژه های بچه ها در خانه با توجه به شیوع کروناویروس

پگی راهنمایی

در یک ماهواره مصاحبه با CBS This Morningبازنشسته ناسا فضانورد پگی Whitson که در سال 2017 شکست رکورد تجمعی کل روز های سپری شده در فضا توسط هر فضانورد ناسا و کسی که صرف در مجموع 665 روز در فضا chimed در موضوع امروز (23 مارس). “[جداسازی] در واقع بسیار شدنی اما بسیار مهم است که قادر به تعامل خوبی با مردم شما در حال اقامت با زندگی با.”

او در ادامه به جزئیات ما را مقایسه شرایط فعلی با فضانوردان چگونه زندگی می کنند ایستگاه فضایی بین المللی و ارائه راهنمایی برای دست زدن به مسائلی که بوجود می آیند در آن جدا شده و زندگی در شرایط دشوار ،

“بسیاری از مردم در حال تلاش برای از خانه کار می کنند و تلاش می شود به پدر و مادر از خانه و خانواده در خانه و پس از آن می شود بسیار چالش برانگیز” Whitson گفت. “اما این درست مثل آنچه که ما در هیئت مدیره ایستگاه فضایی بین المللی. ما ایستگاه فضایی خدمه شد خانواده ما در مدار و ما تا به حال نه تنها کار با آنها در تمام طول روز, اما ما نمی تواند رفتن به خانه در شب. ما در آنجا ماند در هیئت مدیره ایستگاه و تا به حال به ارتباط برقرار کردن نیز هست.”

برای صاف کردن راه فضانوردان آماده سازی به خوبی در پیشبرد برای فشار بر روابط میان فردی. “ما در واقع ما آموزش فضانوردان برای بهبود مهارت های کسانی که چون ما می خواهیم همه بازی ها به خوبی با دیگران در هیئت مدیره ایستگاه فضایی,” او گفت:. “شما نمی توانید به انتخاب خدمه خود را, شما فقط رفتن به بالا وجود دارد و شما را به بهترین از هر وضعیت.”

به علاوه البته ریسک بدجور بالا است. “زندگی ما بستگی دارد به طوری که آن را مهم” Whitson گفت.

و بنابراین فضانوردان توسعه خود را “اعزامی مهارت خدمه” مانند کار تیمی و گروهی زندگی برای رسیدگی به این شرایط Whitson گفت. “شما باید قادر به برقراری ارتباط موثر” Whitson گفت.

Whitson اضافه شده است که یک عامل عمده است که کمک می کند تا فضانوردان به ماندن مثبت در محیط زیست خود را است “یک هدف بالاتر” یا معنی بیشتر از کار خود را. اما در حالی که فضانورد کار کمک می کند تا به پیشبرد دانش بشری و اکتشاف Whitson گفت که ما در زمان خانه نشین موقعیت های بالاتر به معنی نیز هست.

“COVID-19 به ما می دهد یک هدف بالاتر مثل این است که در فضا می کند چرا که ما در حال صرفه جویی در زندگی quarantining,” او گفت:. “این مهم است که درک کنند که هدف بزرگتر و به آغوش که هدف به شما با دلیل و منطق برای ادامه به قرار داده تا با این وضعیت.”

در نهایت برای کسانی که حوصله یا بی قرار در خانه Whitson گفت که در ایستگاه فضایی “من می خواهم به انجام این کار اضافی است که من می خواهم فکر شده انجام می دهند.” او پیشنهاد کرد که مردم در خانه خود بپرسید “چه چیزهایی هستند که شما می توانید انجام دهید اگر شما تا به حال بیشتر زمان ؟ آن را به عنوان خوانده شده ؟ آن است که شاید نوشتن شعر یا فراموش هنر ؟ آنچه در آن است که شده است این چیزی است که در پشت سر خود را؟”

مشاوره از اسکات

سابق NASA astronaut Scott Kelly, که عناوین ساخته شده با دخالت خود را در “دوقلوها مطالعه” در حالی که روی عرشه ایستگاه فضایی در سال 2015 و 2016 نیز ارائه برخی از حکیم حکمت در مورد جداسازی در یک op-ed در نیویورک تایمز.

اول کلی اشاره کرد که خود را سخت فضانورد برنامه (از جمله چسبیده به سازگار خواب) کمک به نگه داشتن او را در حال حرکت و با انگیزه است. “شما را پیدا خواهد کرد حفظ یک برنامه کمک خواهد کرد که شما و خانواده تان تنظیم های مختلف کار و زندگی, محیط زیست,” او نوشت. “زمانی که من به زمین بازگشت و من از دست رفته و ساختار آن ارائه شده و آن را سخت به زندگی بدون تو.”

او گفت که این مهم به سرعت خود را به طوری که نمی تواند بلعیده تا کار خود را به انجام لیست. “نگاهی به زمان برای فعالیت های سرگرم کننده: من در ملاقات با crewmates برای فیلم شب کامل با تنقلات و شراب خواری-تماشای همه از”بازی تاج و تخت” دو بار” او گفت:.

در حالی که در فضای بدیهی است که کلی نمی باید این فرصت را به پاپ در خارج برای برخی از هوای تازه و او گفت که او متوجه تفاوت. “پس از محدود بودن به یک فضای کوچک برای ماه, من در واقع شروع به طلب طبیعت — رنگ سبز و بوی خاک و احساس گرم خورشید در چهره او گفت:” توصیه که مردم برای پیدا کردن یک راه برای خارج از گام حرکت کمی و گرفتن برخی از هوای تازه. “من درک که ما در وضع فعلی من می تواند گام خارج از هر زمان من می خواهم برای پیاده روی و یا پیاده روی — بدون لباس فضایی مورد نیاز است. تحقیقات نشان داده است که صرف زمان در طبیعت مفید است برای ما سلامت روانی و جسمانی به ورزش است,” او اضافه شده است.

صحبت از پیشنهادات در مورد چگونه به صرف وقت خود را در انزوا کلی توصیه می شود که مردم انتخاب کنید تا سرگرمی مانند مطالعه, سازهای ساخت هنر و نگه داشتن یک مجله.

و او با اشاره به راه فضانوردان در ایستگاه فضایی اقامت در ارتباط با دوستان و خانواده خود را به عقب بر روی زمین videoconferences. وی پیشنهاد راه اندازی تماس با دوستان و خانواده خود را به مطمئن شوید که در حالی که ما در حال ایمن ماندن و جسمی منزوی, ما نه فاصله خودمان را از روابط است که می تواند به ما کمک کند از طریق این وضعیت است.

کریس دوباره در آن

بازنشسته کانادایی فضانورد کریس هدفیلد هیچ غریبه ای به فیلم های آنلاین. در یک سری از فیلم های او ساخته شده روی عرشه ایستگاه فضایی هدفیلد در جهان نشان داد که چه آن را مانند در فضا زندگی می کنند. او نشان داد که چگونه برای شستن دست های خود را در فضا, چگونه به مسواک زدن دندان های خود را در فضا و حتی چگونه به خوشمزه مواد غذایی در حالی که در فضا.

او را دوباره در آن در حال حاضر و در روز شنبه (21 مارس) او به اشتراک گذاشته یک فیلم به نام “یک فضانورد را راهنمای خود انزوا” در شخصی خود را در صفحه یوتیوب برای کمک به مردم بفهمند که چگونه به زندگی می کنند زندگی خود را تحت این بیماری همه گیر را برانگیخت شرایط.

“من صرف کمی زمان خود جدا پردازنده یک سفینه فضایی” هدفیلد گفت. “شما می دانید, آن را بسیار خطرناک محیط زیست در هیئت مدیره ایستگاه فضایی و در عین حال ما پیدا کردن یک راه برای رشد و مولد است که دور از ما زندگی عادی.”

هدفیلد مشترک یک فرایند چهار مرحله است که فضانوردان استفاده برای رسیدگی به جداسازی آنها در ایستگاه فضایی است که مردم می توانند به زندگی خود را در حال حاضر.

اول او پیشنهاد کرد که مردم انجام برخی تحقیقات. “درک خطر واقعی نیست فقط ترس از همه چیز,” او گفت:. “رفتن به یک منبع معتبر و پیدا کردن آنچه که واقعا در معرض خطر است که شما رو در حال حاضر — شما خانواده و دوستان خود افرادی که شما در مورد مراقبت.”

دوم او پیشنهاد کرد که مردم نگاهی به اهداف خود. “چه شما در حال تلاش برای به انجام رساندن ؟ آیا اهداف خود را? چه چیزی است که ماموریت خود را برای در حال حاضر ؟ ” او می پرسد.

سوم او پیشنهاد کرد که مردم آدرس محدودیت در آن اهداف است. “چه کسی به شما می گویم آنچه شما نیاز به انجام ؟ چه منابع مالی دارید ؟ چه هستند تعهدات خود را?”

چهارم و در نهایت او را وادار به مردم اقدام کنند. “هنگامی که شما را در درک ریسک و ماموریت خود را حس خود را از هدف و تعهدات خود را و سپس اقدام شروع به انجام کارهایی,” او گفت:. “آنها نمی باید بود چیزهایی است که شما همیشه قبل از. مراقبت از خانواده شروع یک پروژه جدید یادگیری برای بازی گیتار مطالعه یک زبان دیگر, کتاب خواندن, نوشتن, ایجاد کنید. این یک فرصت برای انجام کاری متفاوت است که شما شاید نه قبل از انجام می شود و سپس تکرار کنید.”

هدفیلد اضافه شده است که شده است وجود دارد هرگز یک زمان بهتر برای خود-جدا از آنجا که بسیاری از مردم در حال حاضر دسترسی به اینترنت و با آن تقریبا بی حد و حصر فراوانی از اطلاعات و از همه چیز به عنوان خوانده شده و لذت ببرید.

“مراقبت از خود, مراقبت از خود, خانواده, مراقبت از خود, دوستان, مراقبت از سفینه فضایی خود را,” او گفت:. “من آرزو می کنم همه خوشحال فرود.”

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im