فضانوردان در فضا در حال بشاش مثبت به مردم زمین است. (عکس های شگفت انگیز بیش از حد.)


ناسا فضانورد اندرو مورگان در ایستگاه فضایی بین المللی مشترک این تصویر خیره کننده از زمین را از فضا همراه با پیام الهام بخش برای جهان گریبانگیر توسط coronavirus بیماری همه گیر. (اعتبار تصویر: @AstroDrewMorgan/توییتر)

فضانوردان در ایستگاه فضایی بین المللی در حال های مثبت و تصاویر خیره کننده از سیاره خانه ما را از خانه موقت در مدار به عنوان جهان هایش با ادامه coronavirus بیماری همه گیر.

دیروز (26 مارس) ناسا فضانورد اندرو مورگان به اشتراک گذاشته امیدوار احساسات از ایستگاه فضایی بین المللی در توییتر. در کنار یک تصویر خیره کننده از زمین با یک قطعه از ایستگاه فضایی در نظر او نوشت: “حتی در دوران ما سخت ترین دوران زندگی ما در یک سیاره ی زیبا. قوی ماندن سیاره زمین ما در این با هم. #SpaceStation4all.”

مرتبط با: Coronavirus اثرات از فضا: قبل و بعد از عکس های ماهواره ای
به روز رسانی:
coronavirus همه گیر اثرات در اکتشافات فضایی

اما مورگان نیست تنها فضانورد با استفاده از منحصر به فرد این دیدگاه را به هیبت الهام بخش تصاویر که به ما یادآوری می کنند در اینجا بر روی زمین چقدر باور نکردنی خانه ما واقعا است.

ناسا فضانورد جسیکا Meir است که در هیئت مدیره ایستگاه فضایی بوده و خوراکی باور نکردنی تصاویری از سیاره ما است. هنگامی که به اشتراک گذاری این تصاویر او شده است با استفاده از هشتگ #EarthStrong که دیگر فضانوردان را نیز به تصویب رسید برای به اشتراک گذاشتن دیدگاه های منحصر به فرد و اتصال.

این تصویر زیر که Meir به اشتراک گذاشته شده در مارس 25, نشان می دهد زمین کنار علیه درخشان و پر از ستاره آسمان شب است. “آن روز است یا شب ؟ #NoFilter در اینجا در حالی که گرفتن عکس از آسمان شب چند هفته پیش ماه بود و پس از آن روشن روشن زمین زیر است. شب بخیر زمین اجازه دهید نور وجود داشته باشد! #GoodnightFromSpace #EarthStrong,” او در توییتر نوشت.

یک روز قبل از آن در مارس 24, او به اشتراک گذاشته تصویر از انگلستان و ایرلند و بخشی از اروپا از فضا. تصویر گرفته شده در شب نشان می دهد همه از چراغ روشن در شهرها و شهرستانها زیر است.

“بسیار نادر برای دیدن #UK #ایرلند و (کمی) #اروپا در یک شات تنها و بدون ابر در آسمان … امیدوارم نشانه ای بهتر از زمان پیش رو برای همه. شب بخیر به دوستان و خانواده در سراسر برکه! #GoodnightFromSpace #EarthStrong,” Meir نوشت:ظاهرا یادآوری میکند که او در حال دیدن تغییرات در زمین به نظر می رسد که مردم در سراسر جهان خود جدا و سفر استفاده کمتر از سوخت های فسیلی است. زمین-ماهواره های در حال چرخش که تا کنون مشاهده تغییرات قابل توجهی در نیتروژن-دی اکسید تولید گازهای گلخانه ای بیش از مکان ها از جمله ایتالیا و چین است.

Meir مشترک دیگر به ویژه خیره کننده عکس های قبلی که در همان روز (آوریل 24). او توییتی یک چرخش تصویر از لندفرم در الجزایر که از فضای تقریبا مثل یک نقاشی است. “علت یک روز از الجزایر #EarthArt است هرگز به اندازه کافی … آنقدر در رفتن به پایین وجود دارد باز برای بحث و گفتگو به sage زمین شناسان! #EarthStrong #بنیادی” Meir به اشتراک گذاشته.

در مارس 23, Meir مشترک یکی دیگر از قابل توجه تصویر رنگی از الجزایر است که به نظر می رسد مانند آن هم می تواند یک عکس از زمین و یا عمیقی نقاشی.

“ارسال مثبت شنبه vibes به مادر زمین و همه ساکنان. او هنوز هم به نظر می رسد به همان اندازه خیره کننده از اینجا در @Space_Station. بررسي فايلهاي #الجزایر به دنبال مانند یک مقطع از یک کریستال کوارتز. #EarthArt #EarthStrong,” Meir گفت.

اینها فقط تعداد کمی از تصاویر خیره کننده است که Meir و دیگران گرفته اند و در ادامه برای گرفتن و به اشتراک گذاری زمین از فضا. این عکس ها در خدمت به عنوان یک یادآوری است که در حالی که انسان چهره باور نکردنی چالش در اینجا بر روی زمین سیاره ما است گرانبها شکننده و با شکوه چیز.

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>