فضانوردان می تواند با استفاده از خود ادرار برای ساخت پایه ماه یک روز

وقتی انسان در بازگشت به ماه به ماندن در جایی که آنها زندگی می کنند ؟ به خوبی معلوم می شود آنها ممکن است زنده قمری در پایگاه های ساخته شده از فضانورد توالت.

در یک مطالعه جدید محققان دریافته اند که اوره عمده ترکیب آلی موجود در انسان ادرار می تواند مفید باشد برای ساخت بتن های قمری سازه.

بدیهی است که بسیاری از مردم ممکن است بلافاصله فکر می کنم: چرا!? به نظر می رسد که هیچ مسئله ساخت بتن بدون ادرار در آن را در اینجا بر روی زمین, چرا اوره بود مهم در ساخت بتن در ماه ؟

تصویری: فضانوردان نوشیدنی بازیافت ادرار و جشن
بیشتر:
Skywatcher نقاط فضانورد ادرار در فضا

3D چاپ دستگاه استفاده می شود برای ایجاد ساخت و ساز مواد ساخته شده در بخشی از ادرار انسان استفاده شد. یک تکنیک مشابه می تواند یک روز استفاده می شود برای ماه پایگاه. (اعتبار تصویر: شیما Pilehvar et al./ مجله بهداشت)

خوب سطح ماه بسیار شدیدتر از سطح زمین است. از نوسانات درجه حرارت شدید به تابش و گاه به گاه شهاب سنگ تاثیر, آینده, زندگی فضانوردان در سطح ماه را مجبور به تحمل خیلی شدید تر شرایط. این به این معنی که ساختمان آنها در زندگی باید قادر به مقاومت در برابر مشکلات از این محیط منحصر به فرد.

علاوه بر این که با توجه به قمری, مصالح ساختمانی, محققان باید به در نظر گرفتن چگونه سنگین ممکن است آن را حمل و نقل را از زمین به ماه و آیا می توان آن را 3D چاپ, چرا که دانشمندان در حال حاضر با توجه به چاپ 3D به عنوان یک روش برای ساخت و ساز در سطح ماه.

در این مطالعه جدید محققان از نروژ و اسپانیا و هلند و ایتالیا در همکاری با آژانس فضایی اروپا (ESA) انجام تعدادی از آزمایشات تست استفاده از اوره از ادرار انسان به عنوان یک روان کننده — یک ماده است که می تواند اضافه شده به مواد مانند بتن به آن را بیشتر انعطاف پذیر قبل از آن سخت.

محققان آزمایش ممکن قمری مصالح با اوره از ادرار انسان به عنوان یک روان. آنها در مقایسه با اوره مخلوط را به مخلوط با دیگر plasticizers. (بله ما می دانیم آنچه در آن مانند به نظر می رسد.) (اعتبار تصویر: شیما Pilehvar et al. / مجله بهداشت)

برای ایجاد و تست استفاده از اوره به عنوان یک روان این تیم با استفاده از مواد طراحی و توسعه توسط ESA است که شبیه به قمری سنگپوش یا شل مواد از سطح ماه است. آنها آزمایش مواد با اوره و با دیگر plasticizers دیدن چه مقدار از وزن آن می تواند پشتیبانی تست مقاومت آن پس از حرارت دادن مواد به 176 درجه فارنهایت (80 درجه سانتیگراد) و رفت و بیشتر برای تست آن پس از بارها و بارها انجماد و ذوب آن به تکرار شدید دما چرخه است که اتفاق می افتد بر روی سطح ماه است.

مرتبط: چگونه به توالت در فضا (و چه باید بکنید اگر توالت می شکند)

“ما هنوز در حال بررسی چگونگی اوره خواهد بود استخراج شده از ادرار به عنوان ما در حال ارزیابی این که آیا این کار واقعا لازم است, زیرا شاید اجزای دیگر آن نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد به شکل geopolymer بتن” آنا لنا Kjøniksen یکی از محققان نروژی دانشگاه در بیانیه ای گفت. “واقعی آب در ادرار می تواند مورد استفاده قرار گیرد به صورت مخلوط با هم که می تواند به دست آمده در ماه و یا ترکیبی از هر دو.”

این تیم متوجه شد که نمونه آن استفاده از اوره به عنوان یک روان کننده قادر به پشتیبانی سنگین وزن پایدار باقی می ماند و شکل خود را حفظ. بنابراین در حالی که این تیم خواهد بود تست این مفهوم بیشتر به کشف کردن آنچه که بهترین مواد و مصالح ساختمانی برای آینده قمری سازه خواهد بود آنها به برخی از نتایج امیدوار کننده ای با این مطالعه است.

این کار منتشر شد Feb. 20 در مجله بهداشت ،

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>