فضانوردان جشن روز سنت پاتریک 2020 با عکس از ایرلند از فضای


یک فضانورد را مشاهده ایرلند گرفته شده از ایستگاه فضایی بین المللی. (اعتبار تصویر: ناسا/توییتر)

مبارک روز سنت پاتریک از فضا!

برای جشن تعطیلات سالانه ناسا را به ایستگاه فضایی بین المللی حساب توییتر به اشتراک گذاشته شده این فضانورد را مشاهده ایرلند به عنوان دیده می شود از مدار آزمایشگاه که مگس ها به طور متوسط در ارتفاع حدود 250 مایل (400 کیلومتر) بالاتر از سطح زمین است.

“ما امیدواریم که شما با پوشیدن سبز” ناسا هنوز توییتی. “این #StPatricksDay لذت بردن از یک فضانورد را مشاهده ایرلند گرفته شده از ایستگاه فضایی بین المللی.”

مرتبط با: 5 حقایق جالب در مورد روز سنت پاتریک

ناسا فضانورد اندرو مورگان توییتی این عکس جنوب ایرلند از فضا دیده می شود برای روز سنت پاتریک در 17 مارس سال 2020 است. (اعتبار تصویر: اندرو مورگان/ناسا/توییتر)

در هیئت مدیره ایستگاه فضایی ناسا فضانورد اندرو مورگان یک مهندس پرواز برای سفر 62 توییتی دیگر از انتهای جنوبی ایرلند که او دستگیر شده در مدار است. “مبارک #StPatricksDay! این پاییز گذشته من اسیر این روز روشن بیش از انتهای جنوبی زمرد: Limerick, چوب پنبه و کری در شهرستانهای” مورگان در توییتر نوشت.

مورگان همچنین یک عکس کوچک ایرلندی پرچم شناور در یکی از پنجره ها از گنبد رصدخانه یک گنبد به شکل ماژول با هفت پنجره که در آن فضانوردان می توانید مشاهده زمین انجام آزمایش و کمک به ورود و خروج از دیدن سفینه فضایی است.

ناسا فضانورد اندرو مورگان توییتی این عکس از یک زن ایرلندی پرچم شناور در یکی از پنجره ها از گنبد رصدخانه. (اعتبار تصویر: اندرو مورگان/ناسا/توییتر)

ناسا فضانورد جسیکا نیز در هیئت مدیره ایستگاه فضایی, جشن روز سنت پاتریک با به اشتراک گذاشتن عکس های خیره کننده از سبز شفق ها دیده می شود از مدار.

“حتی فضای هیجان زده و با افتخار و درخشان سبز برای #StPatricksDay,” Meir توییتی. “شروع به آزمایش این هفته با اولین شفق شمالی (شفق شمالی) عکس @Space_Station … باشید,” او اضافه شده است.

در حالی که مورگان, Meir و روسیه فضانورد اولگ Skripochka (تنها سه crewmembers در حال حاضر در ایستگاه فضایی) جشن منحصر به فرد روز سنت پاتریک در مدار مردم بر روی زمین نیز به تجربه تعطیلات غیر معمول به عنوان رژه و جشن لغو شده است در سراسر جهان به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

کل کشور ایرلند لغو آن روز سنت پاتریک رژه بیش از coronavirus نگرانی با توجه به بی بی سی. همانطور که از صبح امروز (17 مارس) ایرلند گزارش کرده 223 تایید موارد COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus و دو مرگ, با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز در بالتیمور.

در شهر نیویورک سالانه St. patrick’s Day Parade — بزرگترین در جهان — لغو شد برای اولین بار در بیش از 250 سال در حالی که در دیگر شهرستانها عمده مانند بوستون و شیکاگو خود را لغو جشن و همچنین با توجه به نیویورک تایمز.

یادداشت سردبیر: این مقاله به روز شد با ناسا فضانورد جسیکا Meir را شفق قطبی عکاسی در 12:30 p. m. EDT (1630 به وقت تهران).

ایمیل Hanneke Weitering در [email protected] یا او را دنبال کنید @hannekescience. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de