فضانورد Anne McClain را جدا همسر متهم با دروغ گفتن در مورد اتهام ‘فضا جرم’

ناسا فضانورد Anne McClain را از همسر جدا شده است به اتهام دروغ گفتن در مورد یک “فضای جرم و جنایت” که او ادعا McClain متعهد است.

در ماه اوت سال 2019 نیویورک تایمز گزارش داد که در میان آنها جدایی تابستان Worden شکایت کرده است که McClain تا به حال گفته دیده Worden حساب بانکی از ایستگاه فضایی بین المللی. اتهام بلافاصله تولید مقدار زیادی از توجه رسانه ها به عنوان اگر آن را درست خواهد بود که برای اولین بار شناخته شده در فضا “جرم” و با در نظر گرفتن داستان خود را به رسانه ها Worden “خواست” McClain, وادار کردن او برای تبدیل شدن به اولین عموم را فعال فضانورد (در حالی که سالی سوار شد اولین عموم خارج فضانورد او گرایش جنسی تنها نشان داد پس از او در گذشت در سال 2012.)

اما با توجه به بیانیه منتشر شده توسط ایالات متحده وکیل رایان پاتریک از ایالت متحده دفتر دادستان منطقه جنوبی تگزاس Worden متهم شده است با دروغ گفتن در مورد اتهام جرم.

مرتبط با: NASA Astronaut Anne McClain رد فضای جرم و جنایت ادعا توسط مرد متاهل

“فدرال کیفرخواست شده است unsealed در برابر 44 سال برای ساخت اظهارات نادرست به مقامات فدرال” این بیانیه می خواند. کیفرخواست است نه محکومیت و به این معنا نیست که Worden گناه است; آن است که به جای اتهام رسمی از رفتار مجرمانه.

Worden اظهار داشت در او اتهام که در سال 2018 او افتتاح یک حساب بانکی است که او مسدود McClain از دسترسی توسط تغییر اطلاعات ورود. او ادعا کرد که McClain اقدام به نامناسب دسترسی به این حساب از ایستگاه فضایی.

با توجه به کیفرخواست Worden و McClain به اشتراک گذاشته شده دسترسی به چند حساب بانکی حداقل تا ژانویه. 31, 2019 و Worden را اعتبارنامه های ورود به سیستم تغییر نمی شدند برای جلوگیری از McClain دسترسی تا پس از آن. McClain راه اندازی شد به ایستگاه فضایی بین المللی در دسامبر. 3, 2018; Worden ظ اصلی شکایت در 19 مارس 2019 با توجه به کیفرخواست.

پس از Worden اتهامات ساخته شد در مکان های عمومی, McClain, که تا به حال پس از آن بازگشت به زمین پاسخ در رسانه های اجتماعی و رد هر گونه پیشنهاد از فعالیت های غیر قانونی در بخشی خود را. “ما شده است رفتن را از طریق یک درد مقعد, شخصی, جدایی است که در حال حاضر متاسفانه در رسانه ها” McClain نوشت. “من از غلیان احساسات پشتیبانی و ذخیره خواهد شد دهید تا پس از بررسی است.”

کیفرخواست اتهامات Worden با ساخت اتهامات نادرست از فعالیت های جنایی در دو نوبت جداگانه: برای اولین بار زمانی که او اظهار داشت: این ادعا به کمیسیون تجارت فدرال در ماه مارس 2019 و سپس بعد از آن به ناسا دفتر بازرس کل در ماه جولای سال 2019. هر دو بدن در حال انجام این کار در حال انجام تحقیقات است.

اگر Worden است که گناهکار از این اتهامات است و محکوم به او صورت می تواند تا پنج سال زندان برای هر یک از دو شمارش و a $250,000 خوب با توجه به این بیانیه.

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>