فضانورد مشاوره: چگونه به مقابله با اجتماعی فاصله

خطرناک ترین بخشی از یک ماموریت فضایی است که راه اندازی و به زمین بازگشت. هنگامی که چیزی می رود اشتباه در آن می تواند بسیار بد در یک ضربان قلب. وجود دارد دیگر خطرات قابل توجهی در ارتباط با زندگی در فضای بیش از حد. شما می توانید یک دوز روزانه از تابش و شما می دانید خورشیدی شعله ور شدن می تواند پیامدهای ویرانگر.

مداری باقی مانده می توانید آمار ایستگاه فضایی و آن پاره از هم جدا. تصور کنید که مبارزه با آتش سوزی در یک منطقه محصور با هیچ جا برای اجرا و یا نشت از کشنده آمونیاک بدون آب از مایع خنک کننده حلقه به داخل کابین.

ما آموزش دیده برای این شرایط اضطراری اما همیشه می دانستم که این امر می تواند یک روز بسیار بد. اضافه کردن عنصر انسانی با سوء تفاهم اشتباهات و گاهی در تضاد با هیچ جای دیگری برای رفتن.

تفکر در مورد این من می دانم که crewmember در یک کشتی فضایی است شباهت های بسیاری به عنوان بخشی از یک خدمه یک کشتی در دریا. من هرگز یک حرفه ای مارینر, اما من تا به حال یک نگاه اجمالی از جهان خود را در هیئت مدیره کشتی آموزشی طی دو تابستان با ما دریایی آکادمی.

خوشبختانه همه ما همان زبان صحبت می کنند, اما این تغییر به روال خطرات مربوط به شرایط اضطراری شما امیدوارم هرگز اتفاق می افتد که استرس روزانه و خواب ناکافی بین فردی تعارض و انزوا از عزیزان در بازگشت به خانه بسیار مشابه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net