طالع بینی, کارت های تاروت و روان درمانی

امواج از حواس پرتی در حال فراگیر در ایالات متحده به عنوان مردم مشکل با واقعیت به دنبال آرامش در شبه علمی بی معنی است. که در هر میزان است که چگونه علمی فکر شکاک ممکن است پاسخ به سراسیمگی از پوشش رسانه ای از مردم تبدیل به طالع بینی, کارت های تاروت و خوانش به عنوان جایگزین یا مکمل های متعارف روان درمانی است.

“مردم در حال قرار دادن اعتماد خود را — و پول خود را — به این شیوه که آنها به عنوان مسیر به روشنگری” صنم یار گزارش در نیویورک تایمز. کسانی که به نفع این پیشنهادها تمایل به جوان زن و مرفه یار یادداشت ها.

برخی از روان ترکیب این شیوه های غیر متعارف به خود درمانی و یا در هر رای نمی دلسرد بیماران از دنبال آنها. “من نه آموزش آن, اما من نمی گویم شما نمی توانید این را به اتاق” کالیفرنیا روانشناس Charlynn Ruan گفت یار. “خواهد بود که disempowering و متکبر.”

Nicolle Osequeda شیکاگو بر اساس درمانگر گفت که او “پشتیبانی از استفاده از هر روش ایمن است که بیماران خود را پیدا مفید است.” نیویورک روانشناس Jonathan Kaplan گفت که اگر “کسی است که به دنبال روانی درمان مبتنی بر شواهد در حالی که مراقبه با کریستال در حالی که عطارد در رتروگراد من خوب با آن است.” انجمن روانشناسی آمریکا به نفع “مبتنی بر شواهد” درمان یار یادداشت اما هیچ سیاست رسمی در درمان های جایگزین.

در نیویورکر, روزنامه نگار کریستین Smallwood گزارش می دهد که علاقه طالع بینی فزاینده به ویژه در میان نسل وای. “تغییر آغاز شد و با ظهور کامپیوتر شخصی شتاب با اینترنت و رسیده جدید سرعت از طریق رسانه های اجتماعی” Smallwood می نویسد. بحران مالی سال 2008 و انتخابات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین ممکن است کمک به این روند است.

“در زمان بحران آن است که اغلب گفت که مردم جستجو برای چیزی است که به باور” Smallwood می گوید. او اضافه می کند که “بر خلاف درمانی که در آن یک مشتری ممکن است صرف ماه ها یا حتی سال کشف ریشه های یک علامت طالع بینی به وعده رسیدن به پاسخ سریع تر است.” یک سال 2017 نظرسنجی نشان داد که 30 درصد از آمریکایی ها بر این باورند در طالع بینی است, اما تعداد زیادی از مردم با حداقل علاقه گاه به گاه ممکن است بسیار بالاتر است.

“در آن نفوذ به مشترک ما lexicon” Smallwood نظرات “طالع بینی است که یک کمی شبیه روانکاوی یک بار بود. در اواسط قرن شما ممکن است شنیده ام بحث id, ego یا superego در یک مهمانی; در حال حاضر از آن مشترک به گوش کسی توضیح خودش را از طریق خورشید و ماه و افزایش نشانه هایی است.”

در جهان وطنی, نویسنده, Gina Tomaine توضیح می دهد که چرا زمانی که او احساس “از انواع” او مشورت یک مددکار اجتماعی که خوانش تاروت. کارت های تاروت “همیشه ریشه های عمیق در برنامه های روانی” Tomaine می گوید. “کارل یونگ روانکاو توضیح داد که این کارت ها یک راه آسان برای نشان دادن ‘آرکه تایپ از انسان’—یا جهانی صفات مانند قدرت, جاه طلبی و اشتیاق در روانشناسی و آنها را ابزار ایده آل برای درمان و بهداشت روانی.”

منتقدان مطمئنا وحشت زده با پذیرش نگرش بیماران و روان به سوی شبه علم. اما آنها باید به یاد داشته باشید که بسیاری از برجسته ذهن دانشمندان بوده است کاملا مقاوم از شیوه های نهفته. یک فوق کارل یونگ. یکی دیگر از جروم فرانک استاد روانپزشکی در دانشگاه جانز هاپکینز و پیشگام در تحقیقات بر روی اثرات روان درمانی است.

فرانک تحقیقات او را متقاعد کرد که خاص چارچوب نظری داده شده درمان کمی برای انجام با اثربخشی آن است. مهم ترین عامل این است که درمانگر توانایی القاء اثر دارونما با متقاعد کردن بیماران که آنها را بهبود بخشد. بسیاری از بیماران پاسخ به درمانگران و درمان علمی وضعیت فرانک اشاره کرد اما دیگران ممکن است ترجیح می دهند ایمان شفا دهنده witchdoctor یا شمن به دانشگاه هاروارد-آموزش روانپزشک. فرانک املای این چشم انداز نفوذ خود را در سال 1961 کتاب اقناع و شفا: یک مطالعه مقایسه ای از روان درمانی.

بیش از نیم قرن گذشته محققان نوتبوک بی شماری یافته های در مورد مغز و ذهن و بیماری های روانی. و روانشناسان و روانپزشکان معرفی ظاهرا بسیاری از جدید و بهبود یافته برای درمان پریشانی روانی به ویژه درمان شناختی-رفتاری و داروهای ضد افسردگی مانند Ssri. اما تحقیقات نشان می دهد که این به ظاهر علمی درمان هنوز دست آوردن بیشتر از اثر خود را از اثر دارونما است.

در سال 2002 مطالعه روان درمانی شناختی-رفتاری یک دفتر رهبری روانشناس Lester Luborsky یافت که همه آنها تقریبا به عنوان موثر به عنوان هر یک از دیگر. مطالعات علاقه خاص درمانی Luborsky تصریح کرد: تمایل به نشان دادن یک “وفاداری اثر” قبل تعصب از محققان نسبت به آن درمان.

دیگر تجزیه و تحلیل نشان می دهد که داروها برای بیماری های روانی, اگر چه آنها به نفع برخی از افراد در کوتاه مدت ممکن است در نهایت صدمه زدن به مردم بیش از آنها کمک کند. توماس Insel, مدیر سابق موسسه ملی سلامت روان به تازگی گفت: “من فکر نمی کنم ما نقل مکان کرد سوزن در کاهش خودکشی کاهش بستری شدن در بیمارستان بهبود بازیابی برای دهها میلیون نفر از افرادی که دارای بیماری روانی است.”

تحقیقات به مغز و ذهن من استدلال کرده اند در این وبلاگ و جاهای دیگر هنوز به تولید واقعا قانع کننده نظریه و درمان بیماری های روانی. به عنوان یک مقاله اخیر در بریتانیا روانپزشکی مجله استدلال می کند: “این است که هنوز هم ممکن است به استناد واحد علوم اعصاب و یا ژنتیکی پیدا شده است که در استفاده به تمرین روانپزشک در مدیریت [روانی] بیماری با وجود تلاش برای نشان می دهد بر خلاف آن است.”

این شکست کمک می کند توضیح می دهد که چرا مردم هنوز هم به نوبه خود به روانکاوی فرویدی, اگر چه آن را نمی ایستادگی به بررسی علمی و حتی مسن ذهن-درمان بودیسم است. و آن را توضیح می دهد که چرا بسیاری از مردم در پریشانی به نوبه خود به طالع بینی, کارت های تاروت و دیگر روش های شبه علمی. ممکن است آنها برای پیدا کردن آرامش آنها به دنبال.

مطالعه بیشتر:

متا پست: پست در بیماری های روانی

متا پست: هرگن پست در Psychedelics

متا پست: پست در بودیسم و مدیتیشن

متا پست: هرگن پست در علم مغز و ذهن

متا پست: پست ها در ذهن-بدن مشکل

ذهن-بدن مشکلات (آنلاین رایگان کتاب نیز در دسترس به عنوان Kindle e-book و شومیز).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im