Astrobiologist: ما باید ژن-هک جدید صفات به مریخ مهاجران

ارتقاء جدید

این شرایط مریخ بسیار کشنده است که حتی جامع ترین برنامه برای محافظت از فضانوردان و آینده مهاجران هنوز هم آنها را در معرض سطوح خطرناک از اشعه کیهانی و محیط زیست افراط.

به همین دلیل Lunar and Planetary موسسه astrobiologist و geomicrobiologist Kennda لینچ فکر می کند آژانس های فضایی باید ژن-هک آینده فضانوردان و مهاجران به طوری که آنها بهتر می تواند تحمل زندگی در سیاره سرخ به فضا.com گزارش.

این یک تحریک آمیز اما لینچ نشان می دهد این می تواند لازم به استعمارگران بهترین شانس خود را در بقا.

شر کمتر

لینچ استدلال در یک وبینار در هفته گذشته است که این امر می تواند بهتر برای ویرایش ژنوم انسان برای زنده ماندن در مریخ به جای terraform آن را به بیشتر مهمان نواز, Space.com گزارش. در غیر این صورت مهاجران خواهد خطر پاک کردن شواهد از گونه های بومی اکوسیستم گذشته یا در حال حاضر.

“و چگونه ما می تواند انجام دهد که اگر ما رفتن و تغییر این سیاره قبل از ما رفتن و پیدا کردن اگر زندگی در واقع زندگی وجود دارد؟” لینچ گفت: در طول این رویداد.

تکاملی شعبه

لینچ نیست برای اولین بار به پیشنهاد تغییر DNA در فضا مهاجران. در سال 2018 یک تیم لهستانی محققان استدلال می کنند که اصلاح ژنتیکی ممکن است لازم باشد اگر آنها می خواهند به بچه ها بر روی مریخ است.

همکار وبینار شرکت کنندگان کریستوفر ماسون, یک متخصص ژنتیک در پزشکی ویل کرنل استدلال که ژن-نرم فضانوردان حتی می تواند اخلاقی ضروری است.

“و ما شاید اخلاقی ملزم به انجام این کار؟” میسون گفت. “من فکر می کنم اگر آن را به اندازه کافی بلند شما ممکن است مجبور به انجام کاری با فرض آن را بی خطر است که ما نمی توانیم بگوییم نشده است.”

ادامه مطلب: استعمار مریخ ممکن است نیاز بشریت به نیشگون گرفتن و کشیدن آن DNA [Space.com]

بیشتر در مریخ مهاجران: زیست شناس تکاملی: استعمارگران مریخ خواهد جهش واقعا سریع

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de