Astra پیشنهاد را به نفع خود 12 میلیون دلار DARPA راه اندازی چالش می آید تا کوتاه

این DARPA راه اندازی چالش مبلغ 12 میلیون کیف پول را به بلامعارض.

کالیفرنیا بر اساس spaceflight راه اندازی ماهواره پاک شده orbital launch تلاش از اقیانوس آرام پایگاه فضایی پیچیده در آلاسکا جزیره کودیاک در روز دوشنبه (2 مارس). آن شده اند که اولین-همیشه برای پرتاب ماهواره موشک 3.0 و فقط سوم به طور کلی برای Astra که اقدام به پروازهای زیر مداری با دو زودتر تقویت کننده تکرار در سال 2018 است.

ماموریت هدایت و ناوبری و کنترل افسر متوجه برخی از برنامه به طور بالقوه مشکل ساز اطلاعات کمتر از یک دقیقه قبل از پرتاب جمعه و این تیم نمی تواند حل و فصل موضوع قبل از پایان سه ساعته پنجره پرتاب ماهواره نمایندگان گفت: در راه اندازی پخش.

مرتبط با: تاریخچه راکت

دوشنبه آخرین روز Astra تا به حال برای تکمیل فاز اول از دو قسمت 12 میلیون دلار DARPA (Defense Advanced Research Projects Agency) راه اندازی چالش است. موفقیت روز دوشنبه را مشبک شرکت 2 میلیون دلار و با توجه به آن یک شانس برای برنده اضافی $10 میلیون acing دوم ماموریت از یک پد در اقیانوس آرام پایگاه فضایی پیچیده توسط مارس 18.

“برنده شدن در چالش شده اند فوق العاده امروز اما هدف ما این است که واقعا برای رسیدن به مدار در چند پرواز که ممکن است” Astra مدیر عامل Chris کمپ گفت: در طول پخش. “ما واقعا می خواهید به استفاده از این موشک و ما می خواهید برای دریافت وجود دارد دوباره هنگامی که ما می دانیم همه چیز کامل است. و متاسفانه نبود امروز.”

این DARPA راه اندازی چالش به دنبال تشویق توسعه خصوصی آمریکا موشک است که می تواند راه اندازی کوچک نظامی ماهواره های ارزان و در کوتاه توجه کنید. دارپا اعلام کرد این طرح در سال 2018 و 18 شرکت ابراز علاقه در رقابت برای دریافت جایزه. سه تن از آنها — Astra, باکره مدار و بردار راه اندازی پیشرفته برای تبدیل شدن به “ماه کامل” شرکت کنندگان است.” اما باکره مدار بردار و راه اندازی در نهایت کاهش یافته است, خروج از ماهواره به عنوان تنها رقیب.

Astra تاسیس شد در سال 2016 باقی ماند اما در حالت خفا تا فقط در ماه گذشته. این شرکت با هدف افزایش دسترسی به فضای ارائه شده توسط خروس جنگی ماهواره مقرون به صرفه اختصاص داده شده سواری روی کوچک و کارآمد راه اندازی وسایل نقلیه.

برای مثال دو مرحله موشک 3.0 است که فقط 38 فوت (11.6 متر) با 52 اینچ (132 سانتی متر) گسترده و مناسب می تواند در داخل یک ظرف حمل و نقل Astra نمایندگان گفته اند. این لانچر طراحی شده برای ارائه 55 پوند. (25 کیلوگرم) از حمل بار به خورشید همزمان در مدار یک نوار فضای بین 370 کیلومتر و 500 مایل (600 تا 800 کیلومتر) بالا است که در آن سفینه می تواند با تصویب بیش از همان پچ از زمین در همان زمان خورشیدی در هر روز.

و موشک 3.0 قرار بود برای حمل محموله خود را در اولین DARPA راه اندازی چالش پرواز — چهار نفر از آنها در واقع. سه نفر 3.3-lb. (1.5 کیلوگرم) cubesats: وزارت دفاع Prometheus ارتباطات و صنعت و دو دانشگاه فلوریدای جنوبی ماهواره طراحی شده برای نشان دادن cubesat-به-cubesat ارتباطات است.

دیگر payload جسم در فضا خودکار سیستم گزارش دهی (فروید), ارائه شده توسط ویرجینیا بر اساس ببر خلاقیت و نوآوری. این طراحی شده است برای تست یک فانوس دریایی برای مدیریت ترافیک فضایی و فضای آگاهی موقعیتی.

امروز ماموریت طرح به نام برای سه cubesats به اعزام حدود 277 مایل (445 متر) بالاتر از زمین است. SOARS طراحی شده بود باقی می ماند متصل به موشک 3.0 در مرحله بالایی. (ضربه ارتفاع هدف دقیقا شد یک ماموریت نیاز به این DARPA مقامات گفت: امروز پرتاب شده اند که به عنوان یک موفقیت اگر موشک 3.0 به دست داشتند مدار حداقل 93 مایل یا 150 متر تا.)

هویت چهار محموله نبود نشان داد به ماهواره تا Jan. 22 و این شرکت نیست یک نگاهی به ماهواره ها تا زمانی که فقط چند روز قبل از باز شدن پنجره راه اندازی در فوریه. 25, DARPA, مقامات گفت. (روز دوشنبه برنامه ریزی شده شروع به تعویق افتاد, یک هفته بد آب و هوا و مسائل دیگر.) Astra شده اند که در تاریکی نگه داشته تا مدت کوتاهی قبل از ماموریت دوم برداشته کردن نیز هست; انعطاف پذیری و سازگاری بودند مولفه های کلیدی از DARPA راه اندازی چالش.

“آنچه ما واقعا به دنبال یک آینده که در آن ما با استفاده از سیستم های شبکه ای — با استفاده از مقدار زیادی و تعداد زیادی از فضاپیمای کوچک در شبکه مد است که هر کدام قابل تعویض ارتقا و تاکتیکی” تاد استاد DARPA مدیر برنامه برای رقابت گفت: در طول تلفنی با خبرنگاران در فوریه. 18.

“و یک قطعه بزرگ است که قادر به قرار دادن آن در مدار در زمان و مکانی که انتخاب ما در جدول زمانی است که مربوط به کاربران” او اضافه شده است. “و است که واقعا چیزی است که ما در حال تلاش برای نشان دادن در اینجا در این دوره از چالش است.”

مرتبط با: گالری,: محرمانه جاسوسی آمریکا, عکس ها و طرح های

Astra نیست لزوما انتظار برای برنده شدن در این DARPA راه اندازی چالش است. ماه گذشته کمپ تاکید کرد که مداری موشک ها به طور معمول نیاز به حدود چهار تلاش برای ace اولین ماموریت.

“پس در پر 4 ما خوشحال خواهد بود اما انتظار نیست به طور کامل در رسیدن به همه اهداف در اینجا” کمپ گفت: در طول Feb. 18 telecon.

و Astra هنوز هم باید خوب به جلو رفتن او اضافه شده است. مشارکت در DARPA راه اندازی چالش ramped تا این شرکت در تلاش های توسعه. و این شرکت قصد دارد برای راه اندازی بسیاری از ماموریت در آینده نزدیک کمپ گفت.

ایالات متحده “در حال حاضر به طور کامل قابل حمل, راه اندازی, سیستم,” او گفت: Feb. 18. “و ما قادر خواهد شد در طول ماه های آینده راه اندازی و راه اندازی و راه اندازی دوباره برنامه به طور بالقوه از سایت های مختلف. و در حال حاضر ما باید این قابلیت را دارد که DARPA می خواستم ببینم امریکا به چالش کشیده و با ایجاد.”

استاد ستایش Astra برای پیشرفت است که این شرکت ساخته شده — یعنی گرفتن موشک 3.0 تا به آلاسکا و آماده برای پرواز در چنین کوتاه توجه کنید.

“این بسیار شگفت انگیز است. اما این یک چالش سخت” استاد گفت: در روز دوشنبه پخش و اضافه کرد که ماهواره “تقریبا ساخته شده آن را به خط پایان.”

و DARPA است heartened توسط چه Astra قادر به انجام در طول این دوره از رقابت های, او گفت:.

“ما یاد بگیرند که بسیاری از این چالش ها و ما فکر می کنیم که حتی قادر به رسیدن به این نقطه رسیدیم به نشان می دهد به مردمی که این چیزی است که درست در آستانه ممکن است” استاد گفت. “و ما پیش بینی است که در آینده بسیار نزدیک ما قادر خواهید بود برای دیدن این روش موفق است.”

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de