Astra 1 پرواز برای DARPA راه اندازی چالش تاخیر و بد آب و هوا

کالیفرنیا پروازهای فضایی شرکت در تلاش برای برنده شدن یک 12 میلیون دلار راه اندازی رقابت نمی لگد کردن فردا (Feb. 25) پس از همه.

Astra, راه اندازی مستقر در منطقه خلیج بود با هدف به زیر شیروانی قرار دادن خود را در اولین ماموریت مداری فردا از اقیانوس آرام پایگاه فضایی پیچیده در آلاسکا به عنوان بخشی از DARPA (Defense Advanced Research Projects Agency) راه اندازی چالش است. اما بد آب و هوا مداخله کرده.

“با توجه به وضعیت آب و هوای زمستان رویداد انتظار می رود تاثیر اقیانوس آرام پایگاه فضایی پیچیده-آلاسکا در 2/25 بعدی موجود راه اندازی پنجره برای @DARPA #LaunchChallenge مشخص خواهد شد که شرایط بهبود و راه اندازی شمارش معکوس ساعت خواهد بود بر این اساس تنظیم شده” دارپا مقامات گفت: از طریق توییتر امروز (Feb. 24).

این DARPA راه اندازی چالش با هدف تحریک توسعه خصوصی آمریکا موشک است که می تواند انبار کوچک نظامی ماهواره ارزان کارآمد و غالبا. مسابقه تماس برای راه اندازی دو در اطلاع کوتاه و سریع برگرد. اصلی جدول زمانی به نام ماهواره جدید 38-پا بلند (11.6 متر) موشک 3.0 به لافت اولین ماموریت بین فردا و 1 مارس و دوم مارس 18.

موفق اولین پرواز خواهد خالص این شرکت 2 میلیون و acing دوم را کسب اضافی 10 دلار میلیون نفر است.

Astra تاسیس شد در سال 2016 اما تنها آمد و از حالت خفا به این ماه است. در حالی که این شرکت انجام شده است تعدادی از زمین تست آن هنوز برای راه اندازی یک ماموریت مداری.

هجده شرکت های ابراز علاقه در DARPA راه اندازی چالش زمانی که اعلام شد در سال 2018 اما فقط سه Astra, باکره مدار و بردار راه اندازی پیشرفته برای تبدیل شدن به کامل کنندگان است. Astra تنها هنوز رقابت برای جایزه.

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net