ماهواره به انبار 1st ماموریت برای DARPA راه اندازی چالش به زودی: در اینجا این است که چگونه به سازمان دیده بان زندگی می کنند

یادداشت سردبیر: ماهواره و DARPA به نام خاموش امروز برنامه ریزی شده DARPA راه اندازی چالش پرتاب به دلیل آب و هوای بد در راه اندازی سایت. جدید, راه اندازی, تاریخ اعلام خواهد شد پس از آن مصمم است.

که قبلا یواشکی راه اندازی ماهواره هدف را به نفع $2 میلیون نفر با آن اولین مداری راه اندازی امروز (Feb. 29) و شما می توانید شروع زندگی می کنند.

ماهواره را با موشک 3.0 برنامه ریزی شده است برای بلند کردن امروز از اقیانوس آرام پایگاه فضایی پیچیده در جزیره کودیاک آلاسکا در طول سه ساعته در پنجره ای که باز می شود در 3:30 p. m. EST (2030 به وقت تهران). شما می توانید آن را در اینجا زندگی می کنند در Space.comحسن نیت ارائه میدهد از دفاع ایالات متحده آژانس پروژه های تحقیقاتی پیشرفته (DARPA) یا به طور مستقیم از طریق DARPA.

DARPA است که در جریان این رویداد به دلیل پرتاب بخشی از DARPA راه اندازی چالش تلاش برای تحریک توسعه خصوصی آمریکا موشک قادر به lofting کوچک نظامی ماهواره های ارزان و در کوتاه توجه کنید.

مرتبط: خطرناک ترین سلاح های فضایی تا کنون

اگر Astra مطلب امروز راه اندازی این شرکت مستقر در کالیفرنیا می شود 2 میلیون دلار. اگر موفق در دوم راه اندازی از یک پد در اقیانوس آرام پایگاه فضایی پیچیده در مارس 18, یکی دیگر از $10 میلیون خواهد آمد Astra راه.

Astra تاسیس شد در سال 2016 اما فقط از حالت خفا در اوایل این ماه. این شرکت با انجام آزمایش های گسترده ای در منطقه خلیج امکانات اما هنوز اقدام یک مداری راه اندازی پس از موفقیت امروز دور از تضمین شده است.

هنوز عملیاتی ماهواره را در داخل دو مرحله 38-پا بلند (11.6 متر) موشک 3.0 برای پرواز امروز. این محموله یک Department of Defense ارتباطات cubesat به نام Prometheus; دو cubesats ارائه شده توسط دانشگاه فلوریدای جنوبی است که با هدف نشان دادن ارتباطات جدید با تکنولوژی و مدیریت ترافیک فضایی فانوس دریایی ساخته شده توسط ویرجینیا-شرکت بر اساس ببر خلاقیت و نوآوری.

ماهواره را با موشک 3.0 در اقیانوس آرام پایگاه فضایی پیچیده در آلاسکا در فوریه سال 2020 پیش از پرتاب برنامه ریزی شده برای DARPA راه اندازی چالش است. (اعتبار تصویر: DARPA)

این محموله نیست و فاش Astra تا Jan. 22. نگه داشتن این شرکت در تاریکی برای مدت طولانی است که بخشی از DARPA راه اندازی چالش است که پاداش انعطاف پذیری و سازگاری.

این cubesats مستقر خواهد شد در یک هدف ارتفاع 277 مایل (445 کیلومتر) در حالی که چراغ را متصل به موشک 3.0 در مرحله بالایی. اما ضربه ارتفاع علامت دقیقا مورد نیاز است را به نفع خود 2 میلیون دلار امروز است. اگر ماهواره به مدار زمین فوق 93 مایل (150 کیلومتر) ماموریت در نظر گرفته خواهد شد یک موفقیت DARPA مقامات گفت: در رسانه های تلفنی هفته گذشته است.

این DARPA راه اندازی چالش اعلام شد برای اولین بار در سال 2018 است. هجده شرکت در ابتدا ابراز علاقه, و سه ماهواره, باکره مدار بردار و راه اندازی — در نهایت پیشرفته به “ماه کامل ” شرکت کنندگان” مرحله. Astra تنها رقیب باقی مانده است.

امروز راه اندازی شد و در اصل برنامه ریزی شده برای روز سه شنبه (Feb. 25) اما بد آب و هوا تحت فشار قرار دادند و در تاریخ مورد نظر برگشت.

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de