‘نصب’ روبات می تواند در ساخت انرژی خورشیدی و بیشتر در ماه

می تواند روبات کمک قدرت ناسا تلاش برای بازگشت انسان به ماه ؟

به تازگی ناسا با بودجه پروژه به نام اسمبلر پیش بینی ازدحام روبات ها در کنار هم قرار دادن آرایه های خورشیدی بر روی سطح ماه — و یا انجام دیگر مشترک-پروژه های مونتاژ در فضایی بر روی ماه یا مریخ است.

تصویری جدید — شاید شما می توانید آن را یک “فونز cam” — نشان می دهد که چگونه مجلس را نگاه کنید از یک ربات از نقطه نظر آن را به عنوان بررسی ساختار و اهداف مناطق خاصی برای کار بیشتر. چند مرور زمان کلیپ های ویدئویی نشان می دهد ربات در حال حرکت به موقعیت های مختلف. در حال حاضر آنها در حال انجام این کار تحت مراقبت و مواظبت چشم از مهندسین اما با گذشت زمان آنها را به کار بیشتر مستقل.

تصویری: مستقل در فضا مونتاژ هدف از ناسا ‘نصب’ پروژه
مرتبط با:
NASA چشم Moon Rover برای فضانوردان و ربات قمری کاشفان

ناسا روبات به نام اسمبلر می تواند کمک به ایجاد زیرساخت های مورد نیاز برای فرود فضانوردان بر روی ماه در سال 2024. (اعتبار تصویر: ناسا)

اوایل مرحله تکنولوژی به تازگی دریافت بودجه افزایش به میزان 2.5 میلیون دلار بیش از دو سال از طریق ناسا در اوایل زندگی حرفه ای ابتکار عمل برنامه. بودجه انتظار می رود که به پیشرفت تکنولوژی سخت افزار و نرم افزار برای آینده در نظر میگیرد.

“این پروژه هدف این است که برای افزایش تکنولوژی سطح آمادگی برای مدولار ربات خودمختار در فضا مونتاژ و توسعه رباتیک نمونه برای تست زمین” محقق اصلی جیمز Neilan یک مهندس کامپیوتر در NASA Langley Research Center در همپتون ویرجینیا در بیانیه ای گفت.

پروژه پایان Neilan تیم قصد دارد برای ایجاد یک نمونه اولیه است که می تواند دستکاری آیتم خود را به جمع آوری قطعات در یک فضای محیط زیست است. روبات ها با هم کار خواهد کرد با استفاده از task-نرم افزار مدیریت و نگه داشتن زبانه ها در اشتباهات با اجرای خطا تشخیص نرم افزار برای دیدن و پرداختن به هر گونه مسائل به عنوان آنها بوجود می آیند.

این اسمبلر روبات یک سری از انباشته با سیستم عامل محرک در بین سیستم عامل و همچنین سنسور است که به کمک هر یک از ربات کشف کردن که در آن اجزای آن قرار دارد. “تیم در حال کار بر روی الگوریتم برای نرم افزار به طوری که این روبات می تواند انتخاب کنید که چگونه بسیاری از سیستم عامل به پشته و ابزار مناسب برای این کار در دست” مقامات ناسا در بیانیه ای گفت:.

این پروژه یکی از بسیاری از شامل روبات است که می تواند همراه با انسان به ماه در طول آرتمیس برنامه که قرار است به زمین انسان بر روی ماه در سال 2024. برای مثال ناسا دارای طیف وسیعی از شرکت های ارائه landers و سطح دیگر فن آوری های تحت تجاری قمری حمل بار خدمات برنامه که هدف آن آوردن محموله و سایر اقلام مورد نیاز به سطح ماه برای اکتشافات علمی — و همچنین به عنوان کمک به انسان در رسیدن به خود و قمری اهداف است.

دنبال الیزابت هاول در توییتر @howellspace. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>