به عنوان Coronavirus شدت هواپیمایی پرواز نزدیک به خالی “پرواز روح”

روح پرواز

تعدادی از شرکت های هواپیمایی که مجبور به عمل نزدیک خالی “شبح پرواز” پس از coronavirus باعث شیوع گسترده لغو و تقاضا برای بلیط هواپیما به شاقول در سراسر جهان است.

“تقاضای مسافر برای سفر هوایی به طور چشمگیری کاهش یافته است با توجه به COVID-19 و در برخی از موارد ما مجبور به پرواز تقریبا خالی هواپیما و یا از دست دادن ما ارزشمند اسلات” مدیر عامل شرکت ویرجین آتلانتیک Shai ویس گفت CNBC از طریق ایمیل در روز سه شنبه.

بی سابقه

مسئله این است که اسلات برای پرواز در فرودگاه های بزرگ باید داده شود تا اگر آنها استفاده می شود, BBC گزارش تحت اروپایی “استفاده از-آن-یا-از دست دادن-آن را” قانون است.

به این ترتیب عمده فرودگاه های اروپایی از جمله هیترو لندن و مونیخ در حال تبدیل به شهر ارواح با خالی چک در شمارنده.

“با توجه به تقریبا بی سابقه ای تاثیر جهانی تقاضای مسافر انگلستان اسلات هماهنگ کننده اتحادیه اروپا و نیاز به در حال حاضر به فوریت استراحت قوانین برای کل تابستان” وایس گفت CNBC. “حس مشترک باید پیروز شویم.”

سوزاندن سوخت

قانون است رسم انتقاد از آب و هوا فعالان پس از پرواز هستند به معنای واقعی کلمه فقط سوختن سوخت جت.

و این صنعت می تواند از دست دادن بیش از $113 میلیارد دلار درآمد در این سال به تنهایی با توجه به بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA). “مشخص نیست که چگونه این ویروس را توسعه دهد اما… این یک بحران” گفت: IATA مدیر کل و مدیر عامل شرکت Alexandre de Juniac در بیانیه ای.

ادامه مطلب: Coronavirus: ویرجین آتلانتیک اذعان پرواز نزدیک به خالی هواپیما [BBC]

بیشتر در مورد این ویروس: نیویورک است که با استفاده از زندان کار به اورژانس ضد عفونی کننده دست

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de