به عنوان افراد ثروتمند قفل شده برای COVID-19 فقیر بیشتری منتقل

ثروتمند جوامع رفت و از حال ترین تلفن همراه قبل از COVID-19 pandemic به حداقل, تلفن همراه, بر اساس یک مطالعه جدید.

در ضمن فقیر مناطق رفته اند از حداقل های موبایل به تلفن همراه بیشتر محققان گزارش.

این مطالعه در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم استفاده های ناشناس داده ها از دستگاه تلفن همراه محل سکونت درخواستهای بین ماه های ژانویه و مارس سال 2020 برای پیدا کردن که اجتماعی فاصله در ایالات متحده متفاوت است به شدت توسط درآمد.

“این فقط یک قطعه از یک مجموعه گسترده تر از در حال ظهور نتایج نشان می دهد که درآمد محلات به ویژه آسیب پذیر به عنوان درآمد حاصل همه گیر.”

این مطالعه نشان داد حدود 25% پرش از ثروتمندترین دستگاه های سرشماری ماندن به طور کامل در خانه در مقایسه با 10 درصد افزایش در ماندن در خانه در فقیرترین جوامع است.

“ما دریافتیم که قبل از همه گیر افراد در ثروتمندترین محله تمایل به حداقل به احتمال زیاد به ماندن به طور کامل در خانه در یک روز داده می شود می گوید:” منجر نویسنده Joakim ویل, یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی با کشاورزی و منابع وزارت اقتصاد در دانشگاه کالیفرنیا ، “اما هنگامی که ایالات متحده از اورژانس به بازی آمد افراد زندگی در ثروتمندترین مناطق در خانه مانده است. آن را کامل برگشت.”

مطالعه می کند و مشخص نیست علت این واژگونی هر چند محققان برجسته مکانیسم قابل قبول و توجه داشته باشید که درآمد جوامع تمایل دارند که بیشتر کارگران ضروری است که کمتر از ظرفیت کار در خانه در مقایسه با مردم در بیشتر مناطق مرفه.

نتایج نشان می دهد دو بار از این بیماری همه گیر برای کاهش درآمد جوامع که مطالعات قبلی نشان می دهد سطوح بالاتر از قبل موجود شرایط بهداشتی و کمتر دسترسی به مراقبت های بهداشتی. این مطالعه نشان می دهد آنها همچنین نمایشگاه کمتر از اجتماعی فاصله است که می تواند کمک به بافر در برابر COVID-19.

“به عنوان سیاستگذاران در حال فکر کردن در مورد کمک های اضطراری بسته این نقاط به نیاز به کاهش درآمد مناطق به یک منطقه تمرکز به منظور ایجاد ظرفیت اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات مهم برای کاهش گسترش این بیماری می گوید:” نویسنده ارشد مایکل Springborn یک محیط زیست اقتصاددان و استاد در علوم محیط زیست و سیاست بخش.

“این فقط یک قطعه از یک مجموعه گسترده تر از در حال ظهور نتایج نشان می دهد که درآمد محلات به ویژه آسیب پذیر به عنوان درآمد حاصل همه گیر.”

دانشمندان نسبت تحرک داده ها از SafeGraph محل IQ و گوگل تحرک بود که آزادانه به اشتراک گذاشته شده به محققان برای مطالعه است.

اضافی نویسندگان از دانشگاه استنفورد و UC Santa Barbara.

حمایت از تحقیق و پژوهش از اورژانس COVID-19 تحقیقات بذر بودجه ارائه شده توسط کالیفرنیا سرطان پستان برنامه های تحقیقاتی از دانشگاه کالیفرنیا.

منبع: UC Davis

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de