به عنوان مرگ و میر افزایش می یابد فدرال پایان پشتیبانی از Coronavirus تست سایت

دولت فدرال ایالات متحده قصد دارد برای پایان دادن به کمک های مالی برای تعدادی از coronavirus تست سایت ها این جمعه با توجه به NPR. این بدان معناست که تعدادی از سایت های سراسر کشور را به نزدیک است. بسیاری از دیگران نیاز به تغییر به حمایت دولت برای باز بماند.

این خبر می تواند در یک زمان بدتر. اوج این بیماری همه گیر است که به سرعت نزدیک شدن ، بیش از 3000 موارد گزارش شده در کشور در فقط 24 ساعت است. تعداد کل موارد می ایستد در بیش از 430,000 با تقریبا 15000 مرگ و میر در مطبوعات زمان.

“بسیاری از جامعه مبتنی بر تست سایت (CBTS) در حال بسته شدن نیست بلکه انتقال به دولت-مدیریت سایت و یا در مورد مارس 10,” سخنگوی وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) به NPR.

اما بودجه دولت ممکن است به اندازه کافی.

“من درک نا امید شده است که منابع و فدرال قرارداد برای آزمایشگاه تست در حال پایان یافتن است فقط به عنوان ما می رویم به خروش در اینجا در جنوب شرقی پنسیلوانیا” والری Arkoosh کمیسیون صندلی در مونتگومری در فیلادلفیا حومه گفت: NPR.

این HHS ادعا می کند این حرکت این است که به هر دولتی بیشتر “انعطاف پذیری و استقلال به مدیریت و راه اندازی تست سایت” در حالی که اولویت نیازهای خاص جوامع خود.

این خبر پس از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حذف قانونی که ناظر بر 2 تریلیون دلار coronavirus بسته در روز سه شنبه با حذف بازرس کل گلن خوب از نقش خود تضعیف پاسخگویی و نظارت بر توزیع گسترده مالی بسته است.

این حرکت خشم مخالفان.

“رئیس جمهور تهمت است سوء استفاده از coronavirus همه گیر برای از بین بردن صادقانه و مستقل خدمتگزاران مردم به خاطر آنها حاضر به صحبت می کنند حقیقت به قدرت و به خاطر او است که به وضوح ترس از قوی نظارت” رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-NY) شومر گفت: در بیانیه ای در واکنش به جریمه نقدی را حذف.

تهمت نیز در زمان هدف در HHS اصلی معاون بازرس کل کریستی Grimm.

“یکی دیگر از پرونده جعلی!” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در یکشنبه, صدای جیر جیر, انتقاد یک گزارش تازه منتشر شده توسط گریم که نشان داد یک بیمارستان محلی منتقل شد به شدت آمادگی برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>