به عنوان COVID-19 اسپرد پس از انجام کلیشه های منفی از جوان و پیر

تصاویر و ویدئوها از دانشجویان بسته بندی بر روی سواحل و میله هفته گذشته برای شکستن بهار تصویر کشیدن یک تصویر از افراد جوان به عنوان غیر مسئولانه و خودخواه در طول coronavirus (COVID-19) بیماری همه گیر. حفاری کمی عمیق تر, اگر چه, و شما می توانید داستان از افراد جوان که مناسب نیست که کلیشه مانند لیام Elkind و سیمون Policano. Elkind 20-چیزی است که تاریخ در دانشگاه ییل و دوستان خود Policano ایجاد نامرئی دست سرویس تحویل رایگان برای کمک به همسر نیویورکی و دیگران بیشتر در معرض این بیماری است.

با گسترش کمک در یک فاصله امن جوانان داوطلب نیز ارائه ارتباط انسانی ، فقط به عنوان ویروس می تواند گسترش و انتقام ویران کردن بر روی بدن انسان, بنابراین بیش از حد داستان می تواند تبدیل به تلخ, ارائه, به عنوان موثر بردار از essentialist تفکر—باور است که اعضای گروه های خاص (به عنوان مثال نوجوانان و بزرگسالان مسن تر) به اشتراک گذاشتن یک اصل اساسی است که باعث می شود آنها چه کسانی هستند.

افرادی که تمایل به essentialize جهان اجتماعی تمایل به این باور در واقعیت اجتماعی کلیشه به معنای بیشتر به ویژگی های هستند که فقط پوست عمیق است. با توجه به رشد و نمو روانشناس سوزان Gelman, هنگامی که ما “essentialize” گروه های اجتماعی فرض می کنیم که تفاوت های فردی را می توان توضیح داد ذاتی و یا ویژگی های ذاتی مشترک توسط اعضای آن گروه. و روزنامه ها که در اجرای داستان به تصویر می کشد دانشجویان به عنوان بی پروا بسته های هورمون های مواج بازی در essentialist مفاهیم جوانان است.

چنین views انشعاب از تجربه یکی از ما (آنتونی نقب زدن) که مطالعات مثبت توسعه جوانان و تدریس دروس در دوران نوجوانی و بزرگسالی ظهور. نه به خاطر essentialist اعتقادات سایه در تصمیم گیری افراد جوان را, اما از آنجا که خیلی به ندرت روشن آنچه که بیشتر امیدوار کننده در مورد افراد جوان است. آنچه روشن است از تحقیقات ما و دیگران این است که بسیاری از افراد جوان دارای چشمگیر و اهداف گسترده است که اغلب مولد و نفع اجتماعی در طبیعت است. آنها قادر به بیان آنها را به وضوح زمانی که فرصت داده شده به انجام این کار. و در اختیار داشتن این اهداف نشانه خوبی برای رفاه خود و توانایی به ادامه طریق مشکلات.

به عنوان ترس از COVID-19 بسیار بیش از حد ageist پیام نشان می دهد که کروناویروس یک بیماری با الگوهای رفتاری به اینترنت با اشاره به این ویروس به عنوان یک ” نسل remover.’ مطالعات نشان می دهد که سن گرایی در قالب کلیشه های منفی مضر است به همه ما جوان و پیر اما از بین می رود زمانی که جوان تر و مسن از وقت خود را صرف با هم. البته بزرگسالان نیز کمک در راه های متعددی که به نفع جامعه و خود. چهار دهه پیش کرنل روانشناس Urie Bronfenbrenner معروف اشاره کرد: “هر کودک نیاز به حداقل یک بزرگسال است که غیرعقلانی دیوانه در مورد او و یا او.” در واقع تحقیقات نشان می دهد که آوردن مسن تر و جوان تر مردم با هم نه تنها جوانان را فراهم می کند با تحصیلات دانشگاهی و حمایت اجتماعی بلکه افزایش افراد مسن’ سلامت روانی خود را افزایش احساس generativity اجازه می دهد آنها را به بازگشت به نسل جوان.

ما در زندگی از طریق بی سابقه لحظه ای در تاریخ است. در سراسر کشور, مدارس و دانشگاه ها ترغیب دانش آموزان و مربیان به ماندن در خانه در تلاش برای “صاف منحنی” از وقوع. اما حال جسمی جدا شده در قرنطینه لزوما به این معنا نیست که احساس تنهایی را به دنبال خواهد داشت. حتی به عنوان ما تمرین فیزیکی فاصله با جایگزین کردن فرد در فعالیت های با جایگزین های ایمن تر ما هنوز هم می تواند باقی بماند اجتماعی متصل می شوند. به طور فزاینده ابزارهای آنلاین و خدمات طراحی شده برای ارائه پشتیبانی و اتصال و سهولت احساس تنهایی و در انزوا.

تلاش برای بهینه سازی تعاملات اجتماعی آنلاین ممکن است به خصوص مفید در زندگی بعد زمانی که کاهش منابع اقتصادی بیماری و اختلال در تحرک و در نتیجه افزایش خطر ابتلا به انزوای اجتماعی و تنهایی. خبر خوب این است که افراد جوان که در حال سرعت گرفتن استفاده از این منابع آنلاین می تواند کمک به افراد مسن تر با تکنولوژی زرنگ و دانا. در این نسل حاضر و جوان و پیر می توانید هر یک از تحقق نقش هر دو دانش آموز و معلم است.

تهدید از COVID-19 واقعی هستند. Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: کنگره اخیرا که “بدترین است” برای ایالات متحده است. به عنوان موارد و مرگ و میر تورم میلیون ها نفر از آمریکایی ها خواسته شده است که به آماده شدن برای یک بیماری همه گیر است که می تواند از یک سال و یا بیشتر طول بکشد و شامل چندین موج از بیماری است. اجازه دهید ترکیب این فاجعه چشم پوشی نسبت به انسانیت مشترک ما. در عوض اگر ما به تمرکز بر روی عناصر که به ما اجازه دهید ما essentialize ما توانمند ظرفیت برای دلسوزی نسبت به یکدیگر است.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>