به عنوان Coronavirus شدت Elon Musk حاضر به بستن کارخانه تسلا

Elon مبارز

خیلی از منطقه خلیج در حال حاضر تحت یک “پناهگاه در محل” مستند با توجه به کروناویروس معنی ساکنان مجاز نیست به بیرون بروید مگر اینکه مطلقا لازم است.

یک استثنا لس آنجلس تایمز گزارش های خودروساز برقی تسلا است که تا کنون نگه داشته و آن فرمونت کارخانه باز است. مدیر عامل شرکت Elon Musk را به پایین کمی دوشنبه شب گفتن کارکنان در یک ایمیل انبوه آنها می توانند در خانه بمانند و اگر آنها احساس بیمار.

“اگر شما احساس می کنید کوچکترین کمی بیمار و یا حتی ناراحت کننده, لطفا احساس نمی موظف به رسیدن به محل کار” او نوشت: با توجه به بار.

ضروری کسب و کار

این بار گزارش می دهد که آالمدا کانتی طبقه بندی تسلا به عنوان یک “کسب و کار ضروری” به معنی مجاز است برای حفظ عامل در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

اما فشرده که چرا خودروساز کار ضروری است, شهرستان و تلاش برای پاسخ به. “این یک سوال خوب” یک سخنگوی مقاله گفت. “ما در بازی uncharted waters در حال حاضر.”

تحت بازی

مشک ابراز شک و تردید در مورد کوروناویروس چندین بار در حال حاضر. در اوایل ماه مارس او mused در توییتر که “coronavirus وحشت گنگ است.” مشک نیز در یک ایمیل جداگانه در اوایل این هفته گفت: کارگران که “خطر مرگ از C19 بسیار کمتر از خطر مرگ ناشی از رانندگی اتومبیل خود را در خانه.”

حتی در خود دوشنبه شب ایمیل مشک نمی تواند مقاومت در برابر بازی کردن این ویروس در یک زمان.

“من frank نظر باقی می ماند که این آسیب از coronavirus وحشت به مراتب بیش از آن است که از ویروس خود را,” او نوشت.

ادامه مطلب: ماندن در خانه اگر شما می خواهید مشک می گوید تسلا کارگران به عنوان فرمونت گیاه باقی می ماند باز [لس آنجلس تایمز]

بیشتر در Starships: Elon Musk توییتهایی Vid از کشتی فضایی Crumpling تا مانند یک نوشابه می

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de