به عنوان Coronavirus بافندگی چین ممنوعیت بازی ویدئویی “Plague Inc.”

برنامه بازی

در میان COVID-19 شیوع چین را ممنوع کرده است این بازی محبوب “Plague Inc.” که شبیه سازی یک داستانی گیر و حذف آن را از نسخه محلی از فروشگاه App اپل.

“ما باید برخی از اخبار غم انگیز برای به اشتراک گذاشتن با ما در چین بر اساس بازیکنان” می خواند یک بیانیه توسط استودیو بازی Ndemic Creations. “ما فقط مطلع شده است که” Plague Inc.’ ‘شامل محتوا است که غیر قانونی در چین به عنوان تعیین شده توسط فضای مجازی دولت چین’ و حذف شده از چین فروشگاه App. این وضعیت به طور کامل خارج از کنترل ما است.”

بیش از حد واقعی

Ndemic منتشر شد “Plague Inc.” در سال 2012 شده است و مستقل و استاندارد بوده است. سال بعد از آن آمد به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و حتی دعوت, James Vaughan بازی خالق برای یک سری از سخنرانی ها در مورد بازی های ویدئویی و بهداشت عمومی.

اما بازی جدیدی دست پیدا کرده است ارتباط در سایه جهانی coronavirus شیوع این سال است. در ماه گذشته بازی در بیانیه ای رسمی هشدار داد که بازیکنان نباید با تکیه بر این بازی برای سلامت اطلاعات در مورد COVID-19.

طاعون خشم

این استودیو می گوید آن را برای رفتن به سعی کنید به ممنوعیت معکوس هر چند خلق و خوی در Ndemic غم انگیز برای تلفن های موبایل.

“ما در حال کار بسیار سخت را امتحان کنید و پیدا کردن یک راه برای بازی برگشت در دست چینی بازیکنان — ما نمی خواهیم به شما — به عنوان یک بازی مستقل استودیو در انگلستان شانس چیده علیه ما” آنها نوشت.

ادامه مطلب: Coronavirus: Plague Inc. بازی ممنوع در چین [BBC]

بیشتر در coronavirus: Whistleblower: ما Gov کمک کرده اند ممکن است گسترش Coronavirus

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im