به عنوان تولید گازهای گلخانه ای CO2 رها در طول همه گیر متان ممکن است افزایش

رمان coronavirus است به آرامی در حال تغییر ترکیب از گازهای گلخانه ای در جو زمین.

عمیق ترین تغییرات دی اکسید کربن اندازه گیری شد در اواخر ماه گذشته توسط دانشگاه کلمبیا در شهر نیویورک که در آن وجود دارد 10 درصد کاهش CO2 و عظیم 50 درصد در کاهش کربن مونوکسید.

“هوا تمیزترین من تا کنون از آن دیده می شود” گفت: Roisin Commane یک جوی شیمیدان در لمانت-Doherty رصدخانه زمین.

به عنوان رتبهدهی نشده است, اما, کاهش ثبت نکرده با NOAA جهانی نظارت بر بخش است که در سراسر جهان برآورد بر اساس “به خوبی مخلوط هوا” اندازه گیری در سایت های از راه دور مانند آن رصدخانه در مانوالوا آتشفشان در هاوایی است.

“ما شاهد هیچ افت قابل ملاحظه گفت:” تئو استین سخنگوی بدست آورد.

جدی تر از جنبه همه گیر ممکن است که قوی ترین گلخانه ای گاز متان افزایش می دهد با توجه به آژانس بین المللی انرژی (IEA).

بر خلاف انتظار کاهش CO2تا حد زیادی مربوط به طور موقت کاهش سرعت در حمل و نقل و برخی از بخش های صنعتی و متان محققان مشکل با آنچه که آژانس خواستار ادامه “فقدان اطلاعات قابل اعتماد” از جهانی تولید کنندگان نفت و گاز که بزرگترین منابع گاز است.

گزارش های اخیر از پاریس مستقر در آژانس بین المللی انرژی می گوید که به دلیل کاهش شدید درآمدهای ناشی از نفت و گاز عملیات ممکن است فشار برخی از شرکت ها به توجه کمتر به رفع نشت در لوله های گاز و یا افزایش تخلیه و شعله ور ناخواسته و گاز است.

این گزارش در توصیف این امکان بیشتر در تولید گازهای گلخانه ای در زمانی که دولت ها به شدت متمرکز در برخورد با کروناویروس. که می تواند غم انگیز, آژانس بین المللی انرژی می گوید به دلیل “کاهش تولید گازهای گلخانه ای از نفت و گاز عملیات در میان پایین ترین نرخ پایین آویزان میوه برای کاهش تغییر آب و هوا.”

متان نامرئی بی بو و گاز است که باعث می شود تا بیش از 95 درصد از سوخت گاز طبیعی می تواند به اندازه 80 بار قوی تر به عنوان یک جهانی گرمتر هر واحد از CO2که فراوان تر است در جو است. در حالی که وجود دارد کمتر تولید گازهای گلخانه ای از شرکت2متان طول می کشد حدود 12 سال در حالی که شرکت2 همچنان برای قرن ها.

مشکل دیگر این است که متان باقی مانده است دشوار است برای اندازه گیری. حتی عمده نشت همچنان به تعجب آژانس بین المللی انرژی با وجود این سازمان تلاش در سال گذشته به توسعه آنچه در آن خواستار “متان ردیاب” شدید تر تلاش برای پیگیری و آشتی مختلف جهانی تخمین می زند از انتشار گاز متان.

این تلاش جدید را فراهم می کند آنچه در آن خواستار یک “تصویر کلی” از تولید گازهای گلخانه ای از بیش از 70 کشور جهان به علاوه تشویق یک دیدگاه گسترده تر از فن آوری است که می توانید آنها را پایین آورد.

ماهواره خرناس برای نشت

یکی از امیدوار فن آوری ماهواره ها است که می تواند نقطه نشت متان در مناطق کوچک از جهان است. آنچه نگران کننده است این است که آژانس بین المللی انرژی در ادامه به شگفت زده می شود قابل توجه نشت از جمله سه plumes ساطع بیش از 25 تن متان در هر ساعت از نفت و گاز عملیات در الجزایر در ماه ژانویه است. این معادل این است که گازهای ناشی از سوخت زغال سنگ نیروگاه.

ماهواره ها مفید هستند چرا که قبلا چنین نشت تشخیص داده شد با دست-برگزار ابزار است. اما در این گزارش اشاره می کند که ماهواره های موجود می توانید ببینید نشتی در برفی باتلاقی و یا مناطق دور از ساحل که در آن وجود دارد می تواند قابل توجه تولید نفت و گاز.

برخی از کشورها مانند هلند و نروژ شروع به گشت با هواپیما با سنسور های ویژه ای برای پیگیری نفت و گاز فعالیت در دریای شمال منطقه است.

تنظیم کننده ممکن است از دست دادن تنگ خود را تمرکز بر تولید گازهای گلخانه ای به دلیل برخی از دولت های در حال غرق جزئیات این بیماری همه گیر کوروناویروس. و وجود کشورهای دیگر در این گزارش اشاره می کند که در آن فقیر توجه به انتشار گاز متان مشکل ناشی از “سهل انگاری نظارتی نظارت ضعیف حاکمیت قانون ضعیف عملکرد صنايع نفت و گاز—یا هر سه.”

در تئوری نفت و شرکت گاز باید تنظیم تولید گازهای گلخانه ای محکم زیرا آنها به مقدار اقتصادی معادل یک بانک نشت پول است. آژانس بین المللی انرژی گزارش اشاره می کند که یک سوم از نشت گاز متان از نفت و گاز عملیات در آخرین برآورد می تواند اجتناب شود “در خالص هیچ هزینه.”

در واقع ممکن است جدیدتر ماهواره است که در حال آمدن است و بهتر است گزارش آن را سخت تر برای “دول عقبمانده برای رفتن خسته شده اید” این گزارش می گوید. آن را اضافه می کند که آن جدید متان ردیاب نشان می دهد که “این بهترین نمایشی شرکت ها و کشورهای در حال نشان دادن راه است.”

“این می ماند یک فرصت بزرگ برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای—و نه فقط برای سال 2020 اما برای خوب است.”

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>