هوش مصنوعی می یابد بهترین دارو دسته کوچک موسیقی جاز سریع

به سرعت شناسایی ترکیبات مواد مخدر مانند کسانی که ممکن است درمان COVID-19 محققان باید آمد تا با یک هوش مصنوعی پلت فرم به نام IDentif.AI.

به طور سنتی وقتی خطرناک جدید باکتریایی و ویروسی ظهور پاسخ است به منظور توسعه یک درمان است که ترکیبی از چندین داروهای مختلف. این فرایند پر زحمت و وقت گیر با ترکیب مواد مخدر انتخاب sub-بهینه و انتخاب دوز یک ماده از آزمون و خطا. این پرهزینه و ناکارآمد راه توسعه یک درمان مشکلات هنگامی که یک پاسخ سریع می شود بسیار مهم برای مقابله با جهانی همه گیر و منابع نیاز به حفظ شود.

این کار به نظر می رسد در پیشرفته درمان.

معمولی انتخاب داروهای درمان شامل بررسی ویروس و یا رشد باکتری در پاسخ به متفاوت نامزدهای بالقوه.

محققان در درمان باکتری ها یا ویروس ها با افزايش دوز دارو تا رسیدن به حداکثر رشد پیشگیری است. آنها سپس اضافه کردن داروهای اضافی برای تقویت اثر است. این روش بی اثر تبدیل هنگامی که چند دارو به طور همزمان تحت بررسی به عنوان نامزد. همچنین این روش اغلب منجر به نتایج مثبت برای مطالعات آزمایشگاهی, اما نه در مطالعات انسانی.

“اگر 10 یا بیشتر از مواد مخدر مورد بررسی قرار گیرد آن است که تقریبا غیر ممکن است به منظور مطالعه اثرات ممکن است ترکیبات مواد مخدر و دوز مورد نیاز برای شناسایی بهترین ترکیب ممکن با استفاده از روش های سنتی می گوید:” استاد دین هو مدیر N. 1 موسسه بهداشت و موسسه دیجیتال پزشکی (WisDM) در NUS.

بعلاوه سنتی غربالگری اگر مواد مخدر از یک استخر از نامزد درمان نشان می دهد ظاهری هیچ تاثیری بر روی پاتوژن, این دارو به طور کلی دیگر در دست بررسی است. “اگر این دارو به طور سیستماتیک در ترکیب با مواد مخدر بیشتر هر یک در صحیح دوز این می تواند به خوبی نتیجه در بهترین ترکیب ممکن است. متاسفانه این سطح قابل توجهی از نیاز دقت نمی توان خودسرانه مشتق” می افزاید: Ho.

برای جلوگیری از اشکالاتی سنتی ترکیب دارو درمانی و توسعه هو و تیم خود را همراه با همکاران از شانگهای Jiao تانگ دانشگاه مهار قدرت پردازش AI.

ترکیبات مواد مخدر برای عفونت ریه

این تیم تحقیقاتی به دقت انتخاب شده 12 مواد مخدر است که در حال عملی نامزدها برای درمان یک عفونت در ریه سلول های ناشی از ویروس vesicular (VSV). آنها سپس با استفاده از IDentif.AI به طور قابل توجهی کاهش تعداد آزمایشات مورد نیاز به بازجویی از طیف گسترده ای از ترکیبات و بهینه دوز از این 12 مواد مخدر.

“با استفاده از IDentif.AI ما در زمان سه روز به شناسایی چندین مطلوب مواد مخدر رژیم از میلیاردها ترکیب ممکن است که کاهش VSV عفونت به 1.5% با ظاهری هیچ تاثیر منفی. این سرعت و دقت در کشف داروی جدید درمان ترکیب کاملا بی سابقه می گوید:” هو.

از همه مهمتر این تیم را دیدم که زمانی که آنها مطلوب dosed برتر مواد مخدر ترکیب آن ثابت هفت بار موثر تر نسبت به بهینه دوز. این نشان می دهد اهمیت حیاتی ایده آل مواد مخدر و دوز شناسایی.

به طور مشابه هنگامی که محققان جایگزین یک واحد مواد مخدر از برتر ترکیب دارو و تجویز ترکیبی جدید در بهینه دوز ترکیبی نشان داد 14 برابر کمتر اثربخشی.

“وجود دارد یک مفهوم در کشف مواد مخدر است که اگر شما کشف مولکول کار انجام شده است. نتایج ما با IDentif.AI ثابت کند که این بسیار مهم است به فکر می کنم در مورد چگونه به مواد مخدر است توسعه یافته به یک ترکیب و پس از آن تجویز می شود. چگونه شما آن را در ترکیب با مواد مخدر ؟ چگونه می توانم به شما دوز این دارو به درستی ؟ پاسخ دادن به این سوالات می تواند به طور چشمگیری افزایش کارآمدی در مرحله بالینی توسعه مواد مخدر می گوید:” هو.

در حال حاضر IDentif.هوش مصنوعی در مقابل COVID-19

داشتن ثابت اثربخشی IDentif.هوش مصنوعی به سرعت در حال ارائه درمان برای بیماری های عفونی, این تیم در حال حاضر در حال تنظیم مناظر خود را در COVID-19.

“به عنوان توسعه واکسن و آنتی بادی برای درمان COVID-19 ادامه دارد, ما نیاز به یک درمان سریع استراتژی است که آدرس این ویروس که ممکن است در طول زمان تکامل می گوید:” هو. “قدرت ما است که ما می توانیم انجام یک آزمایش و بیرون آمدن با یک لیست از مواد مخدر ترکیبات برای درمان در روز. و اگر بیماران پاسخ نمی دهند به اولین ترکیب از مواد مخدر, ما می توانیم استخراج ترکیبات جدید در روز به re-بهینه سازی مراقبت از خود.

“پلت فرم ما مفید است به آدرس این احتمال که بیماران نیاز های مختلف ترکیب مواد مخدر بسته به زمانی که درمان آغاز شد و اگر پایین عفونت با سویه های مختلف رخ می دهد.”

علاوه بر این محققان می تواند بلافاصله اعزام IDentif.هوش مصنوعی برای مقابله با هر گونه بیماری های عفونی دیگر در آینده است.

“هنگامی که یک مهاجم پاتوژن بازدید یک واکنش سریع مورد نیاز است و این پاسخ ممکن است نیاز به تکامل را به سرعت به عنوان پاتوژن تکامل می یابد می گوید:” هو. “در حال حاضر با IDentif.AI ما آماده خواهد بود.”

این مطالعه همچنین شامل بینش از یک تیم از کارشناسان در تحقیق در عملیات و بهداشت و درمان اقتصاد از دانشکده کسب و کار و KPMG جهانی بهداشت و علوم زیستی مرکز تعالی و همچنین بهداشت جهانی امنیت و نظارت کارشناسان از EpiPointe LLC و MRIGlobal. آنها می گویند که استراتژی مانند IDentif.هوش مصنوعی که می تواند به سرعت در حال بهینه سازی مواد مخدر repurposing تحت تلخ شرایط اقتصادی در میان بیماری های همه گیر می تواند نقش کلیدی در بهبود نتایج بیمار در مقایسه با روش استاندارد است.

منبع: NUS

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>