مصنوعی و بیولوژیکی سلول های عصبی فقط صحبت از طریق اینترنت

برای اولین بار دانشمندان مهندسی و روشن کار شبکه های عصبی است که اجازه می دهد تا بیولوژیکی و سیلیکونی مصنوعی سلول های مغز برای برقراری ارتباط به عقب و جلو.

محققان در سوئیس و ایتالیا و انگلستان متصل می شود یک سری از سلول های عصبی: دو تکنولوژی بالا نورون مصنوعی و بیولوژیکی نورون کشت از یک ماوس مغز که قادر به برقراری ارتباط به عقب و جلو از طریق اینترنت بسیار مشابه راه چگونه به سلول های عصبی منتقل سیگنال در مغز است.

تحقیقات منتشر شده در روز سه شنبه در مجله علمی, گزارشکه در روز های اولیه آن. پس از همه, یک موس نورون در یک ظرف پتری است که به سختی همان متصل به اینترنت و مغز انسان است. که همراه است که در یک آزمایشگاه در ایتالیا دانشگاه پادوا که از آن سیگنال های جلو و عقب با نورون مصنوعی در دانشگاه زوریخ از طریق دانشگاه ساوتهمپتون-ساخت گره به نام synaptors به نام بعد از سیناپس ارتباط بین فردی سلول های مغز.

در حال حاضر آن را به یک شبکه ساده. اما آن می تواند اولین گام مهم به سوی, دقیق و تطبیقی پروتز و مغز-رابط کامپیوتر — و به طور بالقوه زمینه سازی برای جهانی که در آن ایمپلنت های عصبی ایجاد مغز واقعی شبکه های.

“در یک طرف این مجموعه بر اساس یک رمان سناریو بود که هرگز مواجه می شوند در طول تکامل طبیعی که در آن بیولوژیکی و مصنوعی سلول های عصبی با هم مرتبط هستند و ارتباط در سراسر شبکه جهانی; تخمگذار پایه برای اینترنت مغز و اعصاب-الکترونیک” Themis Prodromakis یک فناوری نانو محقق و مدیر در دانشگاه ساوتهمپتون مرکز الکترونیک مرزهای گفت: در آزادی مطبوعات.

“از سوی دیگر آن را به ارمغان می آورد چشم انداز جدید به neuroprosthetic فن آوری هموار کردن راه به سمت پژوهش به جای ناکارآمد بخش هایی از مغز با هوش مصنوعی تراشه است.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im