Arrokoth ریشه ممکن است حل سیاره ای ‘بلوک’ رمز و راز

تحقیقات جدید توصیف دورترین ابتدایی ترین جسم منظومه شمسی فضاپیما تا کنون بازدید—بی-lobed Kuiper Belt شی شناخته شده به عنوان Arrokoth.

به گزارش گسترش بر اساس اولین نتایج منتشر شده در این مورد. کسانی که نتایج قبلی بودند بر اساس مقدار کمی از داده های اولیه از افق های جدید فضاپیما پس از یک ژانویه 2019 پرواز.

William B. مک کینون استاد زمین و علوم سیاره ای در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس است که با همکاری محقق در افق های جدید ماموریت و اولین نویسنده از یکی از سه مقاله که به نظر می رسد در علم.

“فقط به عنوان فسیل به ما بگویید که چگونه گونه های تکامل یافته بر روی زمین planetesimals به ما بگویید که چگونه سیارات تشکیل شده در فضا است.”

محققان بر اساس گزارش های جدید در بیش از 10 برابر مقدار داده که از پرواز. گرفته و آنها را یک دور کامل تر عکس از ترکیب و منشاء Arrokoth. آنها نیز به وضوح خیلی علمی بحث در مورد چگونه چنین بدوی سیاره ای بلوک های ساختمان به نام planetesimals تشکیل شد.

خود بخشی از کار مک کینون و همکاران با استفاده از شبیه سازی برای درک بهتر Arrokoth تشکیل شده است.

تجزیه و تحلیل آنها نشان می دهد که دو لوب قبلا مستقل تشکیل بدن به هم نزدیک و مونتاژ به حال و روز شیء بسیار به آرامی. پیدا کردن نقاط به شکل گیری در محلی ذرات ابر خورشیدی سحابی و نه با دیگر دیرینه تئوری planetesimal سازند به نام سلسله مراتبی اتحاد که در آن اشیاء از قسمت های مختلف از سحابی برخورد به شکل جسم بیش از مدت زمان.

“فقط به عنوان فسیل به ما بگویید که چگونه گونه های تکامل یافته بر روی زمین planetesimals به ما بگویید که چگونه سیارات شکل گرفته در فضای” مک کینون می گوید. “Arrokoth به نظر می رسد راه آن را نمی کند چرا که آن را شکل گرفته از طریق خشونت برخورد اما در بیشتر از یک پیچیده رقص که در آن جزء اشیاء به آرامی orbited هر یک از دیگر قبل از آمدن با هم.”

محققان دیگر نیز ارائه شده دو مطالعه بر اساس نتایج جدید از تصاویر نمای نزدیک از Arrokoth که به معنی “آسمان” در Powhatan/Algonquian زبان.

یک مطالعه و بررسی شکل و حجم Arrokoth را لوب و با استفاده از دهانه تراکم برای پی بردن به سن از سطح آن در حدود 4 میلیارد سال یا بیشتر. دیگر مطالعه به بررسی رنگ و ترکیب Arrokoth سطح. این مطالعات همچنین پشتیبانی این کشف که Arrokoth تشکیل شد در یک سقوط محلی سحابی خورشیدی ذرات ابر.

مک کینون ارائه این نتایج در سال 2020 انجمن آمریکایی برای پیشرفت علم نشست سالانه در سیاتل. شما می توانید جلسه کامل مواد, محققان به اشتراک گذاشته شده در اینجا.

منبع: دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im