آریان 5 پرتاب راکت ماهواره برای ژاپن و کره جنوبی به مدار

Arianespace سوم پرواز سال 2020 شاهد افزایش موشک یک ماهواره های مخابراتی و کره ای اقیانوس شناسی ماهواره به مدار از مرکز فضایی گویان فرانسه.

این موشک آریان 5 برداشته کردن بی وقفه به آسمان تیره و تار از پایگاه فضایی گویان فرانسه, گویان فرانسه در 5:18 p. m. EST (2218 GMT یا 7:18 p. m. به وقت محلی). راه اندازی ادامه Arianespace روابط با اشخاص در ژاپن و کره است که به طور منظم راه اندازی ماهواره برای غیر نظامی اهداف است.

“من هیجان زده تا اعلام کند که JCSAT-17 و GEO-Kompsat 2B تزریق شده است به عنوان برنامه ریزی شده به هدف خود را مدار” Luce Fabreguettes, Arianespace است معاون اجرایی رئیس جمهور از ماموریت عملیات و خرید گفت: در یک پست-راه اندازی کنفرانس خبری افزود که این موشک انجام شده “بی وقفه.”

تصویری: آریان 5 پرتاب راکت ماهواره برای ژاپن و کره جنوبی
مرتبط با:
Arianespace راه اندازی موشک کره جنوبی ماهواره ای آب و هوا

تصویر 1 از 7

(اعتبار تصویر: Arianespace)

یک هنرمند تصویرسازی GEO-Kompsat 2B در مدار.

تصویر 2 از 7

(اعتبار تصویر: Arianespace)

یک هنرمند تصور JCSAT-17 در geostationary orbit بیش از ژاپن است.

تصویر 3 از 7

(اعتبار تصویر: Arianespace)

GEO-Kompsat 2B نصب شده است در بالای آن Ariane 5 راه اندازی خودرو.

تصویر 4 از 7

(اعتبار تصویر: Arianespace)

آریان 5 موشک آماده برای راه اندازی.

تصویر 5 از 7

An Ariane 5 rocket lifts off from the Guiana Space Center near Kourou, French Guiana, on Feb. 18, 2020.

(اعتبار تصویر: Arianespace/یوتیوب)

آریان 5 موشک آسانسور از مرکز فضایی گویان فرانسه در فوریه. از 18 سال 2020 است.

تصویر 6 از 7

(اعتبار تصویر: Arianespace)

حمل بار fairing شد jettisoned پس از 3 دقیقه و 21 ثانیه.

تصویر 7 از 7

(اعتبار تصویر: Arianespace)

نمایی از غروب آفتاب در زمین به عنوان آریان 5 موشک سر به مدار.

برای اولین بار از ماهواره ها که به نام JCSAT-17 برای اپراتور ژاپنی, آسمان کامل JSAT شرکت. این ماهواره قرار داده خواهد شد به geostationary orbit برای ارائه پهنای باند بالا ویدئو های پهن باند تلفن همراه و ارتباطات خدمات به مشتریان در داخل و اطراف ژاپن است. در میان مشتریان خدمت توسط این ماهواره خواهد بود NTT Docomo بزرگترین شرکت مخابرات در ژاپن Arianespace در بیانیه ای گفت.

دومین ماهواره ایرانی است که به نام GEO-Kompsat 2B, راه اندازی نمایندگی از کره هوافضا پژوهشکده (KARI). این ماهواره بخشی از یک کره برنامه ملی است که عامل geostationary ماهواره برای غیر نظامی اهداف Arianespace اضافه شده است. GEO-Kompsat 2B بهینه سازی شده است برای زمین, محیط زیست و اقیانوس نظارت بر برنامه های کاربردی.

Arianespace hefted یک سلف ماهواره به مدار به نام GEO-Kompsat 2A در دسامبر سال 2018 است. در حالی که خواهر خود ماهواره ساخته شده را به نظارت بر فضای آب و یا راه های خورشیدی ذرات از خورشید تاثیر فعالیت مغناطیسی در اطراف زمین GEO-Kompsat 2B تمرکز خود را بر روی زمین را اقیانوس ها ، کیفیت هوا و هواشناسی و عوامل.

Arianespace تبدیل می شود که 40 سال در سال 2020 تجاری راه اندازی ارائه دهنده با یک خانواده موشک از انواع مختلف. آریان 5 است که برای استفاده سنگین بلند کردن ماهواره به geostationary انتقال مدار که در آن ماهواره می تواند پس از آن اقدام به geostationary orbit, جایی که آنها به طور مداوم معطل بالای همان بخش از جهان است. Arianespace نیز با استفاده از سایوز 2 برای متوسط-بلند کردن محموله و وگا برای کوچکتر بر روی کامپیوتر کاربر.

Arianespace در حال کار بر روی جانشین موشک آریان به نام 6 و وگا C که در صورتحساب یا لیست به عنوان جدید “rideshares” برای آوردن ماهواره به فضا است.

دنبال الیزابت هاول در توییتر @howellspace. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de