آیا شما آماده برای این تابستان زنجره و جیرجیرک دشتی حمله است ؟

بله مردان در تمام گونه cicadas آواز خواندن برای جذب زنان و اکثر مردم با آن آشنا هستند وزوز خود آهنگ در تابستان. اما cicadas احتمالا معروف تر و شناخته شده برای خود را طولانی lifecycles به خصوص دوره cicadas که یا 13 یا 17 سال چرخه.

وجود دارد که شش گونه از دوره cicadas با جمعیت پراکنده در اطراف شرق ایالات متحده است که ظهور در سال های مختلف به نام broods. هر یک از نوزادان جدا شده است در یک منطقه خاص و تنها ظهور در آن منطقه در 13 یا 17 سال چرخه و نمی توان در مداخله سال است.

اما متفاوت نوزادان ممکن است در حال ظهور در جای دیگر در ایالات متحده در طول سال دخالت. بنابراین تقریبا هر سال در جایی در شرق آمریکا یک نوزادان خواهد بود در حال ظهور. 17 سال broods به نظر می رسد رخ می دهد عمدتا در شمال آمریکا و 13 سال broods ظهور بیشتر به سمت جنوب. در چند سال هر دو 13 و 17 سال نوزادان ظهور خواهد کرد اما نه در همان محل. در برخی از سال cicadas پدیدار خواهد شد.

آن است که نوزادان نهم (9) است که ظاهرا در حال ظهور در این سال و آن را تنها دیده می شود در اواسط اقیانوس اطلس متحده و هیچ جای دیگری. آن را در حال حاضر باید در حال ظهور و معمولا ظهور در میلیون ها نفر که برخی از پیدا کردن کاملا جذاب و دیگران عمده مزاحم.

نوزادان X (10) بزرگترین و گسترده ترین نوزادان در آمریکا است که تنها نوزادان است که می توان در میشیگان. تا آنجا که من می دانم تنها جمعیت هنوز هم موجود در میشیگان رخ می دهد در اطراف آن آربور. از آن گذشته پدید آمده و در سال 2004 پس از آن است که با توجه به ظهور دوباره در سال آینده در سال 2021.

پس از محدودیت های مسافرتی با توجه به COVID-19 جلوگیری خواهد شد اکثر مردمی از رانندگی جنوب به دیدن این سال ظهور آنها خواهد شد فقط باید صبر کنید تا سال آینده و در آنها می توانید آنها را نزدیک به خانه.

سالانه cicadas که معمولا دیده یا شنیده ام در اینجا در میشیگان تنها سه و یا چهار سال زندگی چرخه. همانطور که از نام آنها پیداست برخی از ظهور هر سال این هستند که ما از شنیدن آواز هر تابستان. اما در مقایسه با دوره cicadas آنها ظهور بسیار پایین تر از اعداد در هر منطقه داده می شود. چندین گونه از سالانه cicadas در اینجا در میشیگان و آنها را می توان با داشتن آهنگ های مختلف.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de