سیگاری هستند یا Vapers بیشتر در معرض خطر ابتلا به COVID-19? در اینجا چیزی است که ما می دانیم

بیماری های همه گیر به نظر می رسد که راه ما یادآوری در مورد چیزهایی که ما ممکن است به طور معمول برای اعطا: احساس در آغوش گرفتن و یا از دست دادن. چند بار لمس کنید چهره ما یا شستن دست ما هر روز. حتی مصرف ما از نفس و آنچه در آن ممکن است احساس کنید اگر COVID-19 مسدود توانایی ما برای نفس کشیدن به زحمت به عنوان ما به طور معمول انجام دهد.

این یک لحظه در تاریخ است که بسیاری از ما فکر کردن بیشتر در مورد ریه های ما از ما تا به حال قبل از.

ریه ها انجام کارهای شگفت انگیز نامرئی. آنها حاوی مجموعه ای از حدود 1200 کیلومتر مویرگ و 300 میلیون کوچک کیسه. زمانی که ما تنفس ما قلب گردش خون گذشته آن کوچک گاز و مبدل به سوخت هر سلول در بدن است.

به عنوان SARS-CoV-2 پاتوژن گسترش در سراسر جهان محققان در حال مسابقه به شکل از چگونه این ویروسی دشمن دزد که توانایی از ما. بخشی از کار شامل پیدا کردن موجود عوامل بهداشتی که ممکن است اجازه می دهد این بیماری باعث به تغییر از یک بد—اما موفقيت—تنفسی اشکال به یک تهدید مرگبار است.

اوایل آسيبشناسی مطالعات از این بیماری همه گیر را نشان داد برخی از عوامل خطر ابتلا به انواع شدید ترین COVID-19. در میان مهم ترین: بودن و داشتن یک بیماری مزمن, بیماری زمینه ای.

سیگار کشیدن و vaping نیز به طور فعال بررسی شده به عنوان عوامل خطر. ثروت از پژوهش حاضر نشان می دهد که کاهش عملکرد سیستم ایمنی بدن در ریه ها. آن نیز شناخته شده است به افزایش خطر ابتلا به آنفلوانزا است. و در حالی که وجود دارد بسیار کمی داده ها در e-استفاده از سیگار و خطر ابتلا به بیماری های عفونی اخیر شیوع مرگبار vaping مربوط به بیماری های ریه و وز هر دو جهان علمی و عمومی به مضرات بالقوه در ارتباط با آن عمل است.

در این ویدیو توسط Scientific American‘s گزارش شریک كلاسيك گزارش ما می بینیم که در حالی که COVID-19 است با نام تجاری جدید با رویکرد علمی به درمان افرادی که آن را دریافت نمی توانیم تکیه بر درک SARS-CoV-2 در انزوا و تنهایی. درمان را نیز باید به حساب منحصر به فرد تاریخ و حساسيت هر بیمار تنفس. انجام این کار به معنی درک و مقاطعه در عادات شخصی از جمله سیگار و vaping.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>