در حال شهرهای شلوغ دلیل COVID-19 همه گیر?

دانسیته واقعا راننده این بیماری همه گیر و یا ایده نابجا? هنگامی که مردم در حال بسته بندی محکم به مناطق شهری آنها در تماس بیشتر و در نتیجه فرصت های بیشتری برای گسترش بیماری است. این شهود منطبق با استاندارد ما درک درستی از گسترش بیماری های عفونی—اما فقط تا حدی.

به درک چگونه به طور گسترده و به سرعت یک بیماری عفونی را گسترش اپیدیولوژی اشاره به چیزی به نام تولید مثل و یا شماره R. آن اقدامات متوسط تعداد افراد آلوده به فرد منتقل خواهد شد این بیماری به بیش از این دوره از عفونت خود را. R محاسبه شده است با ضرب متوسط ارزش: تماس با رای یک فرد C; احتمال انتقال هنگامی که یک فرد مستعد ابتلا تماس فرد آلوده T; زمان آن طول می کشد برای یک فرد آلوده به بهبود—به عنوان مدت د—و کسری از افراد مستعد در جمعیت S.

شهود که تراکم جمعیت افزایش گرایش از یک بیماری همه گیر به گسترش در شهرستانها صحیح است به این معنا که افزایش چگالی احتمال زیاد منجر به افزایش در تماس با رای یک فرد که باعث می شود تولید مثل شماره بزرگتر و منجر به بزرگتر بیماری های عفونی شیوع بیماری در مناطق متراکم.

ما باید تکمیل تجزیه و تحلیل آماری از شهرستان در سطح COVID-19 موارد همراه با چندین بالقوه متغيرهای توضيحی. تراکم آیا مثبت مربوط به تعداد موارد فعلی اما اثر نسبتا کوچک است. تراکم جزء R را شامل نمی شود و پویا بخشی از داستان است که مهم تر است در این مرحله از بیماری همه گیر.

به عنوان یک اپیدمی رشد می کند و بیشتر مردم در حال آلوده و پس از آن بهبود می یابند و تبدیل به ایمنی. (در اکثر ویروسی, بیماری های عفونی مانند COVID-19 ما در انتظار شواهد قطعی در این.) به عنوان اپیدمی رشد می کند وجود دارد که مردم کمتر به سمت چپ برای آلوده کردن; از نظر محاسبه R, این به این معنی است که بخشی از افراد مستعد در جمعیت S کوچکتر می شود. یکی می تواند فکر می کنم از S به عنوان مقدار چوب در آتش; هنگامی که چوب می سوزد این آتش بیرون می رود. هنگامی که وجود دارد بیش از حد چند افراد مستعد آلوده به بیماری همه گیر می رود. این اتفاق می افتد زمانی که R می شود کمتر از یک است. در این سطح هر فرد آلوده انتقال این بیماری به کمتر از یک نفر به طور متوسط در طول مدت عفونت; هنگامی که آنها می یابند تعدادی از افراد آلوده کوچکتر است. هنگامی که یک بیماری عفونی وارد یک جمعیت آن را سوزاند تا زمانی که S به اندازه کافی کوچک و پس از آن از بین می رود به خاکستر.

اگر ما فکر می کنم در مورد این فرایند در سراسر طیف از شهرستانها در ایالات متحده انتظار ما برای دیدن یک داستان مشابه بازی کردن در بسیاری از مناطق کشور است. سیاتل شهر نیویورک و مختلف کالیفرنیا در شهرستانها هستند و فقط برای اولین بار از طریق این فرایند است. میامی و نیواورلئان ممکن است به سرعت به دنبال با بسیاری دیگر در آینده در چند هفته آینده.

برای مثال فکر می کنم از هر شهرستان به عنوان یک جنگل کوچک از درختان. پس از حملات رعد و برق در هر نقطه از شهر جنگل تا سوزاندن چوب اجرا می شود. به دلیل متراکم شهرستانها بزرگتر از ارزش های تماس با رای یک فرد C و آنها را کمی سریع تر و کمی طولانی تر اما آنچه اتفاق می افتد در شهر نیویورک خواهد بود تکرار در شهرستانها در سراسر کشور; شهر نیویورک امروز خواهد بود Topeka یا توسان فردا.

توجه بر تراکم شهر نیویورک و دیگر شهرهای بزرگ گمراه کننده است. کانون شده اند می تواند در هر نقطه. رعد و برق می تواند به همان اندازه نیز زده در شیکاگو یا سنت لوئیس یا سیاتل ، ما فراموش کرده است که آن را در واقع زمین در سیاتل ، در نیمه دوم ماه مارس ما متمرکز در حومه New Rochelle, n. y.—به سختی اولین شهر که به ذهن چشمه که فکر می کند یکی از تراکم شهری.

با وجود این واقعیت است که اولین پیچ رعد و برق می زده اند در هر نقطه شهرهای بزرگ مانند نیویورک و سیاتل و لس آنجلس تمایل به جذب آنها. آنها تمام مراکز تجاری با هجوم زیادی از گردشگری و سفر کسب و کار. بیماری عفونی است که نه به طور تصادفی قرار داده شده در سراسر شهرستانها. هدف آنها این است که دقیقا در مکان هایی مانند شهر نیویورک و لس آنجلس برای اولین بار از آنجا که بسیاری از مردم در داخل و خارج از آنها. آن است که نه یک حادثه تاریخی است که ما می بینیم COVID-19 شیوع بیماری اتفاق می افتد در این شهرستانها از جمله اول است.

اگر ما دوباره بازگشت به تجزیه و تحلیل داده ها ما دیدن این اثر است. استان ها بود که در اوایل موارد COVID-19 بسیار بزرگتر مورد شمارش امروز. این اثر کوتوله است که از تراکم جمعیت. زمان بندی اولیه مورد ورود بسیار مهم تر از آن است که از تراکم جمعیت. وجود دارد هیچ کم خطر شهرستانهای; فقط نواحی که نمی یافت شده است با این بیماری همه گیر نشده است.

قرار دادن بیش از حد وزن در تراکم شهری یک اشتباه است. ما در اوایل یک بیماری همه گیر است که فراگیر در سراسر ایالات متحده ممکن است به نظر می رسد در حال حاضر که تراکم اصلی رانندگی نیروی نقاط بیماری های عفونی springing تا در سراسر کشور است. اما این تنها به دلیل این شهری سفر مراکز جذب اولین پیچ و مهره رعد و برق است. این احتمال وجود دارد که در دو ماه ما تمرکز کمتر بر تراکم شهر نیویورک به عنوان یک نیروی محرکه و به جای آن متوجه موارد در سراسر کشور و توجه داشته باشید که مکان هایی مانند سیاتل و لس آنجلس و نیویورک اتفاق افتاده است فقط به موج اول از منحنی. شهرستانها و استان ها که به نظر می رسد سیستم ایمنی امروز باقی نخواهد ماند پس فردا. آنها تنها یک پیچ رعد و برق دور از تبدیل شدن به نیویورک است. آنها نیاز به انتظار و آماده شدن برای این بیماری همه گیر است که به رهبری راه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>