جهان عرب برای اولین بار در مریخ کاوشگر طول می کشد به آسمان

امارات متحده عربی’ امید مدارگرد در حال حاضر winging آن راه به مریخ پس از راه اندازی با موفقیت از Tanegashima مرکز فضایی در نزدیکی Minamitane ژاپن. کاوشگر ساخته شده توسط امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) هم با ما شریک است و سیارات ماموریت از هر کشور عربی.

ماشین اندازه US$200 میلیون صنایع دستی برداشته به مدار زمین در یک میتسوبیشی H-IIA موشک در 6:58 صبح به وقت محلی در 20 جولای. پس از راه اندازی مرحله دوم این موشک از کار اخراج قرار دادن هنر و صنعت در آن مریخ مسیر.

دو ساعت بعد مهندسین در کنترل ماموریت در Mohammed bin Rashid مرکز فضا (MBRSC) در دبی اعلام کرد, موفقیت, پس از تاسیس ارتباطی با هنر و صنعت است.

“امید پروب انجام شده کاملا و تا کنون ما در شکل بزرگ” ماموریت را مدیر پروژه عمران شرف در بیانیه ای گفت:. “این تیم در MBRSC خوشحال هستند و جشن, بدیهی است, اما وجود دارد مقدار زیادی از کار در عین حال به,” او گفت:.

ماموریت کنترل در حال حاضر با 7 ماه صبر کنید به امید سفر 493 میلیارد کیلومتر به سیاره سرخ وارد مدار مریخ در ماه فوریه 2021 پیش از این امارات متحده عربی, تولد 50. امیدوارم که یکی از سه ماموریت به مریخ در سال جاری با راه اندازی از ایالات متحده و چین به دلیل طی هفته های آینده.

برای بسیاری از دانشمندان درگیر در امید ورود مریخ مدار واقعی می خواهد بحران نقطه. “آنچه در من هراس بیشتر است مریخ مداری درج می گوید:” سارا Al امیری ماموریت معاون مدیر پروژه و علم منجر شود. اگر چه راه اندازی شد ماموریت تیم دست مداری درج خواهد شد مستقیم تست از اینکه فضاپیما آنها ساخته شده با این نسخهها کار به عنوان برنامه ریزی شده ،

پس از فرو کردن, Al امیری تیم را به نوبه خود توجه خود را به علم. امیدوارم که به مطالعه و بررسی جو مریخ از غیر معمول مدار بیضوی است که اجازه می دهد تا آن را به رعایت تقریبا کل سیاره در سراسر هر دو شب و روز و در هر 55-ساعت چرخه. آن را به تولید اولین نقشه جهانی از مریخ آب و هوا در طول روز و فصول می گوید Al امیری.

این تیم امیدوار است که داده ها را نشان می دهد که چگونه فرآیندهای جوی باعث مریخ به از دست دادن هیدروژن و اکسیژن به فضا—که به فکر کمک به یک بار-با شکوه سیاره تبدیل شدن به بی ثمر. “این اجازه می دهد تا ما را به یک درک جامع از این سیاره و چگونه آن را از دست داده و فضای آن و همچنین پویایی جو به عنوان یک کل می گوید:” آل امیری.

کوچک خلیج فارس دولت در مسیر تبدیل شدن به یک نوظهور فضایی قدرت شده است کوتاه و غیر منتظره ای سریع است. ماموریت آغاز فقط شش سال پیش در کنار ایجاد یک آژانس ملی فضایی که امارات متحده عربی تا به حال تنها به تازگی شروع به طراحی و ساخت زمین-مشاهده ماهواره. امیدوارم که طراحی شده بود به عنوان یک کاتالیزور برای علم به طور گسترده تر در منطقه و ترویج پژوهش استخدام در یک منطقه که نفت ثروت است در افول است.

بدون تجربه خود را در ماموریت های بین سیاره ای امارات متحده عربی آژانس فضایی استخدام همکاران ما—به طور عمده از دانشگاه کلرادو بولدر—به راهنمای آن را از طریق فرایند و ساخت علوم و مهندسی ظرفیت در امارات متحده عربی.

“این نشانه یک لحظه تاریخی برای امارات متحده عربی و کل جهان عرب و من نمی تواند بیشتر افتخار به بخشی از این باور نکردنی بعد می گوید:” برت Landin یک مهندس در دانشگاه کلرادو بولدر که منجر ماموریت سفینه تیم. “تا آنجا که من می خواهم برای تیم ما قادر به جشن می گیرند و به خوبی سزاوار شکستن کار دشوار است عامل این فضاپیما در حال حاضر فقط آغاز شده است.”

ساخت و ساز صورت گرفت عمدتا در ایالات متحده اما با دخالت 75 اماراتی دانشمندان و مهندسان از MBRSC که اختصاص داده شده به این ماموریت است. عملیات برای امید اجرا می شود خارج از کنترل ماموریت.

ارزش برای پول

با توجه به امارات متحده عربی وزیر امور کابینه محمد بن عبدالله آل Gergawi ماموریت هزینه در آمد نسبتا ارزان 200 میلیون دلار. این فضاپیما شامل توسعه و راه اندازی و عملیات زمینی یک سخنگوی تایید به طبیعت. این است که گران تر از هند Mangalyaan ماموریت که در اطراف هزینه $75 میلیون اما ارزان تر از کامل ماموریت های ناسا مانند $720 میلیون Mars Reconnaissance Orbiter. امارات متحده عربی آژانس فضایی تا به حال کاهش یافته است به انتشار هزینه تا به حال.

اگر چه ماموریت بود و در زمان و در داخل بودجه COVID-19 ارائه یک چالش نهایی. مسافرت های بین المللی محدودیت هایی از جمله اجباری 14 روز دوره قرنطینه برای همه کسانی که از ورود ژاپن به معنای آن است که ماموریت بود حمل می شود زودتر از برنامه ریزی در هزینه برخی از آخرین دقیقه انجام شد. گروه مهندسین سفر دو هفته از هم جدا کرده بود به تگ تیم-مطمئن شوید این هنر و صنعت همیشه در دست متخصص در حالی که آنها پایبند به قوانین قرنطینه. شتاب برنامه به معنای دوم تیم بود و هنوز هم قادر به آن را به راه اندازی سایت در زمان برای آماده سازی.

در ماموریت کنترل, جشن, در ادامه به ساعات اولیه. “وجود دارد یک تجمع بسیاری از احساسات می گوید:” فاطمه Lootah یک عضو از ماموریت تیم علمی در MBRSC. “ما بسیار هیجان زده هستند و ما آماده هستند و ما منظورم کل کشور,” او می گوید:, و اضافه کرد که تصاویر از کاوشگر پوشش کشور تابلوهای تبلیغاتی و صفحه نمایش.

ماموریت موفقیت نه تنها در مورد راه اندازی با موفقیت و یا حتی به مریخ, اما, آوردن در مورد تمام اثرات موج دار شدن در آموزش و پرورش و اقتصاد در امارات متحده عربی می گوید: Al امیری. “تاثیر ما چیزی است من به دنبال به جلو به دیدن بیش از چند سال آینده” او می گوید.

این مقاله تکثیر با کسب اجازه شد و برای اولین بار منتشر شده در جولای 20 سال 2020 است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de