مارس فوق العاده پینک ماه بزرگترین ماه کامل از سال 2020 است. در اینجا چیزی است که انتظار می رود.

در روز سه شنبه (7 آوریل) در 2:08 p. m. EDT (1808 GMT), ماه وارد خواهد شد و در آن نزدیک ترین نقطه به زمین در سال 2020: فاصله 221,772 مایل (356,907 کیلومتر) به دور است. و 8 ساعت و 35 دقیقه بعد ماه رسما به نوبه خود کامل است.

اگر چه یک ماه کامل از لحاظ نظری طول می کشد فقط یک لحظه که لحظه ای است غیر محسوس به عادی مشاهده و برای یک روز یا بیشتر قبل و بعد از بیشتر صحبت خواهد شد از دیدن تقریبا کامل ماه به عنوان “کامل” هر چند اگر شما به دقت نگاه کنید به اندازه کافی شما قادر خواهید بود به بگویید که در شنبه شب و چهار شنبه شب ماه ظاهر خواهد شد تا کنون چندان کمی از گرد شدگی در مقایسه با سه شنبه شب. این نوار باریک از تاریکی ظاهر می شود در سمت چپ ماه در روز دوشنبه و سمت راست ماه در روز چهارشنبه.

چه بود یک بار به نام “perigean ماه کامل” در حال حاضر با اشاره به در محبوب اصطلاح به عنوان یک “supermoon.”

مرتبط با: Supermoon اسرار: 7 تعجب آور بزرگ moon حقایق
بیشتر:
فعالیت ها و منابع برای خانه نشین های کودکان و نوجوانان: راهنمای coronavirus

علاوه بر این نزدیک به تصادف روز سه شنبه ماه کامل با حضیض خواهد شد در نتیجه به طور چشمگیری وسیعی از بالا و پایین جزر و مد اقیانوس; جزر و مد بالا اجرا خواهد شد بالاتر از نرمال و پایین جزر و مد خواهد بود پایین تر از حد نرمال است.

هر ساحلی طوفان در دریا در اطراف این زمان تقریبا قطعا تشدید ساحلی سیل مشکلات. چنین شدید جزر و مد شناخته شده است به عنوان یک perigean بهار جزر و مد کلمه بهار که مشتق از “springen” — به معنی “بهار” — و نه به عنوان اغلب به اشتباه اشاره به فصل بهار است.

جزر و مد تاخیر در پشت ماه

بالاترین جزر و مد نمی خواهد اما همزمان با حضیض ماه, اما در واقع تاخیر تا چند روز بسته به شرایط خاص و موقعیت ساحلی. برای مثال در ویلمینگتون کارولینای شمالی بالاترین جزر و مد (5.6 یا 1.7 متر) خواهد بود به دست آمده در 11:21 p. m. EDT در پنجشنبه 9 آوریل. برای شهر نیویورک, آب بالا (6.1 پا 1.9 m) در باتری می آید در 9:34 p. m. EDT در چهار شنبه, آوریل 8 در حالی که در لنگرگاه بوستون اوج ارتفاع جزر و مد از 12.1 پا (3.7 متر) می آید در 1:20 p. m. EDT در جمعه 10 آوریل نزدیک به سه روز پس از حضیض.

اما اگر شما زندگی در کانادا, استان نوا اسکوشیا, به احتمال زیاد شما بسیار آشنا با جزر و antics از خلیج فاندی که در آن عمودی محدوده جزر و مدی می تواند افزایش 10 تا 20 فوت (3 تا 6 متر) زمانی که ماه در حضیض. کاملا یک محدوده در واقع!

در مقابل بعد از این سال در هالووین (Oct. 31), ماه کامل نزدیک خواهد شد و همزمان با اوج آن در دورترین نقطه از زمین است. در واقع در آن شب ماه ظاهر خواهد شد 13.8 درصد کوچکتر از آن خواهد شد به نظر می رسد این آخر هفته. برخی از مراجعه به آن به عنوان یک “micromoon” یا “minimoon.”

اوه! اشتباه ماه…

در سال 2020 نسخه از ناظر کتاب از انجمن سلطنتی نجوم کانادا یک نماد است که ماه کامل آوریل 9 “بزرگترین در سال 2020 است.”

اما این یک اشتباه بود. ماه بود و در واقع 71 مایل (115 متر) دورتر ماه گذشته ساخت این ماه به نظر می رسد تا کنون چندان کمی کوچکتر در مقایسه با ماه آوریل ماه کامل. کتاب بسیار معتبر انتشار; از “کتاب مقدس” برای زحمت کش skywatchers. که بی گناه نماد که اسفند ماه کامل بود و بزرگترین (ظاهری اندازه) در سال 2020 بود که متاسفانه بنا به اظهارات نمایندگان در بسیاری از نشریات.

چه اتفاقی افتاده است ؟ Space.com خواسته پاتریک کلی که کامپایل “آسمان ماه به ماه” بخش کتاب که اذعان به خطا و توضیح داد: “من مطمئن هستم که چرا من برداشت مارس است.”

کلی افزود: “من در پیدا کردن تماس با هر چیزی یک supermoon’ فقط منجر به ناامیدی که هیچ تفاوت قابل مشاهده. به قول [فیلسوف آمریکایی] ویلیام جیمز: “یک تفاوت است که باعث می شود تفاوت است که تفاوت در تمام.'”

بنابراین در حالی که روز سه شنبه ماه کامل خواهد بود که بزرگترین یکی از سال تنوع ماه فاصله از زمین است و نه به آسانی آشکار به ناظران مشاهده ماه به طور مستقیم.

و یا در آن است ؟

شهر نیویورک-بر اساس astrophotographer Gowrishakhar Lakshminarayanan اسیر هر دو این تصاویر از supermoon در دسامبر 2017 (سمت چپ) و به طور منظم ماه کامل در ماه جولای 2017 و سپس ایجاد این دادهنمایی برای مقایسه تفاوت در اندازه جانبی توسط سمت. (اعتبار تصویر: Gowrishankar L.)

یک “نفخ” ماه در افق

هنگامی که یک به اصطلاح “supermoon” نهفته است نزدیک به افق می تواند نگاه کاملا زیاد است. این وقتی است که معروف به “ماه” توهم ” با ترکیبی از واقعیت به تولید واقعا نمایش خیره کننده.

به دلایل کاملا قابل درک توسط ستاره شناسان و یا روانشناسان کم حلق آویز ماه به نظر می رسد فوق العاده بزرگ زمانی که معلق در هوا در نزدیکی درختان و ساختمان ها و دیگر اشیاء پیش زمینه. این واقعیت است که ماه خواهد بود بسیار نزدیک تر از حد معمول در این هفته ممکن است تنها در خدمت به تقویت این اثر عجیب و غریب.

بنابراین یک “supermoon” یا افزایش در شرق در غروب آفتاب و یا رها کردن در شمال طلوع آفتاب ممکن است به نظر می رسد به ماه ظاهر می شود به طوری که شما تقریبا می تواند آن را لمس کنید. آن را امتحان کنید و خودتان ببینید.

Photographer Stan Honda caught this photo of a West Jet airplane flying in front of the supermoon after taking off from LaGuardia Airport in New York on Nov. 13.

عکاس استن هوندا گرفتار این عکس از یک وست جت هواپیما پرواز در مقابل supermoon بعد از فرودگاه لاگاردیا در نیویورک در نوامبر. 13, 2016. (اعتبار تصویر: استن هوندا)

Buona Pasqua!

در نهایت روز سه شنبه ماه کامل است و اولین ماه از فصل بهار است . . . به اصطلاح “ششم ماه” است که کمک می کند تا تعیین تاریخ عید پاک. قاعده کلی این است که اولین یکشنبه بعد از وقوع ششم ماه تعیین شده است به عنوان عید پاک. و در واقع پس از این ماه کامل در سهشنبه, آوریل 7 زیر یکشنبه (12 آوریل) خواهد بود عید پاک.

سردبیر توجه داشته باشید: اگر شما یک تازه supermoon عکس شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن یک داستان ممکن و یا گالری عکس, شما می توانید عکس ها و نظرات در به [email protected]

جو رائو به عنوان یک مربی و به عنوان سخنران مهمان در نیویورک هیدن افلاک. او می نویسد: در مورد نجوم برای تاریخ طبیعی magazine, the کشاورزان سالنامه و نشریات دیگر. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و در Facebook

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>