مارس ماه کامل 2020: ‘سوپر Pink Moon,’ بزرگترین سال افزایش می یابد سهشنبه

ماه کامل آوریل به نام Pink ماه رخ خواهد داد در روز سه شنبه (7 آوریل) در ساعت 10:35 p. m. EDT (0235 به وقت تهران در آوریل 8) حدود 8 ساعت پس از رسیدن به حضیض نزدیکترین نقطه از زمین و در مدار آن است. این ایجاد یک “supermoon” یک ماه کامل است که به نظر می رسد کمی بزرگتر از حد متوسط است.

کوچکتر از فاصله بین زمین و ماه کامل باعث می شود supermoon به نظر می رسد حدود 7 درصد بزرگتر از متوسط کامل ماه و 14 درصد بزرگتر از ماه کامل در حضیض یا آن دورترین فاصله از زمین — همچنین به عنوان شناخته شده “minimoon.” یک supermoon همچنین به نظر می رسد تا 30 درصد روشن تر از متوسط ماه کامل.

Skywatchers در آمریکا می توانید ببینید “پینک ماه” افزایش به آسمان شب به عنوان خورشید مجموعه در روز سه شنبه. در شهر نیویورک به عنوان مثال طلوع است در 7:05 بعد از ظهر به وقت محلی در روز 7 آوریل و غروب است صبح روز بعد در 7:05 صبح, با توجه به timeanddate.com. غروب آفتاب شب از آوریل 7 در 7:26 بعد از ظهر

مرتبط: چگونه ‘supermoon’ به نظر می رسد (infographic)

که در صورت فلکی برج سنبله ماه خواهد بود به شمال شرق Spica, درخشان ترین ستاره در سنبله و 16-درخشان ترین ستاره در آسمان شب است. ماه خواهد بود در صورت فلکی سنبله و آن را یک زاویه قطر 0.56 درجه فقط کمی بزرگتر از آن متوسط 0.52 درجه در سراسر بنابراین تفاوت در اندازه نخواهد بود قابل توجه برای اکثر مردم است.

که ماه در حضیض می رسد و یا نزدیک ترین نقطه به زمین در 2:08 p. m. EDT (1808 به وقت تهران) با توجه به ناسا SkyCal. که ماه در حضیض می رسد در مورد یک بار در هر 28 روز زیرا مدار آن نیست یک دایره کامل. اما ما لازم نیست که یک supermoon هر ماه به این دلیل که ماه در حضیض به طور معمول همزمان با ماه کامل. در طول آن حضیض در مارس 7 ماه خواهد بود 221,905 مایل (357,122 کیلومتر) از زمین در مقابل متوسط فاصله از 240,000 کیلومتر (384,400 متر).

زمانی که ماه کامل همزمان با حضیض آن است که گاهی اوقات به نام “supermoon” — اما “supermoon” نیست رسمی اصطلاح مورد استفاده توسط ستاره شناسان. آیا ماه کامل شمارش به عنوان “فوق العاده” بستگی دارد که چگونه به این مقام full moon کاربر از کلمه فکر می کند حضیض باید باشد. برخی از ستاره شناسان تعریف “supermoon” به عنوان یک ماه کامل در یک سال تقویمی است که نزدیک ترین مصادف با ماه در حضیض در حالی که دیگران به استفاده از این اصطلاح بیشتر آزادانه تماس هر ماه کامل رخ می دهد که در عرض یک روز و یا پس از حضیض “فوق العاده است.”

ماه کامل رخ می دهد که ماه دقیقا در طرف مقابل زمین از خورشید است. بیشتر از زمان ماه روشن شده توسط نور خورشید است اما گاهی اوقات مدار ماه حمل آن را درون سایه زمین در نتیجه یک خورشید گرفتگی. آوریل ماه کامل خواهد شد “از دست” سایه زمین چون مدار ماه است که تمایل 5 درجه نسبت به سطح مدار زمین و در نتیجه زمین نمی تواند به طور مستقیم بین خورشید و ماه این زمان.

از طریق دوربین دوچشمی یا تلسکوپ کوچک ماه کامل به نظر می رسد بسیار روشن می توان آن را سخت برای دیدن جزئیات به دلیل وجود دارد هیچ سایه به هر کنتراست. از یک قمری ناظر دیدگاه خورشید خواهد بود به طور مستقیم در بالای سر آن خواهد بود موقع ظهر. ماه فیلتر در دسترس هستند که می توانید برخی از ویژگی های ایستادگی کردن اما انتظار چند روز بعد از ماه کامل و یا رعایت چند روز قبل از سایه ها را با جزئیات بیشتر.

مرتبط: چگونه به رصد ماه با تلسکوپ

سیارات در رژه

در 9 آوریل دو روز بعد از ماه کامل با سیاره مشتری است که برجسته در predawn آسمان خواهد بود در رابطه با پلوتون به این معنی که دو جسم به اشتراک گذاری همان آسمانی جغرافیایی و را یک رویکرد در آسمان شب است.

سیاره کوتوله پلوتو است که فراتر از دسترس ترین کار تلسکوپ به عنوان بصری آن قدر است 15. (قدر یک مقیاس است ستاره شناسان با استفاده از به معنی یک شی را با روشنایی اعداد کوچکتر نشان می دهد روشن تر اشیاء. این dimmest اشیاء قابل مشاهده با چشم غیر مسلح به طور معمول از قدر 6.5.)

پلوتون را در رابطه با مشتری در 9 آوریل در 3:02 p. m. EDT (0702 GMT). این نقشه آسمان را نشان می دهد که سیارات را در predawn آسمان شهر نیویورک در ساعت 5 به وقت محلی. (اعتبار تصویر: SkySafari برنامه)

تلسکوپ 10 اینچ (25 سانتی متر) دیافراگم یا بیشتر لازم است برای دیدن پلوتون و جسم خود نگاه نمی کند هر گونه متفاوت از ستاره از طریق چشمی است. اما مشتری توسط چشم غیر مسلح قابل مشاهده و آسان “گرفتن” برای یک تلسکوپ است. در این رابطه رخ می دهد در 3:02 p. m. EDT (0702 GMT) با توجه به In-The-Sky.org. هر دو مشتری و پلوتون خواهد بود در صورت فلکی صورت فلکی قوس است.

سیارات دیگر قابل مشاهده در شب مارس 7-8 هستند و مریخ و زحل خواهد شد که نزدیک به مشتری در ساعات اولیه صبح قبل از طلوع آفتاب. به عنوان ماه کامل است که در غرب در صبح روز 8 آوریل سه سیاره را در یک خط در شرق و جنوب شرقی آسمان است. 4:30 صبح به وقت محلی در اواسط عرض های جغرافیایی شمالی در آوریل 8, مریخ خواهد بود حدود 9 درجه بالای افق با زحل کمی بالاتر در سمت راست و مشتری به حق که (از نقطه نظر یک ناظر). برای مرجع خود را گره برای اولین بار برگزار می شود در طول بازو اقدامات در حدود 10 درجه گسترده است.

صورتی Moon واقعا صورتی.

صورتی ماه افزایش می یابد بیش از بوستون در این عکس گرفته شده توسط کریس کوک در مارس 11, 2017. آوریل ماه کامل نیست در واقع صورتی; آن را پس از نام وحشی زمین فلوکس یکی از اولین گل به شکوفه در بهار. این ماه می تواند به نظر می رسد قرمز-نارنجی با توجه به ترکیب جو زمین و زاویه ای که در آن مشاهده شده است. (اعتبار تصویر: کریس کوک/www.cookphoto.com)

با وجود آن moniker صورتی Moon نیست در واقع صورتی. نام “پینک ماه” می آید از شکوفه زمین فلوکس یک گل صورتی رایج در آمریکای شمالی با توجه به کشاورز پیر سالنامه. آن را نیز به نام جوانه, چمن, ماه, تخم مرغ در ماه و ماهی ماه.

مرتبط با: ماه کامل نامها (و بیشتر) برای سال 2020

با توجه به انتاریو بومی سواد ائتلاف به Ojibwe مردم بومی آمریکای شمالی آن را به نام پمپاژ ماه پس از رایج گونه ماهی شناخته شده به عنوان suckerfish. این ماهی همچنین به عنوان شناخته شده remora یکی از حیوانات که Ojibwe را دیدم به عنوان یک مسنجر بین روح جهان و خودمان است. در همان منطقه به نام کری مارس را ماه کامل غاز ماه آوریل بود که ماه زمانی که غازها بازگشت به شمال بعد از مهاجرت به جنوب برای زمستان.

این Tlingit از شمال غربی اقیانوس آرام تماس مارس ماه کامل “X’eigaa Kayaaní Dís” به معنی “ماه جوانه زدن گیاهان و درختچه” با توجه به Tlingit ماه و جزر و مد آموزش منابع منتشر شده توسط دانشگاه آلاسکا در فربنکس.

نیوزیلند مائوری مردم تا به حال خیلی سنت های مختلف برای مارس full moons چرا که در نیمکره جنوبی, مارس می رسد در پاییز. این مائوری به نام ماه مارس “Paenga-whāwhā,” توصیف ماه به عنوان زمانی که “همه نی است که در حال حاضر انباشته در مرزهای مزارع” با توجه به دانشنامه نیوزیلند.

برای مردم یهودی, مارس 9 نشانه آغاز تعطیلات عید فصح (15 روز از ماه قمری از نیسان) که جشن فرار از مصر و محبوبیت است با فیلم هایی مانند “ده فرمان” و دیزنی “شاهزاده مصر.”

سردبیر توجه داشته باشید: اگر شما یک تازه skywatching عکس شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن یک داستان ممکن و یا گالری عکس, شما می توانید عکس ها و نظرات در به [email protected]

 دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>