اپل و گوگل برای راه اندازی برنامه برای ردیابی Coronavirus

رقبای دیرین اپل و گوگل به طور رسمی همکاری به منظور توسعه یک coronavirus-پیگیری برنامه طراحی شده است به شما بگویم اگر شما به تازگی در معرض شده کسی که آزمایش مثبت برای COVID-19.

ایده این است که به اهرم بازار گسترده رسیدن به دو megacorporations برای پیگیری گسترش coronavirus. برنامه مراکز بر اساس این ایده از “تماس با ردیابی” — نگه داشتن زبانه ها اساسا کسی که دارای ویروس و که آنها می تواند گسترش آن را به در حال حاضر.

تکنولوژی بلوتوث اجازه می دهد تا دستگاه برای اندازه گیری نزدیکی به دستگاه های دیگر. پس از coronavirus منتقل می شود با نزدیک شدن به کسانی که این برنامه با استفاده از این فناوری می تواند نشان می دهد اگر یک فرد شده است در تماس نزدیک با کسی که قبلا خود ثبت نام به عنوان تست مثبت برای COVID-19.

با توجه به آزادی مطبوعات هر دو شرکت در حال برنامه ریزی برای انتشار Api ها در ممکن است که اجازه خواهد داد که نرم افزار به کار در سراسر هر دو iOS اپل و آندروید گوگل سیستم عامل های تلفن همراه و دستگاه های.

نرم افزار از مقامات بهداشت عمومی را با استفاده از این نرم افزار برای شروع به جمع آوری داده ها — و به طور بالقوه سریع کاربران اگر آنها در معرض خطر هستند.

کامل “بلوتوث مبتنی بر پلت فرم تماس با ردیابی” در نهایت منتشر خواهد شد “در ماه های آینده” با توجه به بیانیه.

برای نگه داشتن کسانی که با استفاده از نرم افزار های ناشناس, گوگل و اپل ادعا می کنند اطلاعات فرستاده خواهد شد طراحی شده برای محافظت از حریم خصوصی.

“لیست افراد شما شده است در تماس با پوست را به گوشی خود را” با توجه به اسناد رسمی. این برنامه نیز نیاز به “صریح رضایت کاربر.”

ادامه مطلب: اپل و گوگل در حال ساخت یک coronavirus سیستم ردیابی به سیستم عامل iOS و اندروید [آستانه]

بیشتر در ردیابی ویروس: بالا دکتر: گرفتن COVID-19 پس احتمالا بدان معنی است که شما ایمنی بدن

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>