برنامه وزن خطرات ناشی از درمان سرطان تاخیر در COVID-19

یک برنامه جدید در مقایسه با دراز مدت خطرات ناشی از تأخیر در درمان برای بیماران مبتلا به سرطان در طول COVID-19 pandemic به خطر بالقوه عفونت اگر کسی تحت عمل جراحی و شیمی درمانی و یا پرتودرمانی.

به عنوان COVID-19 همه گیر دارای ضعف سیستم مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور, پزشکان به تعویق افتاد جراحی و درمان های دیگر برای هزاران نفر از بیماران مبتلا به سرطان. این تاخیر ممکن است ماهها به خصوص برای کسانی که با مرحله اولیه و کمتر تهاجمی بیماری است.

این OncCOVID برنامه تساوی در بزرگ ملی سرطان مجموعه داده برای کمک به ارزیابی ریسک از درمان فوری در مقابل تاخیر در درمان بسته به شرایط بیمار ویژگی های فردی و همچنین در COVID و تاثیر آن بر جامعه محلی خود را.

“برای بسیاری از انواع سرطان از داده ها نشان می دهد تاخیر در درمان منجر به بدتر نتایج برای بیماران می گوید:” رهبری محقق هالی هارتمن یک دانشجوی دکتری آمار زیستی در دانشگاه میشیگان دانشکده بهداشت عمومی.

“اما هر بار یک بیمار سرطانی به بیمارستان می رود برای دریافت مراقبت از آنها نیز با قرار دادن خود در معرض خطر بالاتری از ابتلا COVID-19. بنابراین ضروری است به تعادل نیاز برای درمان این بیماری بسیار جدی و خطر اضافی که COVID-19 شمار برای بیماران مبتلا به سرطان که سیستم ایمنی بدن اغلب به خطر بیافتد.”

خطر تاخیر در درمان سرطان

محققان تصور پزشکان با استفاده از OncCOVID برای کمک به شناسایی بیماران برای آنها مزایای درمان فوری سنگین تر بودن از خطر از COVID-19.

“ما همچنین برنامه ارائه اضافی اطمینان به سرطان و بیماران خود را هنگامی که داده ها نشان می دهد که تاخیر در درمان به احتمال زیاد کمی و یا بدون تاثیر بر روی یک بیمار دراز مدت نتیجه” هارتمن می گوید.

در ضمن سیستم مراقبت های بهداشتی ramping خدمات به بالا که نیاز به اولویت بندی تعداد بیمارانی که درمان در انتظار قرار داده شد با توجه به همه گیر می تواند همچنین استفاده از OncCOVID برنامه می گوید: Daniel Spratt دانشیار انکولوژی تشعشع در میشیگان پزشکی و محقق ارشد در این پروژه است.

“بیمارستان های واقع شده است استفاده از سه لایه سیستم در طول COVID: درمان تاخیر کمی و یا تاخیر زیادی,” او می گوید. “متاسفانه این سیستم محکم است بسیار بی پرده ساز است. هدف ما این بود برای ایجاد یک منبع است که می تواند متناسب با هر دو به فرد بیمار و جامعه محلی خود را.”

این برنامه اجازه می دهد تا پزشکان برای ورود به بیش از 45 ویژگی در مورد یک بیمار از جمله سن و محل و نوع سرطان و مرحله طرح درمان اساسی شرایط پزشکی و پیشنهاد ظهر از تاخیر در مراقبت. سپس آن را محاسبه بیمار به احتمال زیاد پنج یا 10 سال بقا زیر درمان فوری و با تاخیر و درمان است.

موقعیت های مختلف متفاوت ارزیابی

در زیر هود این برنامه تساوی در میلیون ها نفر از سوابق موجود در موسسه ملی سرطان نظارت اپیدمیولوژی و نتایج نهایی (SEER) رجیستری و ملی سرطان, پایگاه داده همراه با شهرستان در سطح COVID عفونت اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز.

در برخی موارد شخصی ارزیابی ریسک اجرای کانتر به کلی سه رویکرد لایه.

برای مثال Spratt می گوید این تیم را در مدل نشان می دهد که در غیر این صورت سالم 45 سال از آن آربور با مرحله 1 سرطان پستان در واقع کمی بالاتر خطر مرگ بیش از پنج سال آینده اگر درمان با تاخیر بیش از سه ماه از اگر او را فورا درمان شود.

“در مدل سه لایه, برای مراقبت از این بیمار نمی تواند به عنوان تهدید کننده زندگی و این احتمال وجود دارد او مراقبت ممکن است با تاخیر برای ماه تحت بسیاری از منتشر ردیف سیستم های مبتنی بر” او می گوید.

برعکس تحت این تیم داده, مدل, درمان فوری قرار خواهد 70 سال از شهر نیویورک—که در آن COVID-19 عفونت شده اند بالا با مرحله 1 سرطان پستان و چندین شرایط بهداشتی اساسی در به طور قابل توجهی در معرض خطر بیشتری نسبت به سه ماه تاخیر.

برای اطلاعات زرنگ و دانا ویژگی های پیشرفته اجازه می دهد برای تنظیم تمام برنامه های اساسی آماری فرضیات—مانند پایه معرض خطر مرگ و میر از COVID-19 و بیماری عفونت رای دادن.

در آینده پژوهشگران را به استفاده از همان داده های مدل برای شروع به دنبال در اثر است که درمان تاخیر به علت بیماری همه گیر کوروناویروس ممکن است در سرطان مرگ و میر در سراسر کشور هارتمن می گوید.

محققان احتیاط OncCOVID برنامه باید ارائه مشاوره پزشکی به بیماران است. تعدادی از عوامل ممکن است به شکل یک ارائه دهنده مراقبت های توصیه برای به تاخیر انداختن و یا ادامه درمان سرطان خود از جمله بیمارستان محلی ظرفیت با خیال راحت به درمان بیماران مبتلا به سرطان در طول بیماری همه گیر.

اضافی همکاران از پن استیت و دانشگاه میشیگان. موسسه ملی بهداشت کار پشتیبانی می کند.

منبع: دانشگاه میشیگان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de