برنامه آهنگ آشفته بدن ساعت طول همه گیر

یک برنامه رایگان به نام اجتماعی ریتم می تواند کمک به کاربران خود را درک ریتم خواب و روشن خود را چگونه ساعت بیولوژیکی در پاسخ به مستندات, محققان می گویند.

آن را همچنین می توانید راهنمایی در مورد چگونه به تغییر خود را به طور بالقوه اختلال ریتم به زمان مناسب.

تقریبا یک شبه خواب و بیدار الگوهای نزدیک به چهار میلیارد نفر از مردم ممکن است تغییر کرده باشد به دلیل COVID-19-موجب مستندات.

داده های تولید شده توسط این برنامه همچنین می تواند به دانشمندان فرصت بی سابقه ای برای بررسی اختلال در ریتم شبانه روزی. ریتم شبانه روزی هستند ساعت داخلی در سلول های ما که تنظیم زمانی که ما خواب هنگامی که ما از خواب بیدار زمانی که ما می خوریم و حتی ما هضم است. اگر این ساعت در حال مختل آبشار از عوارض بیماری ممکن است رخ دهد از جمله ضعف سیستم ایمنی است.

The screenshots show buttons for submitting data, info about how light affects the biological clock, and a sample data input screen
تصاویری از اجتماعی ریتم برنامه iOS. (اعتبار: اجتماعی ریتم)

اجتماعی ریتم برنامه iOS ارزیابی چگونه یک فرد ریتم شبانه روزی تغییر قبل و بعد از COVID-19 بیماری همه گیر. این برنامه اجازه می دهد تا کاربران برای درک اینکه چگونه بدن خود را ساعت متاثر شده اند و محققان با ارائه داده ناشناخته خواهد ماند و به مطالعه تاثیر اختلال ریتم شبانه روزی بر سلامت فرد است.

“در اجتماعی, فاصله, مستند, یا قرنطینه بسیاری از علائم کلیدی که به بدن ما چه زمان آن است که مانند دسترسی به هوای آزاد و نور مسدود شده است. علاوه بر این بسیاری از سیگنال های که ما اشتباه ساعت داخلی مانند نور از صفحه نمایش سر به فلک کشید” می گوید: Daniel جاعل یک استاد ریاضیات در دانشگاه میشیگان.

“برخی از بزرگسالان نیز ممکن است خود را شبانه روزی timekeeping مختل در حالی که مراقبت از افراد دیگر—کودکان—که ساعت بیولوژیکی اجرای بسیار متفاوت است.”

دیگران ممکن است از بحران سود می برند مانند افرادی که دیگر مجبور به شیفت شب کار است.

“در بسیاری از ما ممکن است دچار شبانه روزی اختلال است که می تواند منجر به خستگی و تغییرات خلق و خو تغییر در الگوی خواب و کاهش عملکرد سیستم ایمنی بدن می گوید:” جاعل نیز یک استاد محاسباتی پزشکی و بیوانفورماتیک و دانشکده های وابسته در میشیگان موسسه علوم اطلاعات در دانشگاه میشیگان است.

نرم افزار تجزیه و تحلیل یک فرد ریتم شبانه روزی قبل و بعد اجتماعی فاصله. کاربران پاسخ ساده سوالات دموگرافيک و سپس داده ها از تلفن های خود را, اپل, ساعت MiBands یا FitBits.

الگوریتم در گروه سرویس دهنده تجزیه و تحلیل داده ها که پس از آن استفاده می شود برای تولید یک گزارش برای کاربر. این گزارش با استفاده از گرافیک ساده برای نشان دادن به کاربر که آیا بیولوژیکی خود را timekeeping منتقل شده زودتر یا دیرتر. همچنین می توانید نقطه به نقطه دیگر پتانسیل نگرانی در مورد شبانه روزی timekeeping مانند اینکه آیا فرد ریتم در حال تبدیل شدن بیشتر نامنظم و یا اگر وجود دارد این است که قطع ارتباط بین timekeeping بین بخش های مختلف بدن.

“آنچه نیز بسیار ناسالم است برخی از مردم در حال رفتن به رختخواب در 2 هستم یک روز و پس از آن 8 بعد از ظهر روز بعد و در نیمه شب روز بعد” جاعل می گوید. “شما مطلع اگر شما ریتم نامنظم تر می شود و یا اگر آن شیفت بعد.”

این برنامه کمک خواهد کرد که محققان ساخت یک پایگاه داده عظیم از اطلاعات در مورد ریتم شبانه روزی. داده خواهد شد محروم از اطلاعات شناسایی اما اجازه خواهد داد که محققان به مطالعه و بررسی چگونگی این نوع از اختلال بر سلامت فرد و مقایسه یک فرد سلامت به عنوان یک نتیجه از ریتم شبانه روزی شیفت. شرکت کنندگان می توانید داده های خود را در هر زمان.

محققان در اصل در حال توسعه این برنامه به بررسی رویدادهای مهم زندگی مانند داشتن یک نوزاد و یا شروع به کار در شیفت شب. اما پس از آن coronavirus بحران اتفاق افتاده است.

“آن ارائه شده است که بزرگترین تغییر جهانی در ریتم شبانه روزی از ما عمر” جاعل می گوید.

دریافت برنامه اینجا.

منبع: دانشگاه میشیگان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net