برنامه به شما می گوید که جمع آوری داده های خود را و به همین دلیل

یک برنامه جدید به نام IoT دستیار به اطلاع کاربران در مورد آنچه اینترنت از چیزهایی که فن آوری ها در اطراف آنها و اطلاعات آنها جمع آوری گزارش محققان.

مردم هدایت را از طریق چشم انداز دیجیتال از اینترنت امروز با بمباران اعلامیه در مورد چگونه اطلاعات خود را جمع آوری شده است. اما در جهان فیزیکی که در آن اینترنت از چیزهایی که فن آوری به طور فزاینده ای به پیگیری فعالیت های ما–چند اگر هر گونه اعلامیه ها ارائه شده است.

برنامه های جدید و زیرساخت های آن می تواند کمک به مقابله با این مشکل است.

IoT دستیار برنامه به نجات

در نظر عموم دوربین های تشخیص چهره و تشخیص صحنه قابلیت بلوتوث چراغ مخفیانه ردیابی محل خود را در بازار و یا همسایه خود را هوشمند زنگ هوشمند یا بلندگو. این IoT دستیار برنامه به شما اجازه می کشف IoT دستگاه های اطراف شما و یادگیری در مورد داده های جمع آوری آنها. اگر دستگاه ارائه می دهد حفظ حریم خصوصی انتخاب مثل امید بستن در یا از جمع آوری داده ها در این نرم افزار کمک خواهد کرد که شما دسترسی به این انتخاب.

این برنامه در دسترس است برای هر دو سیستم عامل iOS و گوشی های آندروید.

“از آنجا که از قوانین جدید مانند کل حفاظت از داده ها و مقررات (GDPR) و کالیفرنیا مصرف کننده قانون حریم خصوصی (CCPA) مردم باید آگاهانه در مورد آنچه که داده های جمع آوری شده در مورد آنها داده می شود باید برخی از گزینه های بیش از این فرآیند می گوید:” نورمن ساده یک CyLab عضو هیات علمی در دانشگاه کارنگی ملون موسسه برای نرم افزار پژوهش (ISR) و محقق اصلی در این پروژه است.

“ما ساخته شده است یک زیرساخت را قادر می سازد که صاحبان اعضای فن آوری مطابق با این قوانین و برنامه ای است که طول می کشد استفاده از این زیرساخت برای توانمند سازی مردم برای پیدا کردن در مورد و کنترل داده های جمع آوری شده توسط این فن آوری.”

در حال حاضر برخی از فضاهای عمومی تحت نظارت ممکن است دارای نشانه هایی است که می گویند “این منطقه تحت نظارت” اطلاع رسانی به مردم در مجاورت تصویری که ممکن است آنها را ضبط. اما ساده می گوید که این کافی نیست.

“این علائم به شما بگویم که هیچ چیز در مورد آنچه در حال انجام است را با فیلم چه مدت آن را به حفظ شود, آیا یا نه آن را با استفاده از تشخیص چهره و یا با آنها این است که به اشتراک گذاشته شود می گوید:” ساده.

“تحت مقررات مانند GDPR و CCPA وجود دارد نیاز به صراحت بیشتری ارتباط برقرار کند و نه فقط حضور این فن آوری و آنچه را که آنها جمع آوری, اما همچنین مردم برخی از کنترل بیش از آنچه که در حال جمع آوری و چگونه داده ها می تواند مورد استفاده قرار گیرد.”

آسان برای استفاده

در حالی که کاربران نهایی ممکن است با استفاده از این برنامه برای دیدن اطلاعات در مورد دستگاه های IoT در اطراف آنها صاحبان دستگاه های IoT ممکن است استفاده از یک ابر مبتنی بر آنلاین پورتال به نشر حضور خود را در دستگاه های IoT در ثبت پوشا مناطق مختلف است. سازمان هایی مانند مرکز اپراتورها و صاحبان فروشگاه ها در دانشگاه ها و یا افراد می توانند درخواست ایجاد ثبت که در آن آنها می توانند کنترل انتشار اعضای فن آوری در زمینه های مختلف.

زیرساخت های میزبانی در ابر و طراحی شده برای استفاده آسان. مثلا از پیش ساخته شده قالب به صورت معمول استفاده می شود off-the-shelf IoT دستگاه های در دسترس برای مردم به ویرایش و انتشار آسان در ثبت.

“ما انجام داده ایم این کار را برای شما می گوید:” ساده. “همه شما باید انجام دهید این است که شروع به اضافه کردن خود را IoT منابع بنابراین شما می توانید در انطباق با قوانین حفظ حریم خصوصی.”

DARPA را در دانشکده حریم خصوصی در برنامه های تحقیقاتی و بنیاد ملی علوم’ امن و قابل اعتماد فضای مجازی در برنامه بودجه ، اضافی محققان از دانشگاه کارنگی ملون و دانشگاه کمک کند.

منبع: دانشگاه کارنگی ملون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im